Najdi forum

prosim za pomoč

Drage mamice!

Rada bi se vam najprej zahvalila za vse, kar se lahko od vas vseh na teh forumih naučim. Imam Problem, ki je zadnje čase zame težko rešljiv. S fantom imava velike kredite, jaz pa sem doma, ker imam rizično nosečnost. Težko je iz meseca v mesec s položnicami in življenjem nasploh. A najlepše je, da pričakujeva malo bitjece, ki se ga zelo zelo veseliva. Zelo bi bila hvaležna za vsakršnokoli pomoč, če mi lahko morda podarite ali za nižjo ceno prodate, kar ne potrebujete več. Voziček, oblekce….karkoli. Čez nekaj let bova prosta kreditov, pa bo lažje. A tega ne pozabim, saj zelo cenim vsakršnokoli pomoč. Tako, da na nek načim se vam petkrat oddolžim.
Moj mail je [email protected].
Hvala.

Pozdravljene!

Mene pa zanima ali je bila katera v takšni situaciji,namreč pri moji punčki 20 tednov so odkrili cisto v trebuščku in sem sedaj vsa prestrašena,nervozna ,jokam in samo čakam kakšno diagnozo bodo postavili.Hvaležna bi bila vsakega odgovora!

Blondinka 29-vem da obstajajo dobri ljudje in vama bodo rade volje pomagali,jaz bi ti z veseljem pomagala ampak sva tudi komaj vse nabrala skupaj.Jaz samo upam da se ta tvoja rizična nosečnost dobro konča-SAMO TO JE POMEMBNO,NE MATERIALIZEM!!!

Hvala za lepe besede. Upam,da se bo vse dobro izšlo, resnično. Sicer veš, danes je že marsikaj mogoče, da se ozdravi v trebuhu, zato glavo pokonci, ker še bo vse vredu.

Za naju sploh ni važno, kaj jeva in oblečeva, le da bo otrok zdravo si želim in želim tudi vsem ostalim.

Vse še bo dobro, verjemi. Vem, da je težko, poskusi biti mirna.

Držim pesti zate!!

blondinka, http://www.podarimo.si/podarim/c30000/otroska-oprema-in-igrace/stran-1

blondinka, od kod si in kdaj imaš rok?

Sem iz okolice Mb in imam rok decembra. Hvala.


Pozdravljene!

Mene pa zanima ali je bila katera v takšni situaciji,namreč pri moji punčki 20 tednov so odkrili cisto v trebuščku in sem sedaj vsa prestrašena,nervozna ,jokam in samo čakam kakšno diagnozo bodo postavili.Hvaležna bi bila vsakega odgovora!

/quote]
Lej, le pozitivno naprej… kje pa je cista? Ponavadi se vse to do poroda poštima, včasih tudi ne, a vedi da imamo v SLO odlične zdravnike in se bo vse poštimalo! Ne jokaj, le pogumno naprej..vedi da nimaš nobenega vpliva na vse skupaj…le veselo naprej, božaj trebušček, in se veseli nosečnosti!!!

Nikita 12!

Hvala za vzpodbudne besede,vem da sama ne morem nič narediti razen kar lahko naredim je da molim.
Cistico ima pa v trebuščku,verjetno bom morala iti na aminocintezo ,da preverijo ali gre za kromosonske okvare ali ne-to je največji strah.Pregled imam v petek v Lj.porodnišnici:(

http://med.over.net/index.php?full=1&id=23981&title=Vljudno_vabljeni_na_Bazar_v_soboto_5._junija_2010

Držim pesti da bodo v petek kaj spodbunega povedali na pregledu!
Pri mojem fantku so tudi v nosečnosti ugotovili ciste na ledvički(tud mene so vodili v Lj porodnišnici)…itak je bil totalni šok, strah, skrb..ampak potem sem se počasi skulirala in uživala do konca nosečnosti, itak ni bilo kaj za narest…Le pozitivno naprej…pa sporoči kako bo po pregledu! Srečno!!!

Nikita 12!

In kako je izgledalo na uz v Lj.Te je pregledal en ginekolog ali več?

Pri moji punčki so tudi odkrili cisto v trebuščku. Imela sem kontrolo v LJ porodnišnici – pregledal me je en ginekolog, ki pa ni našel nič. Vse b.p.
Ker mi ni bilo nič jasno, so me naročili čez 4 tedne še enkrat – oni so rekli da zato da me pomirijo. Takrat so naredili ponoven podroben pregled, in spet je bilo vse b.p. – cista je izginila.
Sicer na končni razplet še čakam (še en teden do PDP), ampak sem se povsem prepustila in zaupam zdravnikom, ki so se res potrudili s pregledi, da je vse OK.

Drži se in sporoči kako in kaj… ampak zeeeloooo velika verjetnost je, se bo vse dobro končalo:)

Joj kako me vse to pomirja,ko vem da se lahko vse dobro konča!!

Kr ena-kaj so ti pa kaj rekli zakaj pride do teh cist?

Mene je v Ljubljani vodila dr Blejec-moram reči da je zame ful dobra zdravnica, ker ne ovinkari in pove kar dejansko je…je pa res da ni kaj sočutna in tako…pač imela sem UZ v LJ vsake 2-3 tedne na koncu vsak teden…ciste na jajčniku ponavadi izginejo, na ledvičkah pa večje hidronefroze ne izginejo(manjše pa), moj fantek je imel večjo hidrenefrozo..res ni bilo idealno, a sem se sprijaznila s tem..danes je povsem zdrav 6-mesečnik, res da so mu eno ledvičko odstranili, a druga dela za obe!!!

Kot pravi nikita12 – meni so razložili, da je šlo zelo verjetno za cisto na jajčniku, ki je nastala zaradi mojih nosečniških hormonov in potem tudi izginila.
Ker so 2x podrobno pregledali vse “organe” – ledvice, mehur, želodec in je bilo vse znotraj trebušne votline videti b.p., razen te dodatne ciste. No, potem pa še te ni bilo več:)

Nikita 12,Kr ena!
Bila sem pri dr.Blejčevi,zaenkrat vse uredu nič za skrbeti,je cistica ampak verjeten bo izginila ker se že zdaj malo manjša in tudi če ostane in takega hudega,tako da me ni dala na nobene preiskave,imam pa kontrolo spet čez 14 dni.Verjetno je vse to zaradi tega ker je bila umetno oplojena zaradi mojih hormonov.Bila je pa zelo prijazna in vse lepo razložila tako da sem zadovoljna.Joj kakšen kamen se je nama obema odvalil od srca:)HVALA ZA PODPORO

No vidiš, super!!!! Uživaj v nosečnosti!!

Super!!!

New Report

Close