Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kasko zavarovanje

Kasko zavarovanje

V kratkem mi poteče Kasko avtomobilsko zavarovanje.Imam možnost,da se zavarujem preko zastopnika.Kakšne so prednosti oz ugodnosti ,da avto zavarujem pri zastopniku,če sploh so.Sedaj imam kasko pri zavarovalnici Triglav.Torej ali zastopnik,ki pride na dom ali pa klasično zavarovanje na Tehničnih pregledih.Hvala za priporočila in nasvete.

Če je dober ti bo pripravil kakšno ponudbo, ki bo ugodnejša od tiste klasične,

Naj pride – ti pa prej preveri kakšna bi bila cena po klasični poti. To itak lahko narediš po telefonu.
Potem se boš pa odločila, kaj vzameš.

Navadno je ceneje pri zastopniku zavarovalnice, saj ti bo dal še kak popust, ki ga na tehničnem ne bi dobila, saj referenti ne poznajo vseh popustov, ki jih nudijo zavarovalnice, saj sklepa zavarovanje za več različnih ponudnikov.

sem naredila preizkus pri zastopniku, ki mi je obljubljal oh in sploh…šla na triglav na poskusni izračun………….dovolila potem zastopniku, da naredi oh in sploh….in glej ga zlomka, direktno na Verovškovi je bilo za 10 € ugodneje. Iz principa sem se odpeljala še 1x na Verovškovo….kljub temu, da mi je vzelo tole sem in tja tudi nekaj časa, sicer je pa tudi zastopnik prišel zastonj do mene…pa se je jeza pokopenzirala…………..sem zvesta Verovškovi in me ne pregovori noben zastopnik več……………..ja vem, vsak se bori za svoj teren…….ampak jaz imam tudi svojo denarnico,,,,ha.ha. …………

Stvari se očitno kar razlikujejo; mene je pa pri zastopniku prišlo ene 20 ali 30 eur ceneje…

no, zastopniki imajo kar zelo proste roke pri urejanju zavarovalnih polic.
jaz sem dobila nekaj ponudb in ker je bil pač moj zastopnik vseeno skoraj najbolj ugoden +- 7 EUR, z zavarovalnico pa imam, kar se izplačil škode tiče zelo dobre izkušnje, sem se odločila, da grem k njim.

sedim tam, mi naredijo polico za obvezno zavarovanje, primerjam s ponudbo in glej ga vraga, razlika v ceni skoraj 20 EUR. Ko sem na to opozorila, je punca rekla samo ups, strgala polico in mi naredila novo, nisem pa mogla primerjat, kje je mučkala, da mi je v sekundi lahko izstavila nižjo.
Vse popuste, ki mi pripadajo, sva namreč že prej dorekli.

Pozdravljena,

Po moji izkušnji iz prejšnjega tedna dobro preveri še ostale zavarovalnice. Triglav je menda najdražji. Generali je najcenejši, bilzu tudi Zavarovalnica Maribor. Pri meni (polni kasko, nov avto) je bila razlika kar 200 €! Ko sem jih to ceno na Triglavu postavila pred dejstvo, da grem drugam, so hitro našli vse možne popuste, da smo prišli na sto ceno kot ZM. Najbolje je torej, da se k njim odpraviš s konkurenčno ponudbo …

LP,

Mladiček

Jaz sem se po dolgih letih Triglava končno prestavila na Generali in takoj prišparala več kot 100 evrov …

New Report

Close