Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Stres in Grabus na isti strani: Izenačevanje istospolnih zvez z raznospolnimi in posvojitev otrok v takšne skupnosti je

Stres in Grabus na isti strani: Izenačevanje istospolnih zvez z raznospolnimi in posvojitev otrok v takšne skupnosti je

pa je res zadnje čase opazit, da je glede gradnje džamije mir :-))))

a ja, pa hitra islamizacija Evrope se je tudi upočasnila :-))))))

nova
Uredništvo priporoča

A to je vse kar si sposoben napisati? Če bi se oglasil samo Stres bi do sedaj napisal za celo stran tvojih mnenj. Pa ne da se bojiš reakcije islamistov na tvoje besede?

Lahko napišem še, da tudi s pitno vodo ni več problrmov in, kdo ve, če stvar uspe, bi se pa morda našel prostorček za kakšno majhno mošejco celo na blejskem otoku :-))))

Ne, ni me treba izzivat, da bom pisal proti islamu. Se mi niti približno še ne zdi tako nevaren za demokracijo pri nas kot je katoliška partija. Ker taki pozivi so protidemokratični in podobni tistim, ko se je razpravljalo recimo o volilni pravici žensk, ki je danes realnost (čeprav sem skoraj prepričan, da to dejstvo nekateri (isti?) še vedno težko prenašajo). Če pa bo (in so s to izjavo na dobri poti) pa bodi prepričan, da bom.

Dejstvo: kako pojmujejo družino različne verske skupnosti, je njihov problem, volja in interes. Kako jo bo pojmovala država oz. družba pa njen in drug v drugega se glede tega nimata kaj vtikat. Jasno?

Civilna družba ima pravico sodelovati v postopku priprave zakonov! In verska skupnost to tudi je! Torej ima vso pravico da se oglasi ter pove svoje mnenje. Ali pa si, kot zagovornik skrajnih levičarjev, zamenjal pojma demokracija in diktatura.

Pojma demokracije in diktature menjujejo predvsem tisti, ki mislijo, da je demokratično kratiti, omejevati in odrekati pravice določenim skupinam, četudi te ne grejo v škodo drugih posameznikov ali družbe kot celote. Izgovori na pravice otrok do matere in očeta tu ne zdržijo, ker so te želje v prvi vrsti posledica nestrpnosti, podobno kot se lahko pojavljajo občutki manjvrednosti pri otrocih, ki živijo v določenih sredinah in recimo njihovi starši niso enake vere ali nacionalnosti, ki v tisti sredini prevladuje.

BTW, se ti zdi, da bi bilo demkratično, če bi ženskam spet začeli odrekat volilno pravico?

“Globoko smo prepričani, da sta izenačevanje istospolnih zvez z raznospolnimi in posvojitev otrok v takšne skupnosti neprimerna, ker ne zagotavljata bistvene in nezamenljive vloge očeta in matere v družinskem življenju, kar pa je ključnega pomena za skladen osebnostni razvoj zakoncev in otrok,” pojasnjujejo v obeh verskih skupnostih.


Pojma demokracije in diktature menjujejo predvsem tisti, ki mislijo, da je demokratično kratiti, omejevati in odrekati pravice določenim skupinam, četudi te ne grejo v škodo drugih posameznikov ali družbe kot celote. Izgovori na pravice otrok do matere in očeta tu ne zdržijo, ker so te želje v prvi vrsti posledica nestrpnosti, podobno kot se lahko pojavljajo občutki manjvrednosti pri otrocih, ki živijo v določenih sredinah in recimo njihovi starši niso enake vere ali nacionalnosti, ki v tisti sredini prevladuje.

BTW, se ti zdi, da bi bilo demkratično, če bi ženskam spet začeli odrekat volilno pravico?[/quote]

čak mal, morda nas ženske pa v bližnji prihodbnosti pa tud to lahko čaka!!!:))))))))))

naj mi nekdo razloži, kako lahko v demokratični državi večina odloča o manjšini ali ,kdo lahko v mojem imenu odloča kako in skom bom živela, ter kaj si lahko želim in kan ne smem????

upam, da dobim pravi demokratični odgovor!!!!:))))

[/quote]

Hehehe, takole je nestrpnost do nekoga tretjega začasno zamznila nestrpnost RKC so islama, ki sicer pozablja, da so oboji v bistvu judje, ki so postali heretiki.

čak mal, morda nas ženske v bližnji prihodbnosti pa tud to lahko čaka!!!:))))))))))

naj mi nekdo razloži, kako lahko v demokratični državi večina odloča o manjšini ali ,kdo lahko v mojem imenu odloča kako in skom bom živela, ter kaj si lahko želim in kan ne smem????

upam, da dobim pravi demokratični odgovor!!!!:))))

hehehe-no takole bo malo bolje, ker z veseljem čakam , da mi kdorkoli pojasni!!!!:))))

[/quote]

Hehehe, takole je nestrpnost do nekoga tretjega začasno zamznila nestrpnost RKC so islama, ki sicer pozablja, da so oboji v bistvu judje, ki so postali heretiki.[/quote]
in vsak tvoj stavek izraža strpnost do drugače mislečih…avč……..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

to je to.
jasno.
vse drugo je “aušus” družine (gauss), ki pa bo vedno obstajal, ne glede na kakšne izjave škofa metropolita in muftija.

