Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Princesa Viktorija

Default avatar

Ena kar tako

Ali gledate poroko švedske princese Viktorije na ORF 2. Ravnokar se je končal obred v cerkvi.
Default avatar

greN

aha. zanimivo, da naši mediji nič ne poročajo o tem.
Default avatar

staraaa

greN je napisal/a:
aha. zanimivo, da naši mediji nič ne poročajo o tem.
Nam ne manjka pravljic ... takšnih al drugačnih.
Default avatar

jp.........

Sem do zdaj gledala, ampak na ZDF.........in zraven likala.
:o))
Default avatar

super je blo

tako nasmejane neveste že dolgo nisem videla.
Default avatar

šecjen

meni so bile pa tiste tetke hecne, ki so bile verjetno v oblekah, ki so jih nosile še na poroki njenih staršev. mislim, da je imela ena celo isto lasuljo. pa njegov ata ... se mi je zdelo, da ga slišim: "ma kaj je bilo našemu pobu tega treba" : DDDD
je bilo kar fajn. vreme jim je šlo na roke. ne vem, kako bi speljali vožnjo po mestu pa s čolnom okoli, če bi padal dež.
Default avatar

čist navdušena

Jaz sem gledala preko neta in res tak nasmejane neveste že dolgo nisem videla. Pa njuni prsti so se skoz prepletali, pa čohali itd.
Luštna sta bila.
Upam, da jima uspe in da bosta zelo zelo srečna.
Default avatar

Ena tašča

Švedska je država na nivoju v vseh pogledih. Tudi kraljeva družina, poroka, ceremonija. Princesa Viktorija, bodoča kraljica Švedske, njeno obnašanje tako prijetno in naravno, srčno. "Vzela" je "navadnega" fanta, torej je prevladala ljubezen. Švedi so ponosni državljani svoje domovine, kaj ne bodo ponosni. Imajo visok standard, urejeno državo in kralja in politike, ki delajo za dobro ljudi. Kaj pa pri nas?
Default avatar

metka 3

[quote=""Ena tašča""]
Švedska je država na nivoju v vseh pogledih. Tudi kraljeva družina, poroka, ceremonija. Princesa Viktorija, bodoča kraljica Švedske, njeno obnašanje tako prijetno in naravno, srčno. "Vzela" je "navadnega" fanta, torej je prevladala ljubezen. Švedi so ponosni državljani svoje domovine, kaj ne bodo ponosni. Imajo visok standard, urejeno državo in kralja in politike, ki delajo za dobro ljudi. Kaj pa pri nas?[/quote]

Se strinjam. Vse to se mi zdi, je bilo očitno tudi pri današnji poroki. Iskreno navdušenje ljudi ...
Default avatar

MARJANAG

[quote=""Ena tašča""]
Švedska je država na nivoju v vseh pogledih. Tudi kraljeva družina, poroka, ceremonija. Princesa Viktorija, bodoča kraljica Švedske, njeno obnašanje tako prijetno in naravno, srčno. "Vzela" je "navadnega" fanta, torej je prevladala ljubezen. Švedi so ponosni državljani svoje domovine, kaj ne bodo ponosni. Imajo visok standard, urejeno državo in kralja in politike, ki delajo za dobro ljudi. Kaj pa pri nas?[/quote]

Ha, ha , ha ti pa še nikoli nisi bila na švedskem ali pa le za kratek čas kot turist. Njihov standard je mit iz preteklosti. Kar se ostalega tiče pa imajo tudi oni svoje težave.
Default avatar

Malo morgen

Marjanag ----tako kot pri nas, v taki "nuli" 100 % niso. Švedska velja za urejeno in ekonomsko dobro stoječo državo. Zaenkrat se ne moremo z njimi primerjat. Še sanja se nam ne, koliko so naprednejši od nas. Težave so pa povsod.