Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek parkiranje v piranu

parkiranje v piranu

Zanima me kako je s parkiranjem v piranu. Odšli bi za 3dni na morje pa sem brala, da v center sploh ne moreš, parkiranje v garažni hiši pred piranim pa je 12€. Obstaja kakšna cenejša možnost? Oziroma kako je sploh s parkiranjem v piranu za več dni?

Tako je,tistih par metrov pa gremo lahko vsi peš.

Saj me ne skrbi to, da ne bi mogli nekaj metrov peš, ampak bolj to, da če smo na morju 3-4 dni potem 12€ na dan kar nekaj nanese… samo za parkiranje.

Hoteli in sindikalni domovi imajo to porihtano. Pa tudi nekateri privat app., če so registrirani. Če greš pa k stricu – pol pa ne.

Točn tako kot je zapisano.Si predstavljaš, oz. jaz vem kako je bilo, ko so še avti notri vozil. Skor si v morje zletu z avtom in motorjem nasproti.

ja pol pa ne hodte, če ste preveč uhrni

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Smo študentke in nam dodatnih 48€ ni tako malo… Samo za nasvet tisti, ki piran bolje poznajo sem prosila… nič drugega.
Hvala vsem ostalim.

Aja, kaj pa na Belem križu?

Ok, razumem. Ampak razum tudi ti, da če ni, ni. Nimaš kje na Belem križu 3 dni avto pustit.

Aha, hvala vseeno 🙂 Bo treba najdit nekaj drugega…

Pa pojdite z avtobusom, potem problema ni.

Odkar živimo na relaciji MB – Piran nimamo avtomobila. Vlak, avtobus, taxi pa smo v plusu, ni parkirnin, cestnin, registracije, zavarovanja.

Pustite ga v Luciji na makadam parkirišču zraven zdravstvenega doma,potem pa z buskom(40 centov karta v trafiki) v Piran.
Lep vikend!!!!

Razumem, da ste študentke, razmišljajte in pojdite z avtobusom, pa še zabavno bo, postaja pa skoraj v centru Pirana, saj navsezadnje bencin tudi nekaj stane.

Če ste študentke, pa kar z avtobusom na pot. Bo najceneje in najbolj enostavno.

Kot ti je že ena prej napisala, pusti avto v Luciji in pojdi z avtobusom, ni drago. Ali pa parkiraj na Belem križu na parkirišču blizu Mercatorja, pa greste peš dol do Pirana.

a za alkohol pa ne bo škoda denarja

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Pozdrav…

No, jaz sem pa bila en dan v Piranu in sem šla parkirat gor pri OŠ Piran. Tam je res znak samo za stanovalce, pa sem vseeno enga gospoda vprašala; gospod, a jaz lahko avto tu pustim za dobri dve urci, bi nesla nekaj špeže sestri dol v Piran… ja seveda, je bil prijazen gospod…Gospod, a ste ziher da ne bom nič plačala…ne, ne..je kr ok tukaj…
No pa ko sem se po dobrih dveh urah vrnila me je na veliko čakalo REDARSTVO PIRAN…In me je tako razjezilo 40 eur…in to zato, baje ker ni bila “obalna” targa. Jaz vam povem, da so eni veliki potratni lumpi….Pa da se bi človek lahko normalno sončil in kopal v našem prelepem morju, ki se vsi potegujemo zanj. SAMA TRAVA, KO DA JO JE NEKI POKOSIL IN VRGEL NOTER…GNJUSARIJA…Zaradi mene ga lahko vzamejo tudi Italijani…Ni čudno da se tujci nam posmehujejo. Jaz imam rada Slovenijo in sem ponosna na to da sem Slovenka, ampak takole kar delajo, jaz se ne čudim..Ampak ostajam zvesta Hrvaški, vsaj plačam in vem kaj plačam….
LP

Zakaj se sploh oglašaš, če nimaš kaj  pametnega povedati ?? Vprašanje je bilo jasno in na mestu, namenjeno tistim , ki  bi  to  morda vedeli. Ne rabiš se oglašat sploh !

Odgovor na objavo uporabnika
Sanja234, 07.04.2022 ob 13:17

Zakaj se sploh oglašaš, če nimaš kaj  pametnega povedati ?? Vprašanje je bilo jasno in na mestu, namenjeno tistim , ki  bi  to  morda vedeli. Ne rabiš se oglašat sploh !

Namenjeno  Mavričnemu  trol vitezu .

za 12 let nazaj se razburjaš?

New Report

Close