Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kolko dni poleti imate dopust

kolko dni poleti imate dopust

koliko dni poleti imate dopust in koliko ste dejansko na morju,oz.na dopustu.
meni otroci kar ne dajo dihati,,da so vsi drugi skoz nekje, mi pa smo samo 14 dni na morju
in to je to..ampak dejansko jaz več dopusta v enem kosu poleti ne dobim..

pa me zanima,,vam to uspe?
hvala

Jaz sem poleti doma 14 dni v kosu (10 delovnih), ker imamo kolektivni dopust. Tedaj gremo za 12 dni na morje. Potem pa še 2-3 dni enodnevni izleti in nekaj koriščenja dni po urah.

jaz sem učiteljica in zato imam…

Samo 5, pa še to se skor stepemo…

letos kaže, da 2 meseca, pa raje ne bi (sem brez službe)

sicer vzameva 3 tedne dopusta

za tisto “vsi smejo… grejo… imajo…, samo jaz ne” bi pa že lahko vedela, da otroci starše nategujejo 🙂

Letos samo 5 dni skupaj dopusta, ker ni denarja, pa razmere v službi bolj tako tako. Najstnik bo imel 10 dni morja z ZPM, mlajši pa je imel 5 dni morja z vrtcem. Hvala bogu da smo zdravi in da imava službe.

Kar se tiče otrok, še nikoli ni nobeden pojamral, češ kaj drugi imajo. Čisto brez niso, nekaj malega imajo. Mi si znamo tudi doma lepo narediti: veliko se igramo (badbinton, človek ne jezi se, naseljenci otoka Catan) pa morda bomo kdaj skočili na bazen.

2 tedna sta v enem kosu, pa prej junija ali kasneje septembra še enkrat en teden.

Na morju pa sva od petka popoldan (šibava kar po službi) pa do nedelje popoldan (v ponedeljek pa spet v službo).

Pa seveda še vikendi, če gre, si podaljšava še za kak dan.

4 tedne (20 delovnih dni) v kosu. Od tega 14 dni na morju in 14 v gorah.Res mi ga za potem čez leto ne ostane prav veliko, ampak mi je tako ljubše.

Mesec dni dopusta, ker živim na morju……, grem pa na drugo morje pogledat za 10 dni, pol pa doma namakat se.

New Report

Close