Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje naravna zanositev s slabim spermiogramom

naravna zanositev s slabim spermiogramom

Pozdravljene!

Potrebujem malo vzpodbude…
Zanima me ali je katera naravno zanosila kljub zelo slabemu spermiogramu, preden je sploh prišla do IVF postopka ali med postopki.
Midva se še vedno “filava” z upanjem, ostajava pozitivca, da nama vsaj nekaj ostane, šla sva tudi k bioeneregtiku, pijeva čaje… sedaj čakava kaj bo prej, IVF ali naravna… Ali je to utopija?

Hvala lepa za mnenja in lp!

Jap, mi 🙂 Ko sem se JAZ nehala obremenjevati. Po mojem slabi spermiogram sploh ni imel dosti vpliva…

Tudi jaz sem zanosila kljub slabemu spermiogramu. Samo žal se nosečnost ni lepo razvijala….

Da… tudi nam je uspelo!

Po 7 neuspešnih (ICSI) postopkih (vse tri klinike pri nas).
– glede na rezultate spermiograma so vsi zdravniki rekli, da to ni možno, da naj ne sanjamo o spontani zanositvi.
Pripravljala sva se že za postopek v Avstriji.

In glej ga…

Res je, da sva čist odklopila – bila slabo leto izven vseh postopkov – na kar smo zagledali plus.
Čakamo novembra. Za enkrat vse ok in upajmo, da bo tako tudi ostalo!

Še danes pravim, da kot sva butalca 🙂

Ja Lena, saj to je super.

Držim pesti, da bo vse v redu. Se pridružuješ v klub novemberk (čkov).

🙂

Hvala!!! Zelo lepo slišati… sm vesela in še bolj odločena, da ne bova obupala!

Punce drage, ne obupajte, vztrajajte, sprostite se, odklopite ‘težavo’. Nama je po 2l uspelo! Sem srečka-nosečka v 17t 🙂

Zelo podobna zgodba tisti od Lene, le da je bilo pri nama deset postopkov na dveh klinikah. In po šestih letih je ratalo povsem naravno, danes je hčerka stara že skoraj pol leta. Najina diagnoza: policistični jajčniki in slab spermiogram – pa nama je vseeno ratalo.

Pri nama trije umetni postopki (slab spermiogram) odstranitev pregrade po štirih letih, takoj v naslednjem ciklu pa sem naravno zanosila, sin je sedaj star 11 mesecev jaz pa sem ponovno noseča in to v 26 tednu. Ne obupajte. Vso srečo.

New Report

Close