Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tunike in trebuh

tunike in trebuh

Nikoli nisem imela prav ravnega trebuha, po 3. porodu pa mi je ostal sploh večji, čeprav so kile običajne (170/64 kg). Lani ob tem času sem bila še noseča in po dolgih letih terorja z modo oprijetih majic totalno navdušena nad modo tunik, pokupila sem vse živo. Letos pa jih oblečem in totalen šok: namesto, da bi ga skrile, mi ta trebušček totalno poudarijo, soseda mi je celo čestitala za pogum, da smo se odločili še za enega :((((

Nič več ne štekam – kakše vrste oblačil ga skrijejo ali pa vsej ne poudarijo?

Ali nosite tunike tudi če vam navidez povečajo trebuh?

Sem ravno šarila po strani in naletela na članek 🙂
http://zadovoljna.si/clanek/lepota/s-preprostimi-triki-zakrijte-trebuscek.html

Sorry za izraozslovje, ampak če se s tunikami ne znaš obleči tako, da skriješ trebuh, si čisto nesposobna.

Jaz imam 120 (ja, dobro si prebrala, stodvajset!!! ) kg, pa si ravno s tunikami oblikujem postavo, da ne izgledam večno noseča. Imam sicer srečo, da sem v prsju bolj obdarjena, pa potem pas in boku nasplošno izgledajo manjši. Ampak pri moji kilaži je RES težko skriti obline v pasu. Pa mi ravno tunike pomagajo pri tem.

Res nimam pojma, kaj ti počneš pri oblačenju, da pri 170/64 izgledaš noseča. Če nisi ravno onih nenornalno oblikovanih nesrečnic, ki po 25-em letu popolnoma izgubijo oprsje in posledično vsaj v okviru žensko postavo, potem sta samo dve možnopsti. Ali nimaš popolnoma nobenega okusa za oblačenje in izbiraš za svojo postavo POPOLNOMA neprimerna oblačila ali pa si obsesivno obsedena s svojim izgledom (beri obliko postave).

Bejž no. A ti pa s svojimi 120 kg misliš, da ne zgledaš noseča?? Kakšna samozavest:))

lahko samo povem, da imam isti problem…sicer imamborih 55 kg, po rojstvu drugeg in tretjega otroka pa mi je ostal velik trebuh. imam občutek, da je še bolj poudarjen in viden, ker sem sicer normalne postave, pa tudi ni ne vem koliko špehca na njem, samo nekako izbočen je tako, da zgledam nosečka……bom začela delat trebušnjake, ker mi ne pomaga nobena tunika in nobeno “spodnje perilo za oblikovanje telesa”, žal…danes zjutraj semm naredila za začetek 20 trebušnjakov, pa bi jih mogoče morala kar 100, da bi bil učinek?!!

Žal samo trebušnjaki ne bodo zmanjšali trebuha, predvsem je potrebna aeroben trening v kombinaciji s trebušnjaki. Pa še zavedaj se, da ne moreš ti določiti, da boš shujšala samo v trebuh, ampak se hujša razporejeno po celem telesu.
In pa seveda pravilna prehrana.

Ja, saj

Moja metoda, ki drži že nekaj let je, da kadarkoli se spomnim potegnem trbeuh not in ga zadržim kolikor časa se to le da (večkrt na dan) in uspeh je ta, da imam skoraj ploski trebuh, ker se mi s tem krepijo mišice. Sedaj ko sedim pred računalnikom že nekaj časa družim trebuh na not in ni nič teško, trebuh se pa oblikuje.

Stara sem čez 40 in imam 58 kg.

lp

Poznam ta problem tunik. Lani, ko sem bila noseča in ne navdušena nad tem, da bi nosila nosečniške cunje in da bi vsak, ki ima 5 sekund časa videl, da sem noseča, sem raziskala možnosti prikrivanja trebuha. Pred tem s tem nisem imela nobenih izkušenj, ker sem imela popolnoma raven trebuh. Ugotovila sem, da so tunike eno sr… ker naredijo trebuh, razen če imaš res ogromne prsi. Meni je pomagala nošnja bluz: sredinski gumbi, malo pomečkano okoli pasu, super skrije. Potem določeni kroji oblek (tesno okoli prsi, potem pa sicer tejlirano a precej široko okoli pasu), hlače z normalnim (ne spuščenim) pasom prekinejo veeeliko površino trebuha.

:)) Imam isti problem. Problem je, da moraš najti ustrezen kroj oblačila. Večina tunik res poudari trebuh, se pa najde kakšna ki ga tudi ne. Moraš probati, odvisno je od kroja, materiala… Pomaga, če je okoli trebuha nabrano, srajce ki se zapenjajo spredaj z gumbi ali zadrgo, tudi nekatere majice, ki imajo spodaj patent so super… V glavnem treba je najti sebi primerne stvari. Obnese se tudi metoda, ki jo je ena že omenila, da vlečeš trebuh noter in s tem krepiš mišice.

meni vse ženske s tuniko zgledajo noseče pa naj bo mlada ali starejša.imam ploski trebuh ampak ko sem si hotela kupiti tuniko ki mi je bila všeč sem si premislila. tunika naredi trebuh četudi ga nimaš. raje izberi bluzico ali pa majčko malo daljšega kroja.

Jaz pa imam srečo, da mi tunike sploh niso všeč. Ko pa ogledujem druge, vedno znova ugotavljam, da tunike pašejo le in samo izredno suhim in visokim dekletom in nosečnicam.

Vse ostale izgledajo pre-smešno v teh oblačilih, saj jih vizualno zmanjša in definitivno razširi.

Nosečnice pa mi izgledajo naravnost čudovite v teh tunikah in mi je vedno žal, da v času ko sem jaz bila noseča tunik ni bilo, oz. niso bile modne tako kot zadnjih nekaj let.!

Se strinjam, te tunike so meni prav smešno oblačilo. Tiste pajkice odpodaj, ko ene smrkljice, čez pa neka tunika…mi ni za eno odraslo žensko.

Lahko nosim oprijete majčke, trebuh je kar raven. Že lani sem si kupila ene dve tuniki, pa je to živ opub. Sem kot Žogica Marogica.
Jaz vem, da sem za tunike premajhna.

New Report

Close