Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se sadje in zelenjava tako malo oglašujeta?

Zakaj se sadje in zelenjava tako malo oglašujeta?

Zakaj se sadje in zelenjava tako malo oglašujeta glede na razne manj zdrave oblike hrane? Mislim, da je tudi to vzrok, da se poje premalo sadja in zelenjave… Če bi trgovci več oglaševali sadje in zelenjavo, bi lahko več prodali in s tem bi spodbudili bolj zdrav način življenja…

Ti kupuješ sadje/zelenjavo glede na oglaševanje?
Name to ne vpliva da bi nekaj več kupila

Mene nobena reklama ne bo prepričala da je cvetača dobra, ker mi pač ni.

In oprosti že samo na MON- u je vsaka druga tema o bio hrani………………………mi že skozi uha gleda. Če omeniš da obožuješ teletino si že morilec, sovražnik živali – skratka uničevalec planeta Zemlja.

Če pa rečeš da imaš še krznen plašč ali kravo na tleh, je pa itak bolje da se sam ustreliš in ne čakaš na hordo da te pokončajo pred vrati v zrak moleč hudo prenapinjene in zavajujoče fotke.

obožujem dunajski zrezek in meso :-))))))))))))))

ooo zdaj pa čas piknikov !
mnjami !
bučke ,kumarice ,rebrca ,bedrca ,…..

I would be very happy if the hail destroys all the world annual harvest of vegetables and fruit. I hate them .

Oglaševanje nezdrave hrane poteka v kooperaciji s farmacevtsko industrijo, ki si na ta način zagotavlja (n povečuje) svojo bazo odjemalcev.

Ne strinjam pa se z drugim delom tvojega sporočila, namreč mislim, da se s primernim zgledom doma lahko največ naredi, da se zdrave navade prenesejo na otroka.

Na živce mi gre, kako VSI govorite “sadje in zelenjava” kot da je to ena beseda! Ne zmorete reči samo “zelenjava” ali samo “sadje” — ne, to se vedno skupaj drži !

Prav pike dobim, ko to slišim ! In to VSAK, ki se hoče pohvalit, kako super jejo doma — “sadje in zelenjava” …. grrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Prav zanimivo. Ko gledam zdaj je res sinonim za zdravo hrano postalo hvalisanje da doma pojedo veliko sadja in zelenjave.

Pa je to daleč od uravnotežene zdrave prehrane. Mora tudi meso, mlečni izdelki, žitarice in jajca biti na našem jedilniku.

Bi bila zanimiva raziskava kakšno hrano uživajo otroci, ki so večkrat letno – nekateri skoraj stalno na antibiotični terapiji.

Pa kdo pravi, da jedo samo sadje in zelenjavo in nič drugega?

Ja, sadje in zelenjavo, normalno da gre to dvoje skupaj, saj je to dvoje presno, ko kupiš.

Iz jabolj tudi lahko narediš čežano in rižoto iz radiča.

Kaj so presne tudi ostrige? Presno maslo? Ali je …………….razloži prosim nam ne samo zelenjavnosadjevcem.

New Report

Close