Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek astronomske cene za dopustovanje na hrvaškem

astronomske cene za dopustovanje na hrvaškem

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/prihaja-dopust-morske-cene-podivjale.html

kaki komentarji? orkaflek, letos jim bo sladoled po mojem mnenju ostajal…

Bedarija pa taka! Imamo vikend v Istri (Umag) in sladoled je povsod od 4-5 kun kepica (kar je zelo ceneje kot LJ), točeno pivo v Stella Marisu, na plaži, ob sončnem zahodu pa je 12 kun (veliko, mrzlo, rosno, Laško)

ne vem…. mogoče je odvisno od sezone pa to…

nova
Uredništvo priporoča

ja

potem pa v Sloveniji dopustuj, bo ceneje

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Malo morgen, na žalost. Sem bil glih v soboto na obali in v enem bolj zanikrnem kafiču v Kopru je bil koktejl 5 eurov – enako kot lani na eni najbolj luksuznih ladij v Sredozemlju. Pa verjem, da je bla bistvena razlika v postrežbi, okolju in še o čem.

sam že če greš na hrvaško te že bencin nekaj košta

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ja seveda je odvisno od lokacije, sezone, intn…., ampak se mi zdi, da si komaj čakal/a, da začneš pljuvati po sosedih. Če bi bile takšne cene, potem domači sploh ne bi jedli sladoleda ali bi ga jedli enkrat na leto.

Prejšnji teden šetnja po Umagu…. sladoled je bil prav pri vseh sladoledarjih po 8 kun kepica. Tudi pira po 12 kun nisem zasledila drugje, kot v Konzumu (resda Heinekena, Laško je bilo samo 10 kun).

Prejšnji teden šetnja po Umagu…. sladoled je bil prav pri vseh sladoledarjih po 8 kun kepica. Tudi pira po 12 kun nisem zasledila drugje, kot v Konzumu (resda Heinekena, Laško je bilo samo 10 kun).[/quote]

Pa v katerem Umagu si ti bila? Jaz sem v Umagu (v Istri) vsak vikend in na rivieri je sladoled od 4-5 kun. Pivo v kafiču na plaži med Umagom in Stella Marisom pa 12 kun!

Ni važno. Jutri bom spet občudovala sončni zahod ob poceni pivu na plaži, komur pa to ne paše, lahko doma rit v lavor namaka : ))

Ja seveda je odvisno od lokacije, sezone, intn…., ampak se mi zdi, da si komaj čakal/a, da začneš pljuvati po sosedih. Če bi bile takšne cene, potem domači sploh ne bi jedli sladoleda ali bi ga jedli enkrat na leto.[/quote]

danes se pa enim že res kisa…vročina očitno…

V Baški na Krku je letos pivo od 10 kun (na glavni promenadi!!!) in sladoeld po 5 ali 6 kun za kepico.

He, he , a če se pa po Sloveniji voziš te pa bencin nič ne košta? Pa še dražji je pri nas…

ja in

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

prejšni vikend Novigrad

sladoled kepica 5 kun
pivo (v lokalu) 15 kun
čokoladna torta 14 kun
za palačinke pa ne vem ,vem pa da smo računali da so cenejše kot v naši vaški piceriji..

Malo morgen, na žalost. Sem bil glih v soboto na obali in v enem bolj zanikrnem kafiču v Kopru je bil koktejl 5 eurov – enako kot lani na eni najbolj luksuznih ladij v Sredozemlju. Pa verjem, da je bla bistvena razlika v postrežbi, okolju in še o čem.[/quote]

V Kopru nimamo zanikrnih kafičev. Si sigurna, da nisi ostala doma?

glede na to, da ste pili alkohol ste sigurn narobe zračunali

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

rečte kar čte, ampak letos so apartmaje navili do plafona. pera pa tud jz že dolgo nisem pila za 10 kun! razen v Konzumu. pokažte mi lokal, kjer 0,5l pira stane enako kot v trgovini!

Če že omenjate visoke cene, preračunajte enako kategorijo namestitve na Hrvaškem ali kje v drugi tujini, potem pa realno ocenite, ali je res toliko dražja.
Kar se pa neprijaznosti tiče- nikoli nismo imeli nič več stika z neprijaznimi ljudmi kot v Sloveniji- vsi s(m)o krvavi pod kožo in vsi imamo dobre in slabe dneve. Se pa imamo mi na Hrvaškem zelloooo lepo- senca, kristalno čisto morje, prijazni ljudje,…
Tudi druga tujina nas je že videla in nas še bo, a trenutno smo našli idealno destinacijo za naš dopust in komaj že čakamo julij in odklop.
Vsem lep dopust, kjerkoli že boste- pri naših ali “njihovih”.

Kaj je to per?
Hmm, pivo najbrž… No, jaz sem dobila 0,5 l za 10 kun.

V Grčiji stane liter žgane pijače v trgovini enako kot v lokalu….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Nisem brala odgovorov, je pa tole traparija.
Večina stvari tam je cenejših, sladoled kepica je 4 kune, kje so bedaki našli sladoled za 2,9 eur? Jaz ga toliko ne spravim vase!
Smo v Istri, sredi sezone, v kampu, pa večinoma sploh ne kuham, gremo kaj pojest kar v restavracijo, s tem da te naše blizu niti niso najcenejše, pa mi je še vedno v redu glede cen.
Če dam dnevno v enem Šparu 5-7 eur za kosilo? Tu je drago!

Meni je fino, ni nam treba najemati še avta, blizu je, lahko nesem s seboj vse rekvizite, ljudje so v redu, kot povsod se pa verjetno najdejo tudi primerki!
Razne Grčije, Egipti, Tunizije so mi pa nočne more, ne grem za noben denar!

V Grčiji stane liter žgane pijače v trgovini enako kot v lokalu….[/quote]

E ja…zato pa jih bo kreditirala vsa eu vključno z nami vred.

Kaj je to per?
Hmm, pivo najbrž… No, jaz sem dobila 0,5 l za 10 kun.[/quote]

Če je to res, potem je to super poceni. Samo kakšno kuno manj je namreč v trgovini

Res je, res… zato so pa imeli stalno polno…

Ja seveda je odvisno od lokacije, sezone, intn…., ampak se mi zdi, da si komaj čakal/a, da začneš pljuvati po sosedih. Če bi bile takšne cene, potem domači sploh ne bi jedli sladoleda ali bi ga jedli enkrat na leto.[/quote]

danes se pa enim že res kisa…vročina očitno…[/quote]

A se tebi? Mene samo spravlja ob živce da eni ves čas poskušate druge prepričati da je na Hrvaškem vse najslabše, najdražje, skratka vse naj v slabem pomenu. Astronomske cene? Ha, ha, ha…

New Report

Close