Starševski čvek

Besede gradijo svet 2

Default avatar

2. razred OŠ

Pregledujem ponudbo emke.si in Kopije nove in opazim, da je cena kompleta Besede gradijo svet 2 (DZ skupaj z zveskom za opismenjevanje) pri Kopiji novi 15,3€, medtem ko je pri emki DZ 14,6€, zvezek za opismenjevanje pa še 10,6€, se pravi skupaj 25,2€.

Ali niso cene učbenikov in DZjev poenotene ali jaz kaj narobe gledam? Hvala za informacijo.
Default avatar

zanimivo

Zanimivo, sama sem za 4 in 6 razred primerjala 3 knjigarne in razen enega so bile cene povsod iste ...
Default avatar

zanimivo

zdaj sem še enkrat preštudirala: pri DZS imaš 2 varianti: BESEDE GRADIJO SVET 2, delovni zvezek z zvezkom za opismenjevanje, ki stane 15.30 in samo dz, ki stane 14.60, pri KOPIJA-NOVA pa samo tega v kompletu za 15.30. Tako da je cena ista.
Default avatar

A...

Ja, ravno danes sem ugotovila razliko. Je sicer zelo majhna razlika v ceni ampak je. ABC 2 - 3. delovni zvezki - pri DZS je cena 38,26 €, pri Kopija nova pa 39,56 €.
Lp, A...
Default avatar

zanimivo

A... je napisal/a:
Ne vem, kako gledaš, meni tudi pri KN pride isto: http://www.kopija-nova.si/abc-2-poslusa ... lovenscino
Default avatar

A...

zanimivo je napisal/a:
Gledam v tiskani ponudbi, ki smo jo dobili v šoli. No, na netu je pa spet drugačna cena. Nič ne razumem. Kakorkoli že, naročila bom pri DZS, ker še nekaj M pik.
Lp, A...