Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kako najti samsko žensko?

Default avatar

Bine

Mene pa zanima kje ste našli punco ? Jaz sem že kar lepo število let samski, star sem pa 30+. Nekako ne spoznavam kaj veliko novih ljudi. Sem sicer v enem športnem klubu, ampak ni kakih iskric. V službi tudi ne (k nesreči). V knjižnici je bolj težko katero spoznat. Včasih grem v hribe, ampak tam razen kakih vljudnostih besed, ni. Kultura me ne zanima. Po lokalih ne hodim. Kje se sploh, da srečati samske ženske mojih let? Take povsem preproste? Za druženje.
Moji prijatelji in prijateljice so vsi poparčkani in sem ostal brez družbe. Vsi vabijo le parčke, samski pa smo očitno ne preveč zaželeni.
Spletne strani ala kupid in ona-on.com so se izkazale kot porazne.
Tole ni ženitveni oglas. Tole je vprašanje kje iskati nove znance.V bistvu si želim najprej dobiti novih prijateljev in tudi prijateljic. Okrepiti mrežo znanstev in mogoče kje potem preskoči kakšna iskra.
Default avatar

Ivan

Hmmm kaj je to copy paste iz druge teme????
Mal spremeniš spol in je že nova tema....
Po moje ti manjka izvirnosti.
Če je tud tvoje življenje takšno, kot tvoj post potem že ni čudno, da si sam....
Ne kopiraj drugih ampak bodi to kar si.
Drgač sem pa sam tud 30+ in samski in bi mogoče bla to dobra tema.
Je pa začetek zelo slab in neoriginalen.....
Default avatar

Bine

Ivan je napisal/a:
Ja, kopirano je in tukaj sva že dva z istimi problemi, pa ti nadaljuj kaj nas muči in kako priti do prave ženske.
Default avatar

iz celja-anka

A 30 plus, pa nimata družbe, niti primerne prijateljice? Kaj naj pa sama rečem pri 50 minus?
Default avatar

Bine

[quote=""iz celja-anka""]
A 30 plus, pa nimata družbe, niti primerne prijateljice? Kaj naj pa sama rečem pri 50 minus?[/quote]

Te razlika 13-15 let moti?
Default avatar

metulka

floating je napisal/a:
LOL[/quote]

Zakaj pa lol?
Default avatar

mirandas

bine, če se srečava kje v hribih, me komot pocukaj za rokav, pa se bova kaj pomenila...
miranda
Default avatar

floating

metulka je napisal/a:
Ker očitno gre za obupance, ki jim je vsaka dobra, sam da je.... pa pol ni važno, če je tud 15 let starejša, sam da pač si dobi eno :) Poznam jst takšne patrone... :)
OK, razen, če ne mislijo samo druženja, ampak jst v to ne vrjamem... takšni se vedno družijo samo in zgolj z enim ciljem... in vsako novo osebo spoznajo le z enim namenom...
******************* flo *********************
[img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]
Default avatar

metulka

floating je napisal/a:
Mogoče pa samo nima predsodkov? Mogoče je pa že kdaj hodil s toliko starejšo in je bilo v redu? Mogoče pa pozna kakšno skoraj 50-letnico, ki mu je ornk razburkala domišljijo?
Mogoče bi se ti morala več družiti s "starimi babami", bi videla, da nismo tolk zaprašene kot misliš.
Default avatar

floating

metulka je napisal/a:
Emmm, narobe si ti to men razumela... Sploh ne mislim, da je katerakoli ženska zaprašena in v tem kontekstu sploh ne govorim o tem...
Pač pa jst vidim nekako takole: če so mu že skoz všeč mlaše od njega, pomeni to, da bo naenkrat preklopil na 15 let starejšo, prvo, ki se je tle javila, kot nek klic v sili... obupanost v kateri je vsaka dobra, ki mu prekriža pot...
Seveda so mu pa lohk všeč starejše ženske, ampak je tako sigurno že vedno, ne pa iz danes na jutri...
******************* flo *********************
[img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]
Default avatar

nfwpo3erui

mirandas je napisal/a:
si tok upadljiva, da bo vedu, da si to ti, al si se mu ponudila za kontakt?

