Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam na slovensko obalo z dojenčkom

Kam na slovensko obalo z dojenčkom

Imam 10 mesecv starega otroka. Zanima kje je na slovenski obali najbolj primerno za tako majhne otroke. Radi bi šli za en dan se mal kopat, ampak bi rada da je plaža primerna za majhnega otroka ki še ne hodi. Pa še da ni preveč gužve. Kam hodite vi?

mogoče strunjan, se kopaš v zunanjem bazenu, kjer je tudi mali otroški bazenček

greš kamor ti srce poželi in pa seveda denarnica 🙂 gneča je povsod 🙂

slovenska obala je grda, betonirana in polna kopalcev. v kratkem – nagravžna. ni razloga, da ne bi šli v lignano, ali kam k hrvatom, če maš keš, pa itak ni blema, zajahajte letalo in hopla u eksotiko.

kje je blem, če maš dnar?

Vidi ti primorko ki bi obalo samo zase.

SLO obala je zelo lepa in morje je zelo čisto. Sploh je morje čisto tudi na mestni plaži v Trstu. Za splošno znanje pa naj povem da morski tok teče po vzhodni strani proti zahodni.

Jaz ti priporočam ali Simonov zaliv ( senca + mivka v vodi = pridite zgodaj) ali Ankaran. Enako.

Gneči se pa v teh dneh ne da izogniti. Vsi si želimo malo osvežitve.

Vidi ti primorko ki bi obalo samo zase.

SLO obala je zelo lepa in morje je zelo čisto. Sploh je morje čisto tudi na mestni plaži v Trstu. Za splošno znanje pa naj povem da morski tok teče po vzhodni strani proti zahodni.

Jaz ti priporočam ali Simonov zaliv ( senca + mivka v vodi = pridite zgodaj) ali Ankaran. Enako.

Gneči se pa v teh dneh ne da izogniti. Vsi si želimo malo osvežitve.[/quote]

brez zamere, jaz nisem izbirčna in smo prekrižarili vso slovensko obalo, ampak nikjer nismo odkrili res primerne za majhne otroke – tistih par metrov, ki so OK (recimo Simonov zaliv), je pa tako nagnetenih, da sem se bala, da nam kdo otroka pohodi 🙂

Morje je umazano… čisto res ni.
Še najbolj čisto je bilo včeraj v Izoli.

Vidi ti primorko ki bi obalo samo zase.

SLO obala je zelo lepa in morje je zelo čisto. Sploh je morje čisto tudi na mestni plaži v Trstu. Za splošno znanje pa naj povem da morski tok teče po vzhodni strani proti zahodni.

Jaz ti priporočam ali Simonov zaliv ( senca + mivka v vodi = pridite zgodaj) ali Ankaran. Enako.

Gneči se pa v teh dneh ne da izogniti. Vsi si želimo malo osvežitve.[/quote]

brez zamere, jaz nisem izbirčna in smo prekrižarili vso slovensko obalo, ampak nikjer nismo odkrili res primerne za majhne otroke – tistih par metrov, ki so OK (recimo Simonov zaliv), je pa tako nagnetenih, da sem se bala, da nam kdo otroka pohodi :-)[/quote]

Ne samo da si izbirčna – ti bi itak celo plazo zate in tvojega sončka. Pa migni malo z rito v levo so krasni “bajerčki” z mivko. Res pa da ni sence.

New Report

Close