Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zahovič vendarle….

Zahovič vendarle….

ŠE ZADNJI ŠOK: ZAHOVIČ GRE DOMOV 06.JUN.02′ 06:36

Potem ko smo že mislili, da je spor Katanec-Zahovič včeraj dobil epilog, se je vodstvo Nogometne zveze odločilo, da Zlatka Zahoviča pošlje domov, poroča Radio Slovenija. Zvezdnik slovenske reprezentance je namreč v včerajšnjem popoldanskem srečanju z novinarji povedal nekaj neresnic. Predvsem naj ne bi bilo res to, da so vsi igralci na strani Zahoviča. To je sodu dokončno izbilo dno in ker je Zahovič še naprej vnašal razdor v moštvo, mora zapustiti Južno Korejo.

Vse skupaj si je muhasti Zlatko že prej zakuhal sam. Po tekmi s Španijo je z vulgarnimi izrazi napadel selektorja, zelo neprimerno pa se je vedel tudi do prvega moža NZS-ja Rudija Zavrla.

V soboto bodo torej naši proti Južni Afriki igrali brez najboljšega strelca. Misija nemogoče? Nikakor! Vzdušje v ekipi bo zdaj gotovo boljše, bojevitejše, poleg tega pa so fantje že večkrat dokazali, da znajo igrati in zmagovati brez Zahoviča.

(povzeto iz http://www.rtvslo.si/nogomet )

Edino prav!!!

Če se ne zna obnašat nej gre !!!

Da ga ni sram !!

Lp

Ko sem gledala včerajšnje konference, se je že takoj videlo, da Zahovič ne govori iskreno. Da išče bedaste izgovore. Kako je že rekel: “Kdor drugemu jamo kopa”…eh, Zlatko, težko je držati jezik za zobmi, kaj? Trotelj, tiho bi bil, pa bi bil še sedaj tam.

Ja tipčka je blo treba mal prizemljit……….škoda da se ni zgodilo že prej

Lp stefi

Rekel je Zahović kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade in sam si je skopal jamo in tudi vanjo padel.Držal bi se dogovora in bi bilo vse okej.Če dela zdraho pa naj gre domov,Čist prav mu je.Doma ga pa nobeden tudi povohal ne bo več.Imel je priložnost se dokazat kot pravi športnik vendar je dokazal čisto nekaj drugega,da dela samo zdrahe med igralci.Kaj so imeli me ne briga vendar lahko bi se držal dogovora in se umiril.Priložnost izgubljena se ne vrne nobena.Zapravil je ves trud ki ga je vložil,skupaj z drugimi igralci.Se strinjate.

Prav je, da gre domov Zahovič. Saj se dela na igrišču kot, da bi samo on imel k…. v hlačih. Hvala bogu, da ga ne bo, da ne bo delal lažnih izjav kot sem ga včeraj poslušala…..

lp, Doroteja

Mislim, da bi moral takoj domov, da bi vsaj en dan normalno trenirali. Zaho se ima za boga in misli, da je samo on pripeljal Slovence na SP. Sploh se ne zaveda, da igra za ekipo in ne zase. Da je pa egoist, se je pokazalo po zamenjavi. Če bi bil profič, bi bil vesel, da sta Cime in Ačimovič dala gol.
Srečko bo imel sedaj lažje delo, ker bo lahko profesionalno odločil, kdo bo igral, brez pritiskov z igralske strani. Meni se kar smili, ker je toliko vložil v vse in garal psihično in fizično, potem ga pa eden totalno zruši. Molim, da bi ekipa res pokazala zdravega duha in dokazala, da so vsi igralci ENAKOVREDNI. Srečko je vsem dajal priložnosti, kar pa je šlo Zahotu v nos. Vedel je iz kakšnega testa je, zato se mu pa ni ves čas klanjal.
Držte pesti in še bolj navijajte. Pozdrav.

jaz se tud strinjam, da mora Zahovic domov. Ne mors verjet, ampak kjer nasi “zvezdniki” ne morejo uspet, pa poskrbijo za skandal. Na Eurosongo so bile Sestre, v Juzni Koreji pa Zahovic. na koncu koncev pa bo na najslabsem itak povzrocitelj tega skandala – Zahovic. Stavit bi upal, da je s tem izgubil kr nekaj obozevalcev, predvsem pa obozevalk. Lp, Husky