Hehehe, takole je nestrpnost do nekoga tretjega začasno zamznila nestrpnost RKC so islama, ki sicer pozablja, da so oboji v bistvu judje, ki so postali heretiki.[/quote]
in vsak tvoj stavek izraža strpnost do drugače mislečih…avč……..[/quote]

In v čem je tvoj problem?
O religiji menda lahko razpravljamo na podlagi argumentov – oziroma nekateri to lahko počnemo.
Dejstvo je, da obe religiji izhajata iz judovstva, a boš rekla, da to ni res?
V čem, hudiča, je tvoj problem?


in vsak tvoj stavek izraža strpnost do drugače mislečih…avč……..[/quote]

In v čem je tvoj problem?
O religiji menda lahko razpravljamo na podlagi argumentov – oziroma nekateri to lahko počnemo.
Dejstvo je, da obe religiji izhajata iz judovstva, a boš rekla, da to ni res?
V čem, hudiča, je tvoj problem?[/quote]

v tvojem mnenju, da je RKC nestrpna do islama……..meni se ne zdi……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Islam bo govoril, kaj je edina prava družina? Kaj pa vse njihove zakrite ženske vsepovsod po svetu? Kaj pa družina, ko ima mož več žena in ne samo ene in z vsako od teh žena nekaj otrok??? Kaj pa popolna normalnost telesnega kaznovanja otrok, pa tudi žene (če “zasluži”)?? Kaj pa očetje, ki menijo, da puncam ni potrebna izobrazba, ne šola, ne fakultete, ker je pač njihova edina dolžnost, da rojevajo otroke, ter skrbijo za njih in so vedno pokorne in poslušne možu?

Vsi so isti, oni in katoliški kler. Religija je pot k nepovratnemu poškodovanju možganov, pa ni važno, za katero religijo gre.

Zanimiva ugotovitev!

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Relígija (tudi vérstvo) je sistem prepričanj in dejanj, s katerimi človek izraža svoj odnos do svetega. Obsega tudi predniške ali kulturne tradicije, zapise, zgodovino in mitologijo, kot tudi osebno vero in mistično spoznavanje. Izraz »religija« se nanaša tako na osebna dejanja kot tudi na skupinske obrede in sporazumevanje, ki izvira iz skupnih prepričanj.

Torej, tistim, ki jim gre cerkev in vse kar je versko “na živce” so tudi v nekakšni religiji, a ne? Potem takem imamo vsi več ali manj poškodovane možgane. Bogi mi!

S takšnimi parolami si lubeničarji v Murglah in Kumrovcu krepijo samozavest.

In v čem je tvoj problem?
O religiji menda lahko razpravljamo na podlagi argumentov – oziroma nekateri to lahko počnemo.
Dejstvo je, da obe religiji izhajata iz judovstva, a boš rekla, da to ni res?
V čem, hudiča, je tvoj problem?[/quote]

v tvojem mnenju, da je RKC nestrpna do islama……..meni se ne zdi……[/quote]

Torej pričakujem, da bo RKC podprla gradnjo džamije, z minareti vred.

v tvojem mnenju, da je RKC nestrpna do islama……..meni se ne zdi……[/quote]

Torej pričakujem, da bo RKC podprla gradnjo džamije, z minareti vred.[/quote]

Hmmm, hmmm, hmmm kdaj je pa RKC v Sloveniji nasprotovala izgradnji đamije z minaretom?

v tvojem mnenju, da je RKC nestrpna do islama……..meni se ne zdi……[/quote]

Torej pričakujem, da bo RKC podprla gradnjo džamije, z minareti vred.[/quote]

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

v tvojem mnenju, da je RKC nestrpna do islama……..meni se ne zdi……[/quote]

Torej pričakujem, da bo RKC podprla gradnjo džamije, z minareti vred.[/quote]

ali je ni podprla? ali ji je nasprotovala?…..linke prosim……..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

WildWind ta rdečim še ni kapnilo, da če RKC ne podpre gradnjo đamije v vseh dnevnih časopisih, da ji tudi nasprotuje.
Pa pravijo, da se naj RKC ne vmešava v politiko, v isti sapi pa zahtevajo, da obesijo gradnjo đamije na veliki zvon. Razumi, če moreš.

Potreben je čas. Očitno 65 let ni dovolj, da se komunisti pričnejo zavedati realnosti in odgovornosti.
Mogoče se tolažijo s tem, da bodo svojci izvensodno pobitih kmalu umrli? Ne zavedajo se pa, da so tu mlajše generacije, ki nikakor ne bodo odpustile komunističnim krvnikom, da so jim brez razloga ubili dedka, babico, očeta ……..

Sovraštvo bo navkljub raznim kvazi spravam tlelo še naprej. Desetletja, stoletja …..
Izguba ljubljene osebe, člana družine pač boli. In to bodo mlajše generacije prenašale na otroke, vnuke itd ….. Sedanja vlada je potomstvo komunističnih stricev. Navadno se pritožujete na Demosom. Kaj so nam prinesle t.i. pomladne stranke? Namesto enostrankarskega sistema smo dobili parlamentarno demokracijo. Janši podtikate afero z orožjem na mariborskem letališču, Depalo vas, Patrio …… me zanima ali ste mu kaj od tega že dokazali? NE! Zakaj ne? Ker so to navadna podtikanja!

New Report

Close