Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ryanair – London

Ryanair – London

Pozdravljeni,

ali je kdo letel z Ryanair v London?

Če greš v Trstu na letališče ali greš res potem do Pule in potem do Londona? – to mi je nekdo rekel
In če je to res ali se vračaš London- Trst- Pula oz. London- pula_trst.

Gledam cene letalskih vozovnic. Trenutno je najcenejša ta družba – je kdo še letel kako drugače?

Čist sem zmedena od vseh (ne)informacij……

Vsak nasvet bo zelo dober.

Hvala

Ma ne verjamem, da je več postaj na poti v London 😉
Drugače pa pojdi na njihovo stran in boš vse izvedela…. tam lahko tudi vidiš vse cene, postopke… itd.

Ryanair z Avstrije direktni let. Slusalke na usesa in ignore vse prodaje, ki jo izvajajo na letalu. 😛
Vse dodatne storitve in neupostevanje navodil pomenijo doplacilo. Drugac ni bilo panike. Vrnil se pa se nisem sem kar ostal. 😛

Ryanair leti v London tako iz Pule kot iz Trsta in kolikor vem, so to vedno direktni leti.

Aja, pa na letalu niso tako vsiljivi, kot namiguje Lakotnik – navaden “no, thanks” zadostuje 🙂

Sicer pa – ja, kot vedno in povsod pomaga, da podrobno prebereš navodila!

Ko parkrat letis z njimi ti gredo na zivce. 😛

Sicer pa se zdajle odlocam al bi se slo v Tesco’s al v Tesco’s extra. 😛

Odlocitev je padla Tesco’s extra!!! Tako, da imam ze ovesen fotoaparat in nasmesek na usesih.

In vecno vprasanje: where is the duck tape??? Oh there it is!!!

…mal si tečen s tem. Smo na MON-u tudi ljudje, ki smo v Uk preživeli kar lepo število let in smo še vedno na relaciji Uk-Slo-Uk.
Dokler se odločaš med Tesco in Tesco Express in se 4x pelješ z Ryanom, pomeni da o Uk še nič ne veš!

btw, pa na undergroundu reče:
please, mind the gap between the train and the platform 😉

tole je pa ena boljših zadnje čase na monu, oseba sorry lakotnik.
meni je tudi že šel na živce, ampak nisem znala besed tako dobro skupi dat, kot si jih ti in sem bla raje tiho 🙂

lakotnik, res, nisi edini ki si na relaciji uk-slo in nisi edini ki hodiš v tesco’s ali kamorkoli že 🙂

lahko pa povej kaj novega oz.izvirnega, takrat te bom pa z veseljem poslusala. ne pa tega bednega kao hvaljenja al kaj sploh je to.

Sorry mal si Drama Llama!!!

Zato je pa uzitek provocirati na monu, ker se stare nepotesene monovke obesijo na vsak stavek, ki ga napises in si jo potem drgnejo, ce so lahko prepotentne.

Aja pa nisem na relaciji Tesco’s – Slovenija in moj prvi Tesco’s express je 10 minut hoje. :p

In nisem se jaz odlocal ampak kolega, jaz sem samo spamal med in cakal da se odloci, kar vam zenskam pac ni vsec. 😛

La la la la 😛

Usesa si spuci!!!

Usesa si spuci!!![/quote]

Ta napis in warning sem gledala/poslušala 7 let:

Sorry, res redko komentiram kakšen post na MON-u. Tudi, ko se vprašanja nanašajo na London, čeprav sem tam bolj doma kot v Sloveniji.
Ko nekaj časa tam živiš, se ti ne zdi nič več tako zelo zanimivo, turističnim predelom se izogibaš, nakupuješ v “svojih trgovinah”, gbaš se v “svoji četrti”, razen če imaš službo drugje…
Večinoma moji v Sloveniji vedo več, kaj se tam dogaja kot jaz, ki tam (še vedno občasno) živim.
Pa brez zamere!
In seveda, želim ti vse najboljše v Uk!

Kaj se obesas name? Sem ti vsec? :p

In kdo ti je rekel, da sem v turisticnem predelu? :d Ze kot 2turist2 sem se teh delov izogibal potem pa sem nekaj casa prebival celo v Brixtonu. Zdaj sem spet drugod in ni niti malo konec kamor zahajajo turisti. 🙂

To pa ziher 😉

To pa ziher ;)[/quote]

Lepo, da imam svoje obozevalke na monu. 😛

Saj nisem rekla, da si v turističnem predelu. Tam si mi, navadni itak niti ne moremo privoščit. Razen če imaš ti kakšno fansi šmensi službo. Jaz je nisem imela.
Mislila sem v smislu, če me kdo vpraša, kaj naj tam počne. Ne vem več, kaj. Vsak dan sem npr bila na Green Parku, pa Buckinghama nisem videla že vsaj ene 3 leta! Na Oxfordu pa lani, konec novembra. Moji prijatelji, ki pridejo kot turisti, znamenitosti bolje poznajo kot jaz! na Surrey Q imam vse kar rabim, razen službe. Upam, da zdaj razumeš, kaj sem mislila.

Imas res 🙂

Mi smo bili pred kratkih v Londonu, smo leteli iz Pule in je direkten let.

Bilo je vse ok, tako da priporočam.:)

New Report

Close