Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje informacija, da se da otroka vzgajati do njegovega 12. leta?

Kje informacija, da se da otroka vzgajati do njegovega 12. leta?

Na tem forumu sem zasledila, da se da otroka vzgajati samo do njegovega 12. leta starosti. Ali mi lahko prosim poveste, kje ste dobili te informacije? Prav rada bi si prebrala kakšno knjigo o tem, pa ne vem, katero.

To je galaktična dogma. Zapisana je v supradatoteki 5’3x.clk in je v clk (v jeziku Ultrogenov je to atomopis) formatu. Nahaja se v lokalni galaktični knjižnici na planetu v osončju Betelgeze. Ker na žalost nimate opreme, ki bi bila zmožna prebrati atomopis, te supradatoteke ne morete prebrati. Na žalost. Je pa prednost supradatotek, da lahko informacija v eni uri prepotuje več deset svetlobnih let.

maš pa voljo? na nedeljo dopoldne , hahahahhahhhahhaa

No, krasno. Kako je pa potem ta informacija prišla do ljudi, če je ne morem prebrati?

Ne rabiš nobenih knjig.
Ali niso že naši dedje rekli, da se drevo upogiba dokler je mlado….

seveda se otroka da vzgojiti od rojstva naprej, najbolj pa je učljiv in dojemljiv v otroštvu, nekje do 12 leta, ne ? Potem nastopi puberteta in odraščanje in svojeglavost. In če ga nisi v otroštvu naučil, kaj je prav in kaj ni prav (najbolj s svojim vzgledom), potem je verjetno težje ali pa sploh nemogoče.

Seveda pa mora tudi starš, ki želi vzgojiti otroka v normalnega odraslega človeka, biti SPOSOBEN to narediti. Žal je danes vse preveč staršev, ki ne ločijo dobre vzgoje od razvajanja.

Torej, če dvomiš, ali prav vzgajaš ali narobe, obišči kakšno kvalificirano ŠOLO ZA STARŠE. Zakaj šolo in ne knjige ? Ker v šoli lahko postavljaš vprašanja in dobiš odgovore…

Meni je zadnjič naša vzgojiteljica rekla, da otroku lahko postavljamo meje samo do 7. leta, potem je prepozno.

TUDI JAZ SE STRINJA Z NAPISANIM ..
OTROKA OBLIKUJEŠ IN VZGOJIŠ DO 7 LETA STAROSTI ,POTEM TI OSTANE BORE MALO PROSTORA ,SPLOH ZA KAKE VEČJE STVARI …
ups črke
jaz sem menja da se otrokova vzgoja začne v porodnišnici

znanost, stroka piše, govori, da se otrok oblikuje do 6 leta, vse kar mu takrat daš v njeogov glavo, seješ nato v bodočnosti…to so dejstva, resnica, vse ostalo je nakladanje…

New Report

Close