Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pijem najboljši šampanjec na svetu

Pijem najboljši šampanjec na svetu

…. točno ta trenutek in se vam smejim, haha.

na zdravje
jz pa jem lubenico in se vam smejim, hi hi

Če bi ti pila najboljši šampanjec na svetu, verjemi, da ne bi visela na Monu :)))

nova
Uredništvo priporoča

Pa od kod tebi podatek, da sem ženska? Kaj pa če sem moški? Razen če si ti administartor(ka), pa mi slediš IP… a nimaš kej pametnejšga za delat?

Torej: pijjem Veuve Clicquot Possardin z oranžno nalepko, brut, letnik 2006, kar je priznano najboljši šampanjec. Na monu sem pa zato, ker sem osamljenaaaaaaaaaaaaaa, kljub šampanjcu, se pa vseeno za hip počutim kot lady Ga ga in se smejim vsem ,ki nimajo za burek, hahahahahahaahaha.

jst sm pa na hašišu pa se vam smejim

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

mater si debilna, ni čudno da si sama… saj ni treba bit administrator, da veš da je to ena mona pisala. dvomim da bi kak dedec šel pisat to na forum.

očitno si ga tudi že veliko popila da tudi napisati ne znaš prav kako se mu reče … gre se najbrž za Veuve Clicquot Ponsardin šampanjec z oranžno nalepko ;):) … pa nazdravje 🙂

Važno je, da si sebe prepričal(a) :-)))

hm… malo dvomim v to modrost.

ti ga kr rukn

Hvala za vaše dobre želje – pijem tudi na vaše zdravje 😉

Hik…

Koka gre lepš zraven šampanjca 😀

Koka gre lepš zraven šampanjca :D[/quote]

nimam šampanjca, mam sam hash pa orange bad.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


enga boljših šampanjecev dobiš v Lidlu, mislim da se mu reče schonbruck, stane 3eure in je 3x boljši kot kakšna radgonska penina..za živo mejo ki jo piješ še pa nisem slišal, iz kod je? s Kitajske?

lepo, da si tudi za nas spila enega, tako za zdravje

Najboljši šampanjec je iz tri dni neumite pizde. Ta vonj, ta omamni sok, ki mi polzi po bradi, mnjam.

Mogoče zate najboljši,vprašanje pa je,če ne piješ radensko pa malinovc.:)))

Pa dejte ljudem pustit vsaj mal fake užitkov saj v tem bednem lajfu ni prav veliko rožnatih trenutkov. Recimo meni je trenutno fascinantno, da se na enem starševskem čveku srečujejo modeli kot sta Gunnar, Mr. Gaga in šampanjero. Kar literarni navdih sem dobila, kakšen pester večer bi to bil, da bi se slučajno našli ti trije ob šanku..ah sej grem spat. Uživajte ljudje saj nikoli ne vemo, če ni ravno to naš zadnji dan!

New Report

Close