Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se ujemate v horoskopu s svojim dragim?

Se ujemate v horoskopu s svojim dragim?

V naslovu….
Jaz se namreč ne. Sicer ne verjamem v te stvari, me pa vseeno zanimajo.

Glede na to, da je on dvojček, jaz rak, se po defultu horoskopa ne ujemava. Ampak, po 10. letih, kateri so bili večina lepi, nekaj pa je bilo tudi grenkih trenutkov, lahko rečem, da se ujemava.

Ja, se ujemava, ne po horoskopu, temveč po izkušnjah in prilagajanju in ne nazadnje, največ, spoštovanju!

Midva sva po horoskopu idealen par, ampak…

nova
Uredništvo priporoča

Kako pa veš, kateri znaki se ujemajo in kateri ne?

*************************************************** Imagine all the people living life in peace ...

Mene pa bi zanimalo – jaz sem rakica, on bik.
A se ujameva?

Kaj pa dvojček in levinja??Gre to skup, midva se samo še kregava:-(

Jaz se najbolje ujemam z vsemi znamenji, ki imajo roge (kozorog, bik, oven). Moj fant in zelo dobra prijateljica sta kozorog, ta druga najboljša prijateljica pa oven.

A ni tako, da se ujemajo ognjena znamenja skupaj (oven, lev, strelec), zemlja, voda (rak, ribi, škorpijon) in še četrta skupina. Midva sva oven in levinja in kar v redu furava.

Ampak v resnici se ZELO dobro razumeva :-))))

Ne more se ugotovit iz sončevih znakov, temveč s pomočjo sinastrije, za to potrebujete datum in uro rojstva obeh. Najbrž se ujemate, če ste tako dolgo skupaj in se imate radi, a ne.
Tukaj na tej strani astro.comlahko vnesete vajine podatke, zraven je veliko interpretacij, tako da ne bo problema z razumevanjem. Da se ne boste več mučile samo s sončevimi znamenji ki ne povedo dovolj o ujemanju, prav?
Najboljši so aspekti med luno in soncem, venero luno, marsem luno… itd.

ITAK

Z bivšim sva bila po horoskopu kao idealen par.

V resnici pa…. živa katastrofa.

Pri meni takisto. Pa pri starših tudi…

Ujemanja znamenj:

– skupaj gredo dobro zračna in ognjena znamenja,
– pa skupaj gredo dobro zemeljska in vodna znamenja.

Zračna so: dvojček, tehtnica in vodnar
Ognjena so: oven, lev in strelec
Zemeljska so: bik, devica in kozorog
Vodna so: rak, škorpijon in riba

Dobro gresta torej (gledam zgoraj): rak in bik! Pa dobro gresta skupaj tudi dvojček in lev. Pa oven in levinja tudi.

—————————————

Ampak to je vse skupaj v resnici čisto brez veze :)))

To so pop horoskoparska ujemanja, ki s pravo astrologijo nimajo nobene zveze. To, kar smo po ‘horoskopu’ je namreč zgolj 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naše prave natalne karte. Ali pa celo še manj.

Gre namreč zgolj za položaj sonca v enem od dvanajstih znamenj in v resnici ne pove praktično nič o človeku samem, še manj pa o tem, kako se razumemo s partnerjem glede na njegov horoskop.

… to, v katerem znamenju je Sonce, je namreč samo eno od na stotine veliko pomembnejših informacij o človeku in partnerstvu, ki ti jo lahko da astrologija. Samo pri Soncu je pomembno tudi v kateri hiši je, na kateri stopinji, v kakšnih aspektih z drugimi planeti, na kateri točki natalne karte, sploh je kakšna povezava s planeti (in katerimi) v karti partnerja.

—————————-

Se zato sploh ne čudim, da se zgoraj dvojčica in rak (ki se kao ne bi smela razumeti) v resnici super razumeta :)))) Zelo mogoče imata njuni natalni karti (sploh, ker sta to znamenji, ki si sledita) veliko več pomembnih astro vezi, kot še tako ujemajoča se Sonca, ki sploh nista v aspektu, ali pa sta ful obremenjena s kakšnimi drugimi planeti.

Sploh pa: za ljubezen je veliko bolj pomembno ujemanje Lun, Venere in za strast še Mars, pa kakšen dobrovoljen Jupiter … skratka: pozabite ne ujemanje znamenj!

Če vas že zanima to, potem se spustite v pravo astrologijo. Ampak naj vam povem, da tudi ta ne da vseh odgovorov. Na koncu šteje samo eno: ali človeka zares čutiš ali ne!
Jebeš horoskope in astrologijo :)))))))))))))

Z bivšim v vseh astroloških pogledih (baje) idealen par, pa je vseeno bivši…
Z zdajšnjim baje astrološko ne greva skupaj, v reali pa nama že več kot 10 let gre dobro:))

Ne verjamem v asrtologijo, tudi z bratom sva po horoskopu isto, po značaju pa sva precej različna.

Astro majsterca,

hvala za tvojo razlago. Se dobr sliši.
In hvala ti za tisto, da se midva z mojim bikcem ujemava. Glede na to, da nama je preteklih 15 let šlo kar dobro, ni vrag, da nama ne bi še naprej. Pa ne glede na Luno, Mars, Jupiter itd.

Moj bivši je bil škorpijon in moj sedanji je škorpijon, jaz pa levinja.

S prvim sva bila kot dan in noč, z drugim pa sma duši dvojčici.

to mi je tako smešno :)) po 10. letih ! pri meni je bilo 15 lepih , po 19 – tih sva se pa ločila 🙂

On lev, jaz rak, čisto v nasprotju z “zakoni”, ampak se odlično razumeva 🙂

Pri nama enako:-)))
Super se ujameva v vseh pogledih, skupaj sva srečna že 22 let!!!

Pri nas se ujemamo kje drugje. 😉

Pri nama enako:-)))
Super se ujameva v vseh pogledih, skupaj sva srečna že 22 let!!![/quote]

Hehe, midva sva tudi rak in bik, pa se ujemava zadnjih 15 let. Je pa res, da sva po karakterju tako grozno različna da kar boli, ampak za naju bistvenih stvareh pa sva enega mnenja in prepričanja, naju ne premakne niti orkan.

Z zlatorogom se kar ujemava.

Pri nama enako:-)))
Super se ujameva v vseh pogledih, skupaj sva srečna že 22 let!!![/quote]

Hehe, midva sva tudi rak in bik, pa se ujemava zadnjih 15 let. Je pa res, da sva po karakterju tako grozno različna da kar boli, ampak za naju bistvenih stvareh pa sva enega mnenja in prepričanja, naju ne premakne niti orkan.[/quote]

Mislim, da je ravno ta razlika v karakterju tisto, kar nas najbolj poveže:-)))
Pri nama je tako, da sem jaz nadpovprečno komunikativna, rada sem doma, on pa je bolj tih, rad gre ven, stalno bi nekam hodil in potem grem še jaz in je:-)
Jaz sem kolerik, on je flegmatik, jaz ga jezim, on me ne jezi…
Teh razlik je kar nekaj, kajne hehehe.

Jaz tehtnica on bik. Ne gre in ne gre!

New Report

Close