Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tisti, ki imate notranji bazen: koliko vas stane letno vzdrževanje

tisti, ki imate notranji bazen: koliko vas stane letno vzdrževanje

tisti, ki imate notranji baze, povejte prosim koliko vas stane vzdrževanje ter velikost seveda;-)

hvala

Te zanima samo za hotele ali tudi za lastnike zasebnih hiš, javne savne, zdravilišča?

zanima me zgolj zasebno. zasebne hiše, zasebni bazeni. zanima me kako drag bi bil ta “špas” – sicer manjši bazen, a s protitočno napravo.

Kaj se malo afnaš? :))))
Protitočna naprava ne zvišuje stroškov vzdrževanja 🙂
Stane te pa zelo pdoobno kot zunaj.

mi nismo šli v notranji bazen, brez veze, vedi nekaj, kar nimaš si želiš, ko imaš to ne uporabljaš!!!

Sva pa si zaželela veliko banjo ( za 4 osebe) in jo imava, to je pa mali strošek in ko si jo zaželiš, natočiš in uzivas! Torej, če imaš tako veliko sobo, uredi si tam eno veliko kopalnico, daj notri veliko banjo, savno in še kako fitnes napravo in ceneje te bo prislo kot velik bazen in še veliko več boste koristili.

kakšne so pa dimenzije te vaše banje, če smem vprašat?
ideja ni slaba, ampak…jaz zelo rada plavam…hehe, bi v banjo hotela naštimat protitočno zadevo verjetno potem:-)

mi nismo šli v notranji bazen, brez veze, vedi nekaj, kar nimaš si želiš, ko imaš to ne uporabljaš!!!

To drži kot pribito.

Enako je z sauno. Ko jo imaš jo ne uporabljaš da bi upravičil stroške.

Jaz se raje veselim dopusta kjer lahko plavam in grem v sauno. Drugi pa poskrbijo za vzdrževanje, obnovo, popravila, higienske standarde.

Pa še nekaj. Bila sem na takem dopustu, da sem iz spalnice skoraj dobesedno padla v notranji bazen. UAAAAAAAAAAAUUUUUUUUU prvih par dni. Po 14 dneh ni bilo več zanimivo. Pa je bilo čiščenje in vse ostalo pošlihtano v nulo.

Da bi pa morala sama doma še to delat – ga ni dnarja.

točne mere ne vem, se mi ne ljubi meriti, povem ti takole, banja je od kolpe, navadna je brez jazuci sistema…le banja in v njej gresta dve idrasli osebi, ki se sporščeno ulezeta ena proti drugi, v njo gre lahko 4 osebe, če sedijo in ne lezijo, glede velikost te banje, je cena smešno nizka in kdaj največ uporabljaš banjo, ravno za take uzitke, da si natočis vodo in zelis uzivat v dvoje ali sama bolj na komot, ne vsa stisnjena ali pa vsi člani familije, vidva, otroci, če jih že imaš. Ti povem, da je to najbolje kar sva kupila. Imamo tudi banjo navadnih dimenzij ala jazuci sistem, misliš, da jo kdo uporablja, le prvi emsec kot nori, zdaj pa se masažno ne kopa že dolgo nihče več.

rada plavaš…verjamem, tudi jaz…ampak verjemi, nekaj časa bi, nato bi bazen počival…pojdi raje 1x tedensko na bazen rekreativno plavat, eno ruo resno plavaš in to je to.

In kaj te toliko mede to protitočno…zakaj to potrebuješ…naj ti le en dober majster banjo vgradi in ne bo nič narobe!

pri nas savna počiva, se nabira prah v njej, enako pri fitnes napravah…verjemi da to drži kot pribito, kar nimaš želiš, ko maš ne nucaš…srečno!

hm…hvala za nasvete…moram reči, da sem danes kar krepko razmišljala, in ja, mogoče bi bilo res bolje, da pač kupim malo večjo banjo. rada plavam, ampak možno, da se bi naveličala. pa tako, s čiščenjem je dokaj veliko dela. no ja, itak bom praktično za streljaj daleč od čateža, pa bom tja hodila plavat;-)

Samo večja banja, brez da je jakuzi je pa tudi brez veze. Pa MON ni ravno pravi naslov za tovrstna vprašanja, ker tiste populacije, ki si lahko privošči bazen, ki ga vzdržuje in čisti nekdo, ki je za to najte, tule ni. Je pa res, da večina ljudi, ki si je omislila bazen, le tega ne uporablja prav pogosto. Sploh ne notranjega. Fora bazena je ravno v tem, da plavaš pod milim nebom. Pa s protitočno napravo sploh ni treba, da je velik. In danes ti bazeni tudi niso več ne vem kako dragi-daš za dober jakuzi bistveno več denarja. Jaz svetujem zunanji bazen, ne prevelik, pa potem zasteklitev, ki se čisto odpre, da ga lahko uporabljaš tako poleti kot pozimi. Za kar seveda rabiš tudi ogrevanje vode in prostora. Kar pa zna bit že kar drago.

New Report

Close