Mladi, ljubezen in spolnost

Odgovarjajo: Psihološka pomoč mladim, dipl. psiholog

jok

Default avatar
A fantje tut kdaj jokate? ne, resno vprašam. npr.če končate z eno punco k ste jo mel ful ful radi, navzven nekateri pokažejo k da jim je čist vseen. kva pa pol k ste sami in se mal zamislite? k jst da z nekom k ga mam res ful rada končam, men se kr strga in jokam po cele mesce kadar se spomnem na njega.to me je ze od nekdaj zanimal. kaj pa si mislite o puncah, ki (velikrat) jokajo? k jst sm ful taka, d me vsaka stvar prizadane in mi takoj vrže na jok. kaj si mislite o takih*?
Default avatar
da majo čustva!!!!
Default avatar
jok pomaga. Ponavadi mal spuca glavo, pol pa ce si tip alpa zenska.
Default avatar
Se strinjam. Pol ti je kar malo lažje pri srcu.
Default avatar
Jst po razočaranju v zvezi vedno jokam...čeprov pa nism taka oseba da bi ful jokala, sploh pa javno....rajši izgledam mal bolj tough oseba, tko da nekateri ki me ne poznajo mislijo da sm hladna...ampak to je sam varka pred svetom :))
Default avatar
lahko je pa tud tolk koprivasta da se za usako stvar cmizdri...
Default avatar
Nikoli ne jočem. Niti iz takšnega, niti iz drugačnega razloga. "Jočem" le navznoter, navzven tega ne pokažem. Takšen pač sem.
Default avatar
ja, v bistvu me je zanimal to kar je rekel Spider. D joče navznoter... me zanima če je večina tipov takšnih
Default avatar
Solze so tekle v potokih!
Default avatar
Moj fant je veliko jokal, ko ga je pustila prva punca po komaj 14 dneh, saj je bil vanjo noro zaljubljen in je potreboval skoraj 2 leti, da jo je prebolel.
In tudi pred mano je že jokal, če mu je bilo hudo.
Tudi moj bviši fant je jokal, ko sem ga pustila in mi je bilo prav bad, a druge rešitve zame in za najino zvezo ni več bilo...
Moj dedi je tudi jokal, predvsem, ko se je spomnil na vse, kar je dal v vojni skozi ali pa ko je slišal za kakšno krivico. Še posebej zadnje leto njegovega življenja je bilo zelo čustveno in ga je veliko stvari spravilo v jok
... moj oči redkokdaj joče, a tudi njemu kdaj uide kakšna solzica...
Tako, da... moški jočejo. Ženske pa še 10x bolj. Jaz kar veliko jočem. No, veliko... Odvisno... včasih po nekaj mescev nič (kar je že čudo), včasih pa bi kar jokala, ko padem v kakšno manjšo depresijo.
Kar se pa tipov tiče pa sem samo 2x jokala. Ko sem izgubila nedolžnost in sem spoznala, da me je tip samo izkoristil, sem se najmanj 3 dni skupaj samo jokala. In ko sem bila prvič s svojim sedanjim fantom (pa čeprav je bila le avantura in sem mislila, da mi ni toliko mar?!) in sva šla narazen, sem jokala.
Uf, zgodb o (predvsem mojem) jokanju je veliko... veliko preveč za na forum.:))
Default avatar
Mene je predlani poleti en tok prizadel da sm se od žalosti kr napila...5 dni sm bla ful žalostna, pa ful sm jokala...Mislim da je blo takrat prvič da sm javno jokala zarad tipa...in zadnjič do zdej!
Default avatar
Tipi tud... zakaj pa ne... velikost pectoralisov nima veze s čustvi... :)
Default avatar
Tudi jaz nikoli ne jokam. Nazadnje mislim da sem jokal, ko sem bil še majhen in mi je mucka povozil avto. Ne jokam niti iz takšnega, niti iz drugačnega razloga. "Jočem" le navznoter, navzven tega ne pokažem. Tako kot Spider. Takšen pač sem. Ko me je enkrat ena punca full prizadela sem mislil narediti samomor in le malo je manjkalo, da ga nisem. (in najbrž bi bilo bolje, da bi ga). Ampak jokal pa nisem.
Default avatar
O puncah, ki jokajo? Nic slabega, edino meni je zoprno, ce se joka pred mano pa ne vem tocno kaj bi rekel, ker ne razumem zakaj se joka.
Meni pridejo solze na oci, kadar vidim veliko srecnih ljudi, ki vsi zivijo za eno stvar...