ženska zakompliciranost pa res nima meja :)
Default avatar

metulka

floating je napisal/a:
Samo da si mi razložila ta svoj LOL.
Default avatar

rrrrr

No ženske kje se skrivate????
Default avatar

iz celja-anka

Moški zdaj pride "julij,avgust ko žensko pr´miru pust´" No, ampak res, za kakšen obisk kina, koncerta, ali vaške veselice, brez obveznosti in vsiljivosti, sem ža vse v drugih postih pojasnila in tudi email že napisala, če se najde, kakšna osamljena duša, ne pa kakšen rekreativc, Ja?
[email protected]
Lep pozdrav metulki, aleksandri in da se enkrat dokončno dogovorimo o kopališču in degustaciji,
vabljena tudi floating, ki jo tudi rada berem in me je sploh fascinirala njena izjava o njeni globalni povezanosti z ljudmi in kako so na splošno pripravljeni pomagati.
Default avatar

Bine

mirandas je napisal/a:

Tebe najti in umreti:) .
"čuvat ču te kao zenico svoga oka"

V katere hribe hodiš. Oz. najraraje hodiš?
Default avatar

flashgordon

[quote=""iz celja-anka""]
Moški zdaj pride "julij,avgust ko žensko pr´miru pust´" No, ampak res, za kakšen obisk kina, koncerta, ali vaške veselice, brez obveznosti in vsiljivosti, sem ža vse v drugih postih pojasnila in tudi email že napisala, če se najde, kakšna osamljena duša, ne pa kakšen rekreativc, Ja?
[email protected]
Lep pozdrav metulki, aleksandri in da se enkrat dokončno dogovorimo o kopališču in degustaciji,
vabljena tudi floating, ki jo tudi rada berem in me je sploh fascinirala njena izjava o njeni globalni povezanosti z ljudmi in kako so na splošno pripravljeni pomagati.[/quote]
da se tebi ta julij in avgust ne bo raztegnilo čez celo leto , glede na to kaj pišeš
Default avatar

tadej

Kako sploh pomisliš na to da bi imel punco? Mačko imaš lahko, tako kot Bruce Willis.
Default avatar

kelea

Bine je napisal/a:
Po takih izjavah se ne čudim, da si samski! Predlagam, da mu ne poveš sicer se zna zgodit, da bo celo leto hodil na isti hrib:)))))
Default avatar

Ivan

Bine je napisal/a:
Eh saj s takimi in podobnimi problemi nas je najbrž še več in tud to tematiko smo tule že večkrat obdelali.
Si se pa po moje čist napačno lotil tega vprašanja tule in tud "osvajanje" vsake, ki ti odgovori po moje ni glih prava taktika..... sploh, če ti leta niso nč pomembna....
Drugače se pa ženske srečuje povsod. Problem pri teh letih je pa ločevanje samskih od vezanih.
Po moje pa niti ni tolk problem kje najjti žensko ampak je večji problem kako to žensko osvojiti.
Saj, če boš tule napisal svoj email naslov se bo zagotovo katera oglasla.
Pod pogojem, da mal spremeniš taktiko in se začneš bolj normalno pogovarjat. Brez tistih po moje primitivnih stavkov, ki si jih v zadnjem pismu napisal....

"Tebe najti in umreti:) .
"čuvat ču te kao zenico svoga oka" "

Daj no kje si pa to našel?????
A res misliš, da bo katera na to padla?
Ti kr iz lastnih izkušenj povem, da znajo biti ženske najinih let zelo zelo občutljive, zamorjene, zakompleksane, prestrašene, obremenjene s preteklostjo in nepripravljene na kompromise.....
Ena napačno izrečena šala in ti gre po gobe večmesečno spoznavanje, en napačno izrečen stavek in si zgodovina..... Ne pomaga nobeno opravičilo, noben zagovor, nič.
Zato ti pa pravim, da morš mal taktiko sprmenit, če bi rad imel kaj uspeha.
A imam prav ženske?
Sem vas sicer malo ošimfal vseeno pa mislim, da se ne motim.
In tale naš Bine do sedaj še ni napisal niti ene stvari s katero bi se izkazal oziroma zaradi katere bi ga lahko kdorkol resno jemal.
Razen, če naleti na kakšno res zelo zelo obupano, ki bi šla z vsakim.....
Če te tale tematika resno zanima potem postavljaj resna vprašanja.
V nasprotnem primeru pa ne pričakuj resnih odgovorov in nasvetov.
Nekega univerzalnega recepta pa itak ni in tud bližnjice ne obstajajo....