Za vsak prepir sta potrebna 2 in vsak, ki pozna Katanca oz. ga je imel vsaj kdaj prilozonost poslusat (ko je nabijal, ker pac on vedno vse ve) ve, da sta si oba povedala ogromno zaljivk. Če pa bi bila oba profesionalca (kar vedno ponavljata) ne bi uporabljala medijev za svoj spor. Pateticno je, da mi tam Katanec razlaga celemu svetu kaj je bilo, ostali pa nimajo pravice govorit. Isti kurac je una slovenska nogometna zveza, sestavljena iz senilnih debelih moronov, ki jih je tam dol miljon in ne znajo umirit zadeve. Katanec + Zahovic + zveza = FUCKING SANTA BARBARA. Vsi trije so krivi in vsi naj gredo v k..
Spet pac tipicno za slovencke, trudil so se, ko idioti, da so prisli tako dalec, nakar vse zajebeta prav tista dva, zaradi katerih smo prisli tako dalec.
V soboto bom seveda se vedno navijal za nase, ker vem, da ostali vsi fantje so dali 110% od sebe, da so prisli tako dalec in niso tako egoisticni, kot zgoraj omenjena osebka. Ko pa se ta fuzbalska mrzlica umiri pa seveda vec nocem slisat za Zlatkota ali Katanca.

Zahovič je taka velka jeba. Jaz ga že od prej poznam in vem kakšni so njegovi izpadi. Upam, da se bo fant zdej kej zamislu, pa da bo nehu delat zdrahe doma in v tujih klubih.

Srecno Zahovič, upam, da se ti bo stanje zboljšalo!
Znanec

Ja, se strinjam s tabo…joj, tipično za slovenčke…. nehajte tako primitivno napadat…..zdaj vam ni dober Zahovič, jutri pa kdo ve kdo…..sploh nimate stališča…..delate to, kar pripisujete Zahoviču. Vse skupaj patetično in bolano…

Patetično in bolano je, da je do tega sploh prišlo…

pa še bolje igramo brez zahota, kolkor vem smo tudi romune premagali brez njega.

Eh Zahovic je dobr igralec Katanec dobr selektor, sam morala bi se obadva zamislt kaj sta zdej nardila… Res pa je da bi Zaho moral poslusat Katanca, ker je Katanec selektor, Zaho pa igralec … Obadva sta mal prevec otrocja in bi se lahko zresnila.
LP Darko

A ni čudno da se Zahović povsod krega? Očitno je z njim nekaj narobe…

Ma men se je Zaho čist zameru, ni srečn če povsod ne dela pizdarij…očitno je res nekej z njim narobe, ker je mel še čist vsakem klubu probleme…nevem men se zdi da nekak ne razume da je nogomet ekipna igra, da so vsi izbrani za SP enakovredni in imajo pravico do šanse…Edin prav da so ga poslali domov, ker (usaj upam) bo zdej ozračje v ekipi manj napeto in se bojo lohk bolj sproščeno pripravljali…Selektor je le selektor, igralec pa le igralec!!!

A ni tole vse skupaj ena fina zgodba za novinarje? Kot bi imeli Božička junija. Časopisi pa polni – brez truda in tekanja za raznimi zgodbami…

Jaz bi vse nogometaše nagnal delati kaj družbi koristnega.Ves ta denar,ki so ga zapravili za to brezvezno prvenstvo pa bi podaril revnim slovenskim družinam.V nogometu so tako ali tako ĆEFURJI.

Moram napisati, da sem “upokojena” profesionalna športnica, ki sem igrala v košarkaški ekipi.
Pri nas je bilo od vsega začetka jasno kdo je “boss” in kdo ima zadnjo besedo.
Kadar je bil jezen nam je tudi j….mater, pa še kaj hušega in logično, da nismo bile tiho.Spucali smo se v slačilnici, za zaprtimi vrati in ne v javnosti.
Vem, da se ena ženska nepomembna ekipa ne more primerjati z nogometno reprezentanco, vsekakor pa mislim, da bi tako Katanec kot Zlatko Zahovič lahko spore zgladila kje na samem, ne da bi delala škandal in metala slabo luč na samo Slovenijo.
A ni bilo že dovolj prahu okrog Evrovizije, a moramo res čisto povsod nekaj norega narediti, da nas opazijo?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close