Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

Čudno vprašanje

Default avatar

Krof

Jaz imam pa eno zelo čudno vprašanje.Ali si je mogoče že kdo od fantov zaželel,da bi delal tisto s svojo mamo?Mene so zadnje čase prešinile take misli.Vem,da je to nedopustno in da se to enostavno ne sme, pa vendarle vas sprašujem,če je že kdo imel podobne želje?
Default avatar

Milan

S svojo mamo ne, z drugimi mamami bi mi pa pasalo
Default avatar

Pepe

Ja, važno je, koliko si star in ali si še nedolžen.

LP,..
Default avatar

Router

Jah ... to je _SICK_. Obstaja pa en tip ki to dela ja (sicer je junak stripa :>> ) ... beri www.sexylosers.com
Default avatar

vodnar

Ja, logično ne, da si mulc pri ene 12, ko hormoni začnejo delat, malo na skrivaj ogleduje mamo, kakšno rit in joške ima... Do tu vse lepo in prav... Ne bi pa bilo prav, če si ne bi zdaj poiskal kakšne druge punce in ogledoval njenih čarov... Pa ne samo ogledoval, tudi malo potipal... Če punca seveda nima nič proti...
Default avatar

Metulko

incest - zabava za vso družino :)))
Default avatar

Darko

Metulko: kruta razlaga incesta :)
Default avatar

Blondy

Sick :))))
Default avatar

Darko

Ja to je ze cist za Jerryja :)
Default avatar

Blondy

Jerry, Jerry, Jerry :))))))))
Default avatar

Tjaša

Ma fuj no!!!!!!!!
Pejt k psihiatru!
Take misli so bolane!
Nisi normaln
Default avatar

Darko

Steve, Steve, Steve :))))
Default avatar

Nadine

Mislim, kej tazga,, za bruhat.
Default avatar

Chad

Imaš čudno vprašanje in čuden nick:)
Da ko sem bil mlajši, še nedolžen in še neumen.
Zdaj pa ni šans.
Default avatar

studentka

OK, recimo, da bi v mojem primeru to moralo držati za očeta... NIKOLI IN NIKDAR!!!!!!!! Pa je moj oče sicer super moški, ampak... je moj oče. HALO!?!?!
Default avatar

travica

ti kar fantaziraj, kaj dalje pa raje ne pojdi...