Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Sre gledali film Vojna zvezd!

Sre gledali film Vojna zvezd!

Kakšni se vam zdijo filmi Vojna zvezd!Epizoda 2 je the best,priporočam vam da jo grete gledat!!!!!!

Ne maram znanstvene fantastike.

Potem pa sploh ne rabiš odpisat!!Poleg tega pa itk ne bi vedla zakaj se gre pri filmu!!!

nova
Uredništvo priporoča

dons sm ga gledov. sm sprot na ircu komentirov. kolega je reku, da če ne maram filma nej ga ne gledam… 🙂

Men so vsi deli zlo cool 2 pa se nisem gledu,tko da bo treba it v koloseja res pa je da sem ljubitelj znanstvene fantastike!!!

Lep dan zelim……..Tim

Film se mi je začetku mal vlekel pol pa je boljš ( bitka jedijev caruje) in komaj čakam na tretji del, ko bo Anakin prestopil na temno stran sile.

Nism še vidla vojne zvezd.

špela, zamujaš bitko ko se 2 vojske pomerita Napoleon style.
Eni so roboti z lasarskimi puškam, druga vojska pa bitja k komi znajo govort, mečejo kamne in nosijo take čevlje kot robin hood. ugani kdo zmaga…

A ni super!Jaz bi ga šla najraje še kr enkrat gledat!!!Pa tisti meči-kje bi se ga dalo dobit?Najboljše se mi pa zdi fa se v tem delu bojuje tudi Joda!

Meč lahko menda lahko kupiš na internetu. Lahko si zrihtaš igrco Jedi Outcast 2: je zelo igralna, ima lepo grafiko, dobro zgodbo pa še Jedija igraš :-))))))))))

Yeeeeeeaaaaahhhh, Lucas se je do sedaj za vsak del 100% potrudil, uporabil za tisti cas najsodobnejso tehnologijo za film (do sedaj je bil vsak del Vojne zvezd revolucija, oz. vsaj kaksna huda inovacija v filmu) Kapo dol pred legendo!!! In to, da je sel snemat prequele, je cist odbita ideja, tako da lahko pusti mit legendarne trilogije tistim obozevalcem, za katere obstajajo le tri deli.

Hehe, meni se je zdelo, da bom tudi med tistimi, ki jim je kult:
4. Star Wars (1977)
5. Empire strikes back (1980)
6. Return of the Jedi (1983),

ker mi cist ta prvi del, The phantom menace ni bil najbolj vsec, faaak z drugim delom je vse popravil, efekti in kamera na top-nivoju, neverjetno!! Moj zadnji obisk kina pred prihodom v Slo – ravno je bila premiera na Potsdamerju. Kako je folk noreeeeel, pa kar prihajali so obleceni v Amidale, Obije, Empire Trooperje…. :-))))))

Pa ko sem videl se Christopherja Leeja. Tip je ustvarjen za take temacne in zlobne vloge. Yeeeaah!!! Uhhhh, samo ko se je master Yoda razkuril in zacel rasturat, to je bila tudi pasa za oci!!! Folku v dvorani se je mesalo :-)))))))))

Haha, pa muzika je svetovna in ful pase zraven :-))

3. del bo pa pravi klimax, takrat Annakin Skywalker postane Lord Darth Vader, under the supervision of the Dark Lord – The Emperor!!

Kult se nadaljuje, ampak za obozevalce! Jaz definitvno sem.

A long time ago in a galaxy far, far away…

May the force be with you!!

Ti si pa res en pravi fen!!!Približno tak kot jaz!Tisto k se Joda razkuri je res the best!!!Edini problem je pa to ker bo tretji del šele leta 2005!!!!!!!!!!!!!Lep pozdrav!!!!

Let the force be with you too!!!!

Resno ta meč se da dobiti!!!!???Hvala ti za to,zdaj se pa bom intenzivno spravla na NET da najdem,če je kje!!!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close