Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanimivo… test sončnih krem

Zanimivo… test sončnih krem

Zadnji ki sem ga našla je od leta 2008. Ali obstaja kakšen novejši?

Mi je zanimivo da je tretje mesto zasedla sončna krema iz Lidla, za katero bi glede na ceno človek rekel da ne more biti v redu.

Ali je ta krema še v prodaji v Lidlu?

Še link do testa iz leta 2008 če koga zanima…

http://www.planet-lepote.com/novice/neodvisni_test_soncnih_krem_

konec meseca bo objavljen v novi št. VIP

Škoda, zame bo prepozno, ker gremo na morje že v petek.

Mislim, da je bil enem od lanskih VIPov, številki, ki je izšla poleti ali tik pred tem. In če se ne motim, so bile na prvem mestu Hoferjeve kreme. Mi smo jih potem nabavili cel kup in so nam odlično služile.

Lani so bile v VIPu najbolje ocenjene hoferjeve in takoj za njimi niveine. Seveda pa so bile hoferjeve bistveno cenejše.

Moje osebno opažanje pri uporabi obojih pa je bilo: odlična zaščita, le da se nivea malenkost lepše maže od hoferjeve in malenkost lepše diši.

To je pa v tem stilu…

Mujo: Znaš da na lotu možeš dobit milijun eura…
Haso: A kada če se vuć loptice?
Mujo: U nedelju…
Haso: A jebi ga, ja trebam pare u subotu…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Točno tako renga,lani so na testu bile hoferjeve kreme najbolj učinkovite.
To je kolekcija ombiasun.Ima jo pa tudi dobro mleko po sončenju apres lotion.

Ma ni mi jasno, da so te kreme res tako dobre napram tistim dražjim od “uglednih” znamk z raznovrstnimi filtri itd?

Fora je v ogromnih stroških za reklamo in ustvarjanje prestižnega imena. Vse te stroške plačaš, ko kupiš kremo dragocene blagovne znamke, pa čeprav se morda na testu izkaže, kot se je lani, da ta krema nudi pol manj zaščite, kot pa ima deklariran zaščitni faktor. Nisem si točno zapomnila katera, ampak ena od teh dragih krem je imela dejansko zanič zaščito.

Sem stestiral tiste Lidlove, ki so bile po testu OK – in so bile (vsaj na meni) dejansko zelo OK.

Denar je šel pa raje za sladoled….

Mi smo imeli eno leto Lorealove sončne kreme za otroke in smo bili vsi opečeni.

Mogoče še en nemški test, ne vem pa, iz katerega leta je:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:w3_9CJnUzD8J:www.testberichte.de/testsieger/level3_hautpflege_sonnencremes_lotionen_sprays_443.html+test+sonnencreme&cd=1&hl=sl&ct=clnk&gl=si

PREBERITE SI TOLE :
http://www.zazdravje.net/razkrivamo.asp?art=337

IN TOLE:

sun mix
Re: Zaradi nevarnega sonca dobila kožnega raka
14.06.10 12:05

Na kožo nanašajte čim manj kemičnih preparatov,krem in podobnih stvari,kajti te stvari povzročajo ob redni uporabi bolezni kože.Raje se izogibajte direktnemu soncu.Farmacija propagira izdelke in zdravila za svoj zaslužek,in so zelo agresivni glede tega.Zakaj nikoli ne objavijo ali naredijo raziskav,kako sonce in ta kemija skupaj reagirata na koži.
Lep primer neobolelosti kožnega raka so kmetje,ki pobirajo ,pridelujejo,grabijo seno ravno tako po soncu.Samo ,da v bolj normlnih urah dneva,ko sonce ni več tako visoko.In taki tudi niso še videli,kaj šele da bi zapravljali denar za sončne kreme.Jejo pa zdravo pridelano domačo hrano.
Najlažje pa je vse pripisat soncu,ozonu….
Je pa res,da tisti,ki so po cele dneve v zaprtih prostorih nosijo večji riziko za obolelost za rakom kože.Ko pride pa dopust se pa z kremami mažejo na debelo ,in cel dan na soncu ležijo.In to vsi julija,ko je najbolj vroče.


PREBERITE SI TOLE :
http://www.zazdravje.net/razkrivamo.asp?art=337

IN TOLE:

sun mix
Re: Zaradi nevarnega sonca dobila kožnega raka
14.06.10 12:05

Na kožo nanašajte čim manj kemičnih preparatov,krem in podobnih stvari,kajti te stvari povzročajo ob redni uporabi bolezni kože.Raje se izogibajte direktnemu soncu.Farmacija propagira izdelke in zdravila za svoj zaslužek,in so zelo agresivni glede tega.Zakaj nikoli ne objavijo ali naredijo raziskav,kako sonce in ta kemija skupaj reagirata na koži.
Lep primer neobolelosti kožnega raka so kmetje,ki pobirajo ,pridelujejo,grabijo seno ravno tako po soncu.Samo ,da v bolj normlnih urah dneva,ko sonce ni več tako visoko.In taki tudi niso še videli,kaj šele da bi zapravljali denar za sončne kreme.To pa ne drži za vse kmete. Pri nas se vsi mažejo s kremo in imajo srajce z dolgimi rokavi in dolge hlače…

To pa ne drži za vse kmete. Pri nas se vsi mažejo s kremo in imajo srajce z dolgimi rokavi in dolge hlače… Delamo samo zjutraj in zvečer, opoldne pa počivamo…;-)))

pa sej niste normalni ej…

Pri nas cela familija uporablja izdelke te male firme (http://www.climbonproducts.com/). Vse 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naravno in deluje bolje od vsega kemijskega in napihnjenega! Imajo super mineralno sončno kremo s faktorjem 30! Ker se ukvarjamo z outdoor športi smo najprej nanje naleteli zaradi krem, ki pomagajo celit kožo na rokah (plezanje), potem smo pa ugotovili da delajo še druge zadeve.

lp, Jaka

JAKA,

naročaš direktno ali obstaja kak posrednik?

lp

Jaka,
ne govori bučk. Naravni filtri niso dovolj za našo sonce. Najboljša krema je mešanica mineralnih in mehanskih filtrov in vse kar je nad 15 ne more biti brez mehanskih filtrov ker nebi moglo nudit zaščite!
LP

New Report

Close