Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali hodite v spodnjem perilu po stanovanju?

ali hodite v spodnjem perilu po stanovanju?

Jaz – ja. Zakon! Samo vseeno prej zaklenem stanovanje, da slučajno kdo ne pride. Saj veste, nekateri naredijo samo din-don na zvonec in takoj nato vstopijo…

Jaz pa vse luči pržgem,pa zavese odgrnem,pa nobenmu še na misel ne pride,da bi dvakrat pogledal,kaj šele zvonil.:)))

ja

hahaha….pr men isto..matr zaka le ne pride ker pozvont:)))

Shrek? For you baby, I could be! :)

Večino časa. Pravzaprav nosim majčko brez rokavov in spodnje hlačke.

Ko pridem domov, cunje s sebe, potem pod tuš in potem sem v samih spodnjih hlačkah. Tudi jaz si kar ne morem natakniti niti vrhnjih kratkih hlač, niti majice.

sem gateman

Še rajši hodim brez.

Seveda, kje pa si lahko to privoščiš, če ne doma …
Kakšne slabo vzgojene goste pa imaš ti, da kar sami not uletijo, mi pa tud ni jasno … 😉

Itak.

gola hodim, pa drugič v spodnjih hlačkah, pa spet gola, pa gola in čez le ohlapna kratka oblekica, hodim taka kot mi dani trenutek sede…

hahaha, jaz tudi tako.
te dni pa v glavnem hodim gola ali pa sei le v kopalno brisačo ovijem:-)

ves čas sem gola, ma naj me domači še tko čudno gledajo, polet mam skoz nago rito in jozelne.

najmanjse spodnjice in majcka brez modrcka

v spodnjem perilu ne, v kopalkah pa cel dan 🙂

Hm, več ali manj ste slečene…., zgleda da moje sosede tega ne berejo, nič kaj takega ne zasledim….:(

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ne, hodim oblečena tako kot v kampu. Zgornji del kopalk, hlačke in čez ovito kratko krilo. Tudi če kdo pozvoni, ga ravno ne bo kap, mene pa tudi ne.

New Report

Close