Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hofer ali lidl?

hofer ali lidl?

Hotela sem dodat anketno vprašanje, kam raje zavijete, v hofeer ali v lidl, pa ne znam 🙂

Vprašanje pa vseno postavljam, mogoče še napišete, zakaj. 🙂

veliko raje grem v Hofer, kaj pa vem, zakaj, se mi zdi, da imajo več izbire.

Jaz tudi v Hofer, če že, ker sem ga navajena še iz yugo časov.

nova
Uredništvo priporoča

Lidl-se mi zdi večji izbor in kvaliteta. Pa tudi cene so v redu.

Hofer imam zraven doma, vendar grem raje z avtom v Lidl, kamor se vozim 20 minut:-)
Hofer mi ne “potegne”.

podobno kot je napisala lidllidllidl

največkrat hofer, v zadnjem času tudi eurospin

Hm, nekaj stvari mi je bolj všeč v Hoferju, nekaj pa v Lidlu. Tako da kupim malo tu, malo tam… 🙂 Nekako mi je večina stvari v Lidlu bolj všeč kot v Hoferju, če sem iskrena.

večkrat grem v Hofer – bolj mi je všeč razporeditev, kar se pa kvalitete tiče mi je pa oboje isto…

če že grem raje v Lidl, več izbire.

Hofer lidl vseeno,kam me zanese,saj ugotavljam,da imajo podobne izdelke in cene.

V Hofer, se mi zdijo bolj kvalitetne stvari kot v Lidlu.

Jaz tudi…določene izdelke v Lidlu, določene v Hoferju…podobna kvaliteta, podobne cene…sadje in zelenjava je pa izmenično v akciji, tako,da izmenično nakupujem glede na ceno in izbiro. Sem zelo zadovoljna! :):)

Med tema dvema Hofer, sicer Spar.

Hofer

tudi v Lidl. V Hoferju kupujemo samo mleko.

Pa še to…pogledam vedno pred odhodom na njihovo spletno stran in že približno vem kaj bom kje kupila. Tako, da v vsaki trgovini porabim max. 20 minut časa, imam pa obe trgovini zelo blizu :):)

Hofer

hofer

lp, ewy

Lidl. Sicer grem tudi rada v Hofer, ampak Lidl ima izbiro bolj po mojem okusu.

hofer, v glavnem zarad stvari, ki jih imajo poleg hrane, ko imajo kaj takega, da me zanima. Kupujem tam tudi kaj za oblečt, tehnično robo, kolesarsko čelado, vok sem včeraj kupila in sem z vsem zelo zadovoljna. Lidlov izbor me ne pritegne, grem pa tudi včasih tja, kruh imajo zelo dober.
V zadnjem času grem tud v eurospin: delikatese, testenine mi je tam zelo dobro in zeloooo poceni

Večino stvari oz. tedensko fasungo opravim v Lidlu (njihovo mleko je zelo dobro, dober mi je tudi tekoči jogurt), v Hoferju mi mlečne stvari ne ustrezajo (navaden jogurt, mleko, sladoled). Imajo pa v Hoferju dober čips. Špagete in meso nabavim v Sparu, gran padano in gorgonzolo pa v evrošpinu. Kr komplicirano.

No, pa nisem edina, ki komplicira:
– mlečne stvari, tablete za pomivalni stroj, olive, zamrznjen pomfrit, piškoti (če jih ravno sama ne spečem), sadje – Hofer;
– prašek in čistila – Mueller;
– voda, sokovi, pivo, špageti, riž, delikatese, plenice … – Mercator;
– meso pa pri mesarju vzamem.
Hofer obiščem tedensko, Mercator na dva tedna zares, po kruh skočim tudi vmes, v Mueller grem enkrat mesečno. Lidl se mi pa nekako ne dopade – pa časa tud zmanjka.

Samo v informacijo… najcenejše in na testu edino trajno mleko z oceno 10 je mleko Madeta, ki ga prodaja Spar. Mi ga redno kupujemo, četudi sicer hodim tudi v Hofer.

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Samo v informacijo… najcenejše in na testu edino trajno mleko z oceno 10 je mleko Madeta, ki ga prodaja Spar. Mi ga redno kupujemo, četudi sicer hodim tudi v Hofer.[/quote]

Te moram dopolnit, Madeta ni bilo edino ocenjeno z deset, temveč je tako oceno dobila tudi Lidlova Milbona.

enih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kupujem v Lidlu, ostalo pa v Sparu, Hoferju in Mulerju

New Report

Close