Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je hrana iz eurospina za bruhat?

zakaj je hrana iz eurospina za bruhat?

spodaj berem, da vam je hrana iz eurospina za bruhat. mene pa zanima zakaj? nenazadnje, če se spomnimo nekaj raziskav sorazmerja cene in kakovosti, so pokazale, da veliko denarja še ne pomeni veliko muzike. najbolj značilen primer – olivno olje. eno izmed najkvalitetnejših je tuševo!pa je poceni. ostala dražja olja so komaj dosegala minimalne standarde. (mislim, da)cekin (ali kdo že) dela neprestano take teste kakovosti, ki večkrat pokažejo, da več denarja še ne pomeni večjo kvaliteto hrane.

torej, zakaj taka posplošitev, da je hrana iz eurospina za bruhat?
mi kupujemo v eurospinu vse makarone. cenovno so ok, okus tudi. nenazadnje – če ne bodo italijani naredili dobre makarone, ja kdo pa jih bo?
tam tudi redno kupujemo torteline polnjene s skuto in špinačo. imajo tudi dobro tuno (odvisno katero znamko vzamete, jih je več), ker so nam druge preslane. imajo najboljši čokoladni kapučino in ga vsega kupimo tam.
ko gremo po nakupu se odpeljemo v krško, kjer so vse trgovine na kupu in lahko v vsaki posamezni trgovini kupiš tiste izdelke, ki ti tam najbolj ustrezajo. tako mi nekaj kupimo v spinu, nekaj v lidlu, nekaj v hoferju, nekaj v mečkatorčku. označiti kar vso hrano iz evrospina za sranje, je pa čista norost. piškoti se enako sranje kot v merkatorju, vsi imajo razne dodatke in so eno nezdravo sranje.sadnje in zelenjava – v vseh trgovinah ima ISTEGA dobavitelja iz padove.

naj še povem, enkrat smo šli v hura diskont. pa smo gledali cene istih izdelkov (istih znamk) v hura diskontu in v merkatorju, pa nam ni bilo jasno, zakaj so v hura diskontu cenejši kot v merkatorju, ko pa gre za isti izdelek…

marža, dragi moji, marža…
kupujemo v različnih trgovinah, v vsaki nekaj, tisto, kar se nam zdi najboljše. da je pa EDINO DOMA pridelana hrana najbolj kakovostna, je pa že ZDAVNAJ vsem jasno…

Se strinjam.

zakaj je futr iz eurospina za bruhat, ves ni v povprečju je pa samo sranje tm not, jebeš tiste marže če dobiš kofe s tal pomeden v vrečko, tist meso take barve da ne veš al je čez rok al je tolk umetn da ni prebavljiv itn.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

gunnar, ljubček, da je meso kvalitetno, ga je tudi TREBA ZNAT kupovat. moraš vedeti kako mora biti meso na izgled, da je še dobro. sami smo ga kupili v mečkatorju enkrat, pakiranega. pridemo domov, odpremo…vonj, da te srat pritisne. ker je bilo pokvarjeno! pa kupljeno v merkatorju pa v roku trajanja še! meso ni za kupiti kar tako mimogrede nikjer.
kako boš pa dobil kofe s tal pometen v vrečko? a kar v trgovinah to original zapakirajo nazaj potem ali kako?
daj daj no, malo pretiravaš.
tudi v ostalih trgovinah prodajajo marsikaj kar je eno veliko sranje. pa zato še ne izjavi človek, da je vsa hrana iz tam pa kar sranje…
razne sladkarije, čipsi, predpripravljene zamrznjene jedi (alla pica, lazanja itd.) so sranje v vsaki trgovini..

avtorica ne štekam, ti kar kupuj v evrospinu pa dober tek. Pa če še ne veš nas bojo s tako hrano počas pobil,nekvalitetna, zanč, umetna. sej v mercatorju je tud linija generičnih izdelkov tisti izdelki s črtami, za vse, ki ne veste, to je generična hrana, na meji dovoljenega, zato je najcenej, ni pa nikakor zdrava in primerna za vsakodnevno uživanje. rajš kupim manj pa kvalitetno, kot da se s tem šitom nažiram.

Hahaha, kako ste naivni. Kaj pa mislite, da je hrana iz Mercatorja boljša, ker je dražja? Ojej, kakšna zabitost. Smilite se mi, reveži.

Ali znaš svoje pisanje argumentirati s konkretnimi podatki, na primerih?
Konkretno iz Eurospina, prosim.

ne kupujemo vsega po vrsti tam, kupimo pa. tako kot v lidlu, hoferju, tušu itd.

dandanes dvomim, da veliko denarja prinese tudi kvalitetno hrano v trgovini.

iz mesnice, kake kmetije kjer ljudi poznaš npr….to je nekaj čisto drugega…

tko bom reku še zmer grem rajš v hofer, lidl, mercator, tuš, spar kt pa v euro spin po futr, k tist eurospin je tko k recimo olymp v tušu, pofl od poflna al pa tko k je eksplozija rekla, tist generik od mercatorja, k je vse tko plastično po okusu da je bljak

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ampak hrana z dodano aromo in dodanimi okusi iz drugih trgovin je pa ok? hm, no ja…

če tako pogledaš, je tako ali tako vsa hrana plastična, vsa ima dodatke, ki šele izboljšajo okus itd. sadje in zelenjava sta pa iz padovega tako v spinu kot v mečkatorju kot v tušu. ravno pred kratkim me je presenetilo kako slabo sadje in zelenjavo so imeli v tušu nm:-/

najboljše je še vedno domače…če imaš seveda možnost..

