Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam jutri malo bolj na hladno -zah. slovenija

kam jutri malo bolj na hladno -zah. slovenija

ali lahko predlagate kakšen lep družinski izlet, da bi šli malo na hladneje jutri – najraje v zahodni sloveniji, lahko tudi kakšno lepo turo drugje. vem, da se lahko zapeljemo v trnovski gozd, ampak bi kaj bolj zanimivega. morda tudi čez mejo.

Lahko se sprehodite do slapa Kozjak…..prijetno hladno 🙂

lp

kje pa je slap kozjak?

Izlet do izvira Soče je prekrasen in meni osebno eden najlepših delov Slovenije.

…a je postojnska jama premalo zahodno…hladno je, lepo je, zanimivo je tudi ta desetič…

Smo sicer na jugu, ampak tik ob Kolpi ni nikoli vroče, če pa še malo zaplavaš v zgornjem delu (Kostel) ti pa še eno uro ni vroče …:)

Ojla!
Pekel pri Borovnici, Bistra pri Vrhniki,Pivka jama pri Postojni (pa viteški turnir v Predjami mimogrede ali furmanski v Postojni), bolnišnica Franja,…….Ali pa v roke turistični vodič po Sloveniji in tam se marsikaj najde. Lep vikend

Mi smo bili danes na Jezerskem. Super, prijetno hladno, malo čez dvajset stopinj, brez neke gužve. Zelo lepo, priporočam.

evo, jaz sem v kranjski gori. suuuuuper, boljš kot pozimi.

kratki izleti – proti krmi, vršič z okolico, ali kar na kolo …. čez mejo je pa zelo hladno ob belopeških jezerih, jaz grem tja kar s kolesom (mislim, da bo dobro uro kolesarjenja).

Jaz bi predlagala Lokve nad Novo Gorico. Prekrasno hladno.

Slap Kozjak je pa od Kobarida proti Drežnici in je zame eden najlepših slapov v SLO. Pa še dostop do njega ni težak. Lahko greste tudi z majnimi otroki.

Blejski vintgar…milina.

New Report

Close