Forum.Over.Net

Starševski čvek

Maslenica - kako je tam?

Default avatar

maslenica

Letos smo dobili ponudbo, da gremo na morje v Maslenico,..pa me zanima kako je tam?

Plaža?
Se kaj dogaja tam, kako velik je ta kraj?
Je kaj sence na plaži?

no, karkoli o tem kraju bi mi prav prišlo,..
Default avatar

juj

Gleste v MaslEnico ali na Maslinico na Šolti?? Prve ne poznam, druga je pa super, ampak to je subjektivno mnenje...
Default avatar

hmmmm

Verjetno Maslenica pri Zadru ? totalno brezveze...nikoli več !
Default avatar

maslenica

zakaj pa praviš, da je totalno brez veze? ja, pri Zadru

Mi smo dobili ponujeno hišo tik ob morju,... da gremo lahko zastonj,...ker smo ravno v gradnji in seveda gledamo na vsak euro,...

zato ta destinacija,...

ma saj nam ni toliko pomembno kakšno je, morje je slano, to je pa tudi najbolj važno za zdravje nas in otrok
Default avatar

hmmmm

ja , zdaj ni pomembno kakšno je tam , ker je zastonj....sprva si pa spraševala , kaj se tam dogaja ! če je zastonj in če se odločiš , da se boš zabavala , je enkratno....ok?
Default avatar

maslenica

tudi če je zastonj, me vseeno zanima kako je predvsem s plažo?
če je kaj sence,ker imamo otroka... zato

če ti je pa težko napisat, pol pa tudi prav
Default avatar

Jutri v Maslenico :)

Maslenica je majhna vasica, ki se zadnja leta z novogradnjami širi na vse strani. Obala je kamnita z lepimi prodnatimi zalivčki, pred kakim letom so zbetonirali daljšo obmorsko peš pot. Ob sami obali je le kakšno drevo, par metrov višje je senca a se mi zdi, da se tam težko namestiš. Ne vem, kje naj bi bili vi....
Tam sta eni dve manjši trgovinici, pekarna, nekaj domačinov s sezonsko zelenjavo. Ena gostilna na sami plaži, kjer strežejo vglavnem pijačo in ena ali dve gostilni nekje v kraju (nič posebnega).
Malce več, vključno z ribarnico dobiš v nekaj km odaljenem Posedarju.
Nočnega življenja ni, je precej mirno.
Je pa odlično izhodišče za krajše oz. daljše izlete, če se vam da pohajat.
Upam, da si dobila kakšno uporabno informacijo.
Sicer pa drži, da kjerkoli smo, si moramo sami narediti in poskrbeti, da se bomo imeli lepo. Ne glede na vse....
LP