Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija alergija na krompir

alergija na krompir

Lep pozdrav!

Naši 6-mesečni punčki smo začeli uvajati GH.Zaužila je cvetačo, korenje,bučke,jabolka,hruške in banane in krompir.Tu pa se pojavi težava,saj je 2 uri po obroku okrog ust dobila koprivnico,drugje po telesu pa ne.Pred 14-dnevi sem ji tudi poskusila dati krompir,pa ga ni hotela jest(samo dotik s kožo,ker je plunila ven),ampak je kljub temu imela pikice okrog ust,ampak takrat temu nisem posvečala pozornosti,ker sem mislila,da je zaradi vlažilnih robčkov.Zanima me,kdaj ji lahko spet ponudim krompir,ker me je alergije zelo strah,saj ima sin(7,5 let)močno alergijo na jajco?Naj še omenim,da je bila pred enim mesecem na testiranju v UKC Mb,ampak kožni testi niso pokazali alergije,drugih izvidov pa še nisem dobila.Ali so to lahko že znaki alergije?Veliko sem brala o alergiji na krompir in večina strokovnjakov je mnenja,da ponavadi ne gre za alergijo na kromir,saj je zelo redka,ampak je vzrok v kakšnem drugem živilu.Pa še to,do zdaj je bila polno dojena.

Hvala.

Pozdravljena,

ali je to alergija ali ne, ti težko rečem, je pa imel moj sin alergijo na krompir, ki pa je do 2. leta minila.

LP

New Report

Close