Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je res konec sveta, ko izveste, da ima mož ljubico?

Ali je res konec sveta, ko izveste, da ima mož ljubico?

Ali je res konec sveta, ko izveste, da ima mož ljubico? Je tako hudo?
Pa naj jo ma, sej ga ne bo pri njej ponucal!

Izključno seksati z nekom trideset let, ni več vznemirljivo!
Ljudje nismo taki!

Vsaka ženska bi mogla met zraven može še (stalnega) ljubimca za občasen, sproščen seks.
In vsak moški ljubico.
Tako doživiš vznemirljivost pri obeh.

Pa saj vas noče zapustiti, hoče vas imeti, le da zraven hoče še ljubico za malo vznemirljivosti.

Amen. 🙂

ne ni konec…takrat se življenje šele začne, če se ga uspeš znebit….verjemi….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Saj ni problem, da sexa z drugo. Naj, a meni naj pove, da spakam kufre, da me ne okuži s kako nesnago, da neham skrbet za njega – dobro počutje, čistoča, hrana….in predvsem ne prenesem lažnivcev – kar pa vsi prevaranti so, morajo biti, če ne, ne bi bili prevaranti…….:)

Ne prenesete konkurence?

Tu si pa malo nasprotuješ 😉 V tem primeru tudi stalna ljubica ali ljubimec postaneta “navada”. Kaj pa potem?

To se sprašuje samska ali naveličana, ali varajoča oseba.

Po moje pa ena prevarana, ki opravičuje svojega.

Poznam malo parov brez varanja. Komaj kakšnega. Trije v zakonu pa tudi ne gre, razen pri redkih svobodomiselnih posameznikih.

Bolje je, da si tip najde prostitutko kot ljubico.

nisem:
samska
naveličana
varajoča niti
prevarana

Jaz sem le mnenja ,da je tako!

Pa drugi tudi (ne vsi) samo tega ne upajo priznati!

In zakaj to nam razlagaš? Koga briga. Tiče se to edino tvojega, njemu povej če maš jajca.

Če mal pofilozofiramo: konec sveta je lahko tud začetek enga novega sveta in vsak začetek je hkrati tud konc. Drugač pa: ljudje smo si različni in enotne formule, kako se prerint čez ta lajf ni. Eni tako drugi drugač in nima smisla vse tlačit v neke okvire, modele in dat čez nalepko normalno. Dejmo si pustit dihat!

Ja, je konec sveta. Zakaj? Ker sta bila zmenjena drugače. Ne drži se dogovora. Poleg tega, da gre za popolno izdajo zaupanja, žena dobi tudi en kup dodatnega dela, ker je mož manj doma.

Edino, kar bi bilo vsaj približno fer, je, da model pride domov in ženi razloži, da razmišlja, da bi si omislil ljubico in kaj si ona misli o tem. In potem, ČE se ona strinja, se skupaj zmenita, kako bo rihtal to ljubico, ne da bi, če nič drugega, trpelo gospodinjsko delo, razvažanje otrok po dejavnostih, obiski pri babicah, roditeljski sestanki in konec koncev ženino spolno življenje.

Ni za pomagat, z življenjem je en kup dela in ne more se kar eden odločit, da on bo pa zdaj pri ljubici, in pustiti vsega drugemu. Lahko pa seveda za vse zgoraj omenjeno priskrbi namestnika/co in ga/jo ustrezno plača. Potem bi recimo tehnična stran delovala. Čustvena in moralna pa najbrž še vedno ne.

Vse napisano velja tudi v obratni smeri.

Po moje pa ena prevarana, ki opravičuje svojega.[/quote]

verjemte, da to sprašuje ena ljubica, ki ve, da je žena izvedela zanjo in hoče slišat, če to nečloveško boli. da se bo lahko še bolj naslajala. zame je avtorica posta bolana. v glavi.

Ni konec sveta, je pa konec nekega obdobja – konec sreče v zakonu.

Nimam kaj dodati.

krasno napisano. podpišem v celoti.

Se podpišem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

A je ženska (ali mož) le instrument za igranje? Se naučiš igrati kitaro, in ko ti gre najbolje, jo zamenjaš za drugo in čez nekaj časa spet za naslednjo. Ali ni bolje izpopolnjevat znanja na eni?


staraaa, ti si polna prijetnih presenečenj!

Če pa danes nisem razposajena … me nekaj na resno tišči.

Zelo dobra poanta.

Vendar tudi ženske so takšne da se vtaknejo v drugega moškega samo pijana moreta biti .
Če se v službi napijeta moški in ženska se valjata po mizi ter v strenišču .
Ponavadi ko pride mož po svojo ženo v službo gotovo vidi kako se z drugim moškim poljublja ter ga slata zato pravim da tudi ženske varajo svojega moškega .

Ajojoj. Nekateri so res ubogi v duši, če mislijo da lahko vznemirljivost in sproščenost doživijo izključno s seksom tretje osebe.

ko bos dozivela to bos razumela 🙂

New Report

Close