diskontne štacune prodajajo največjo svinjarijo, to morš vzet v zakup pa ne mislm da v štacunah pakirajo ampak tko, k ponavad poberejo ostanke pri proizvodnji futra, to pomen, da kdaj tud kej iz tal pometejo pa poberejo, ni higiensko, zato pa pravm, da je treba to v zakup vzet, ker tud eurospin ve da se folk zaveda da je pr njih futr nižje kvalitete torej lih tolk da je.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ampak hrana z dodano aromo in dodanimi okusi iz drugih trgovin je pa ok? hm, no ja…

če tako pogledaš, je tako ali tako vsa hrana plastična, vsa ima dodatke, ki šele izboljšajo okus itd. sadje in zelenjava sta pa iz padovega tako v spinu kot v mečkatorju kot v tušu. ravno pred kratkim me je presenetilo kako slabo sadje in zelenjavo so imeli v tušu nm:-/

najboljše je še vedno domače…če imaš seveda možnost..[/quote]

je res, najboljš je domače, najslabš euro spin, hura, pa kšne merxove znamke k je tud pod vprašajem kaj in kje se je tist prej valjal predn so dal v pakunge pa prodajo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

npr. vzemimo za primer kefir. mercator znamka, pa čeprav je povrhu še zdravo živlenje, je en navadn drek v primerjavi z kefirjem krepko iz laz. je pa seveda razlika v ceni občutna. mercatorjev kefir delajo iz praškov, tega od krepko pa iz pravih kefirjevih zrn.
mercatorjevega bo tvoja črevesna flora uničla, tega iz laz pa ne in le ta bo dosegel svoj namen.
jejte z glavo!!!
kupujte kjerkol, samo kvalitetne izdelke, v vsaki štacuni je kvaliteta in sranje, samo v npr. spinu prevladuje sranje.

ampak hrana z dodano aromo in dodanimi okusi iz drugih trgovin je pa ok? hm, no ja…

če tako pogledaš, je tako ali tako vsa hrana plastična, vsa ima dodatke, ki šele izboljšajo okus itd. sadje in zelenjava sta pa iz padovega tako v spinu kot v mečkatorju kot v tušu. ravno pred kratkim me je presenetilo kako slabo sadje in zelenjavo so imeli v tušu nm:-/

najboljše je še vedno domače…če imaš seveda možnost..[/quote]

je res, najboljš je domače, najslabš euro spin, hura, pa kšne merxove znamke k je tud pod vprašajem kaj in kje se je tist prej valjal predn so dal v pakunge pa prodajo.[/quote]

ampak to, da se je nekaj valjalo pod mizo ne moreš vedeti niti za izdelke, ki imajo visoko ceno;-) sama ne verjamem, da so trgovci pa veeeeedno res odkriti:-)

sej nism reku da so odkriti, pa da je dražje boljše, samo čist pocen pa tud ni dobr, mal si poglej recimo kruh k ga prodajajo pod lastno znamko al pa kruh od pekarne bilo kere, tist k je pocen pa kse prodaja pod lastno znamko je drug dan al suh in trd kt kamen al pa v drobtinah, so bli že primeri k je bil premal pečen pa so bli not koščki testa torej…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

gunnar spet nekaj pametuje , da je kar grozno brat…pa kje ti človek živiš ? pobirajo po tleh ? tebe so tudi nekje pobrali , pa spustili na napačnem kraju in v napačnem času ! daj si uredi lajf ,pa nehaj prbijat gospodinjam svoje glupe nasvete !

ti si pa pejd češplo praskat, mene pa pust na mir, pa ne vtikej se vame če te nikjer ne omenjam imensko al pa drugač, pa ti si lajf mal porihtej pa če nimaš druzga za povedat kt vame skakat bod ti rajš tih.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

kok ste glupi, škoda vam sploh kaj razlagat!!!
pejte v štacuno po najcenej sranje pa se zažrite in pol kozlajte cel dan na skretu, bo vsaj mir

eksplozija – mal se skuliraj. če ne znaš povedat na lep način, raje ne povej nič

ti si pa pejd češplo praskat, mene pa pust na mir, pa ne vtikej se vame če te nikjer ne omenjam imensko al pa drugač, pa ti si lajf mal porihtej pa če nimaš druzga za povedat kt vame skakat bod ti rajš tih.[/quote]

mislim , da si ti tisti , ki si moraš porihtat lajf…in češple nisi verjetno že doooolgoooooo videl , kaj šele kaj drugega z njo počel !
prav žalostno je že , da ne more ena gospodinjska tema mimo tebe , hahhahahhahaha

joj ! zgoraj je neko vprašanje o oljih ! daj hitro kakšen odgovor…z nestrpnostjo pričakujemo mnenje eksperta :))

ti si pa pejd češplo praskat, mene pa pust na mir, pa ne vtikej se vame če te nikjer ne omenjam imensko al pa drugač, pa ti si lajf mal porihtej pa če nimaš druzga za povedat kt vame skakat bod ti rajš tih.[/quote]

mislim , da si ti tisti , ki si moraš porihtat lajf…in češple nisi verjetno že doooolgoooooo videl , kaj šele kaj drugega z njo počel !
prav žalostno je že , da ne more ena gospodinjska tema mimo tebe , hahhahahhahaha[/quote]

marš pizda ti zmatrana, sm ti že reku da ne skač vame pa mi dej mir, pa kaj te briga moj privat lajf? mene tvoj absolutno ne.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ja , Gunnar , to pa je nivo ! mislim , da si vsem nam pokazal , da si ena velika reva !

otroci, zdaj pa mir:-)

Vam povem iz prve roke. Sem tehnolog v proizvodnji, delamo na “te in one” – ne bom po imenih, a povem vam DA KVALITETA ZA ENE IN DRUGE JE ENAKA – ISTA RECEPTURA, vsaj kar mi delamo, tako da…

New Report

Close