Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moško življenje

Moško življenje

Kako doživljate nas, moške?

Vsakdo si globoko v sebi želi ‘dati dol’ čim več predstavnic nežnejšega spola, saj moški seksualni nagon močno zaznamuje moško življenje. Nekateri jih osrečijo manj, drugi več.

Košarkarja Chamberlaina so ženske oboževale. (Foto: wikimedia.com)Moški imamo povprečno okoli sedem ‘trofej’ (vštete so tudi življenjske partnerice in daljše simpatije) v svojem življenju, kar se nekaterim zdi dokaj malo. Veliko moških lahko na prste ene roke prešteje različna dekleta in gospe, katerim so dokazali svojo moškost, pokazali ljubezen ali pa z njimi preprosto zadovoljili svoje potrebe.

Raznolikost partnerjev se je povečala konec šestdesetih let, ko je družbo ‘pretresla’ seksualna revolucija. Po izbruhu aidsa pa so ljudje postali bolj previdni, seksualno eksperimentiranje je postalo redkejše. Danes ljudje spet več menjajo partnerje, vendar se jih velika večina nikoli niti za milimeter ne bo približala nekaterim ženskarjem iz vrst slavnih, ki so svoje življenje ‘ozaljšali’ s celim pušeljcem slavnih in manj slavnih deklet.

Muškarčina – pederčina.

sem moški in nikoli mi ni bil cilj položiti čim več žensk. ne verjamem, da sem edini primerek.

Moški stremijo za tem, da imajo v vetrini čimveč trofej, ženske pa da imajo eno in tisto najlepšo.

Moški stremijo za tem, da imajo v vetrini čimveč trofej, ženske pa da imajo eno in tisto najlepšo.

Ta druga resnica je pa ta,da jih je večine sam na goflji in v mislih veliko,drugače se pa doma držijo žen,da uboge reve še na kofe s frendicami ne morejo. :))))

li@n@
ej kapo dol……res je,,,,,,,,,,,,,zakaj ti ne morem preko zasebnega poslat?

jaz bi bla toooooooooooooooooooooooooooolk samska

to je bolj slabo povprečje… še jaz sem imela okoli 40 tipov, tko da se mi zdi 7 žensk v celem življenju jako malo.

New Report

Close