lp ajs
Default avatar
Oh ... solzice solzice ... Jaz sem taka jokalca (ali kujalca ... kot bi rekel moj miško), da mi ni para ... Sem srečna ... se jočem, sem žalostna ... se jočem, gledam romantični film ... se jočem >>> oštja ... še ko sem Terminator 2 gledala sem se zjokala na koncu ... Jočem jočem in jočem ... Taka sem ...

Moj miško ... on se tudi joče ... Kolikorat se je že zjokal pred mano, ko mu je bilo res hudo ... Pa kolkokrat se stisneva in se zjočeva skupaj ... Pa še pri kakšnem res žalostnem filmu mu pridejo solzice v oči ... Zlaaati :)))))) Všeč so mi moški, ki ne prikrivajo svojih čustev ...

Tko ... sam to ..

Lp, Bgv
Default avatar
Treba ce je potreba.
Jokat mislm.
Default avatar
Od svojega 10. do 28. leta nisem mogel jokati. Šele ob Vodnarki sem se počutil toliko sprejetega, da sem lahko spet začel jokati. Najprej sam, na skrivaj, kasneje, ko sva razčiščevala moje varanje, pa tudi ob njej in skupaj z njo.

Kadar pa zaslišim tisto: "jest bil sm junc čisto mlad, v glavi nč, v grli suša, sm jemu življenje strašno rad, kt vsak, dokler ga ne poskuša"... pa mi tudi stopijo solze v oči...
Default avatar
Ja glede filmov sm pa tut jst taka cmera...zadnjič sm ob telenoveli jokala noooo....Al pa ful sm jokala ko sm gledala Schindlerjev seznam..ubija film :))
Default avatar
VANDIMA - Iztok Mlakar

Pod noč rad z doma jaz zbežim,
an soji babi neč ne rečem
pred njo se šempjota nardim,
navzkrivž jo u betulu utečem
pej tam popijem glaž al dva
an ka ta treči prou me prime,
se svjet numalčk zadondula
an zmislim tiste se vandime.

Bil takrat jest še junc sem mlad,
u glavi neč, u grli suša,
sem mel življenje strašno rad,
ku usak do čer ga ne poskuša.
Cel dan smo bli v vinogradi,
an sonce je ku zlodi peklo,
s z vinom smo se frišali,
po grlu je ku potok teklo.

Tam sem jo vidu prvikrat,
požirk se je v grlu ustavil,
jest lohkor umrou bi tistikrat,
jest lohkor bi - ma kej bi pravu,
ko se ti taka rječ zgodi,
ti glava računirat neha,
an slepe ratajo oči,
ni več boga, nankar greha.

Me je spod čela gledala,
an se mi furbasto smejala,
pod noč pej k meni je pršla,
an če med trte sva zbežala.
Ma za povedat kej blo tam je,
ku naj človk besede najde,
jest use zvezde vidu sem,
an tresle, tresle so se brajde.

Tako tista noč je lepa bla,
ko nikdar pol en prej nobena,
ma, ku je pršla, tko je šla,
nankar ji ne vem imena.
Je nisem vidu nikdar več,
e človk obrača, bog obrne,
mladost je šla od mene preč,
kar cajt uzame, več ne vrne.

Sej zdej prou neč mi ne fali,
mam en par brajd an kejšnu njivu,
mižerje an bolezni ni, an
ženu mam še zmerom živo.
Ma kadar spijem glaž al dva,
an ka ta treči prou me prime,
se svjet namalčk zadondula,
an zmislim tiste se vandime.

Smrk, smrk ... ta je tudi moja ta ljubša ... smrk smrk ..

Lp, Bgv
Default avatar
Blondy: dokler ne jokas ob telebajskih je se vse vredu ;)

Moderatorji

Psihološka pomoč mladim , dipl. psiholog
Psihološka pomoč mladim