Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljana – Stahovica

Ljubljana – Stahovica

Mi lahko prosim kdo opiše pot, kako pridem iz Ljubljane do Stahovice, glede na to da nimam vinjete?
Mi ni poznan kraj.

A to greš v planine? A ne znaš pogledat mape?

ne, ne grem v planine, en opravek imam v Stahovici!

Ne, ne znam pogledat mape. Če bi jo znala menda ne bi spraševala.
Če ne znaš odgovorit (ali ne moreš), tudi špikat ni treba, počni kaj drugega raje.

poglej,….stahovica je malo ven iz centra kamnika, torej do kamnika znaš kajne…če se želiš izognit zaradi vinejte, moraš preko črnuč in nato na trzin in mengeš in kamnik in v kamniku moraš do centra, ko prideš do semaforja, ki bi te levo vozil čez most in v stari del Kamnika, ne pojdi tam, temveč pojdi še nekaj metrov naprej in levo skozi drugi most in nato lepo skozi po tej cesti naravnostskoz po tej cesti…mimo stadiona in mekinjeskega samostana vse to boš videvala desno in še nekaj km naravnost in prideš do Stahovice…ni težko, itak so table! Srečno.

Tule je – kakor se jaz poti spomnim:
Iz Ljubljane se pelješ čez Trzin, kjer zaviješ levo pri semaforju proti Mengšu.
Greš čez Mengeš proti Kamniku, pa čez mesto (lahko po obvoznici). No, če greš čez mesto, zaviješ levo na obvoznico in potem spet drugi semafor levo – smer Stahovica.
Voziš se mimo stare smodnišnice ob Kamniški Bistrici (potok), čez neko naselje, potem zaviješ rahlo desno na nek ozek most (pazi na znak!), cesta zavije levo in si že v Stahovici.

Kitty,

Saj nočem špikati, samo bojim se, da te bodo zavedli. Finta tvojega vpr. je Vinjeta. In dva sta že napisala: iz Črnuč na levo skozi Trzin. Ravno ta cesta rabi vinjeto, razen če tvegaš. Druga možnost je skozi gozd ali pa mimo Povodja in Vodic.

Sedaj pričakujem opravičilo unih dveh zavajalcev!

???
Znak za vinjeto je v kriziscu z Brnčičevo!!
Za Trzinsko obvoznico vinjeta ni potrebna.
Torej, v Črnuškem križišču zaviješ levo iz Dunajske proti Trzinu in to je to.

Ne opravičujem tvojega opravičila, Kamnik.

New Report

Close