Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja babica šla po otroka v vrtec, brez moje vednosti

babica šla po otroka v vrtec, brez moje vednosti

Babica 1 gre iskat otroka v vrtec in tam izve, da je otroka odpeljala že babica 2. Kasneje vidim na tel. neodg.klic babice 2, želela me je vprašati, če lahko gre po njega. Torej, nisva se dogovorili pa je vseeno šla. Klicala sem jo in pokazala, da sem zeloo jezna. Imam ji še namen povedat, da se to ne dela. Ali mislite, da kompliciram? Kako bi ve reagirale? Se mi zdi, da malce pretiravam ampak me je res razkurilo!

LP!

c c c

jaz bi ji povedala na tak način, da se to ne bi več ponovilo.

nova
Uredništvo priporoča

da se tvoje tepejo, katera bo šla po njega, nekatere nimajo nikogar, da bi jim priskočil na pomoč. Se ti res zdi potrebno zaradi tega postaviti na kocko dobre odnose?

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, čik fajt, oz. granny fight !!!!!

Pa saj te je klicala pa te ni dobila.

Bolje to, kot da nihče ne gre po otroka v vrtec, a ne?

Se zgodi. Ti se pa skuliraj.

To pa res ni razlog, da lahko delajo kar hočejo, daj nehi no!!!!

Nehite no tok poveličevat, ko so eni srečni, da imajo babice,…saj je faj, ampak, da bi pa za vsako ceno pazile otroka, pa tudi ni res. Tako se pač ne dela!

babica 2 (tašča, domnevam) ti je hotela narediti uslugo, verjetno je mislila, da bo sicer otrok čakal v vrtcu dokler ne prideš to ponj, ti pa jo nadereš. ne, to se res ne dela. to, kar ti počneš namreč.
nehvaležnost brez primere.

Za moj okus je tvoja reakcija egoistična in hudobna. Pokvarila si odnose z babico 2 (razen, če te dobro pozna in ve, da rabiš še nekaj let za normalno reagiranje in da si 100 % zafrustrirana oseba, ki jo človek težko vzame resno).

To pa res ni razlog, da lahko delajo kar hočejo, daj nehi no!!!!

Nehite no tok poveličevat, ko so eni srečni, da imajo babice,…saj je faj, ampak, da bi pa za vsako ceno pazile otroka, pa tudi ni res. Tako se pač ne dela![/quote]

meni čisto paše, če mi katerega katera “ugrabi” za par ur. Pri prvem je bilo še tako, kot piše avtorica teme, pri tretjem sem se nekako skulirala, če razumete:))))))))))))))))

Zdej pa res ne vem kaj vam je,…???,….pa saj je normalno, da morajo starši vedet kdo in kdaj gre po otroka,…..tole zgleda totalno kaos, če so dogovorjeni z eno babico pride druga, prva ga išče, staši ne vedo,…Jst bi bila tudi fajn jezna, tako se pač ne dela!

Je pac prislo do nesporazuma…

Predvidevam, da je “kriva” babica tasca. Vprasaj se, ce bi bila enako razkurjena, ce bi bila to tvoja mati. Pa ne reci “ah, saj moja ne bi…”…

Saj te je klicala… Verjetno tudi ona ni vedela, da bo šla “babica 1” po otroka in ti je nameravala narediti uslugo. Ne vem, no, jaz ne bi bila “tako jezna”…

je prišlo do situacije, ampak vseeno daleč od tega, da bi bilo treba eno babico nadirat po telefonu, kaj si drzne naredit…

ja, ena babica je šla zastonj v vrtec. verjetno ji več kot 15 minut tole zaman delo ni vzelo, kajne.
ni treba cirkusa zagnat… mogoče se je pa babica 2 dogovorila z očetom, babica 1 pa z mamo…

Ne gre se zato, da mi kdo dela uslugo, gre se za odnos, če razumete?! In zdaj naj to požrem, drugič me sploh nihče več ne bo obvestil in ne bom imela pojma kje je moj otrok, dajte no. In iz vrtca niti nista prišla domov ampak na potep. In zelooooooooo redko ga ima bilokatera babica, to danes je bil zgolj slučaj, da obe naenkrat. Tudi ko prosim za varstvo nima nikoli nobena časa in ne prosim pogosto, mogoče 3x na leto. In niti ne pričakujem in ne zahtevam, da mi ga kdo pazi ali hodi po njega, otrok je navsezadnje moj in ne pričakujem od starih staršev, da ga pazijo!

Točno tako. Kriva je BABICA TAŠČA. Ženska je nesramna, hudobna, zoprna, vtikljiva, brez manir…uglavnem TAŠČAAAAAAAA….

Ja, zatežena si u pm. Dej nehi bluzit in bod vesela, da ti je šla po otroka. Sej te je klicala, pa kaj, si pač mela zasedeno. A nej ona voha, da si se dogovorila z svojo drago mamico…

Mislm, da bi jest zatežila tašči (al pa mami, sej je vseen) zarad tega…ma mi ne pade na kraj pameti.

Aleluja za take babice.

ustavi konje, a si poslala babico ponj ali ne ? kaj zdaj lapaš, da ne pričakuješ, da ti ga pazijo…..


mah daj, če to ne bi bila tašča, te sploh ne bi motilo, da bi šla po otroka, pa tudi če brez tvoje vednosti, oziroma, tudi če te ne bi mogla obvestit.

Mislim, da bo drugič šla v vrtec lahko samo “babica 1”, vsaj jaz ne bi več hotela iti, če bi me ti potem cel dan nadirala. Ženska te je klicala, ok, se ji pač nisi javila, samo bi ti pa sporočila kasneje, da je šla ona po otroka. Verjetno, da ni vedela, da si bila že dogovorjena z “babico 1”. In je pač mislila, da ti bo naredila uslugo. Glede na to, da se je to prvič zgodilo, se mi zdi, da pretiravaš… Da bi se pa ves čas dogajalo, je pa druga stvar.

Ne, sama je hotela ponj!!!!!!! Nobenega nisem pošiljala nikamor!! Sicer pa če vas večina tu gor pušča otroke povsod in vam je vseeno kje so in vam prav paše, da vam jih pazijo, potem ne vem zakaj jih sploh imate – a za stare starše, da jim ni dolgčas? Ali jih enostavno uturite, da ste fraj? GRE SE ZA ODNOS, KER ŽE TAKO AL TAKO HODI PO MENI CELO ŽIVLJENJE, POTEM PA ŠE TOLE!!!!

New Report

Close