Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje dr. Lena Žigon gin.(vaše mnenje)

dr. Lena Žigon gin.(vaše mnenje)

Pozdravljeni,

zanima me če katera izmed vas obiskuje ginekologinjo dr. Leno Žigon v ZD Center. Vaše izkušnje z njo.

Za kakršno koli vaše mnenje se vam lepo zahvaljujem.

LP

Pozdravljeni.

Dr. Lena Žigon je moja zdravnica in sem z njo zaenkrat zadovoljna in mislim, da so tudi ostale pacientke. Priporocam.

Srecno!
P.

Pozdravljena!

Jaz sem delala z njo, ko je bila še specializantka v porodnem bloku in se mi je zdela krasna – tako po strokovni plati kot tudi glede odnosa s porodnicami.

Polona

nova
Uredništvo priporoča

Živijo!
To je tudi moja zravnica in jo lahko samo pohvalim! Za pacientke se zelo potrudi, je prijazna, zgovorna, zelo topla oseba. Kar jo vprašaš, zelo razumljivo razloži.
Sestra tam je pa druga stvar, ampak itak je najvažnejše, da je dr. strokoven, ostalo pa človek že požre.

eno leto sem bila njena pacientka, ko je nadomeščala mojo zdravnico in lahko jo samo zelo zelo zelo pohvalim.

lp, d

Živjo!
ja evo tut jst sm pri njej…in je res zelo uredu…je pa res da ena sestra ni kei preveč…ampak sta dve k sta supr tkoda če na tisto naletiš maš mal nesreče…zdravnica pa 100% najboljša…priporočam tut jst.
lp.

Dr. Lena Žigon, ki dela v ZD Bežigrad je tudi moja ginekologinja in je res krasna! Razloži, ne komplicira za brezveze, ti pa pove po pravici, če je kaj narobe. Se potrudi, premisli, ne dela kar na pamet. Hitro te pogurnta, kakšen karakter si in ti svetuje tudi glede na to.

Jaz sem zaradi slabih izkušenj zamenjala svojo prejšnjo g. v ZD za študente in moram priznat, da je razlika več kot očitna!

Meni so tudi sestre tu všeč, pa tudi čaka se manj kot na Aškrčevi, kjer je moja g. začela delat ob 10h (tako da če si bila naročena ob 7h, si čakala 3 ure samo da je prišla…) Tu začnejo še pred 7mo!

Skratka jaz jih lahko samo pohvalim!

A mi lahko poveste, koliko približno je stara dr Žigon?

Jaz imam zdravnico Dr.Leno Žigon. To je najboljša ginekologinja.
Lena Žigon je stara približno 38.PRIPOROČAM!!!!!!!!!!!!!!!

tudi jaz lahko rečem o njej le najboljše.

Lep pozdrav!vidim da zelo hvalite dr.Leno Žigon me pa zanima ce ma kdo telefonsko številko da bi se narocila.Hvala lp nina

jaz tudi hodim k njej. prej sem bila pri dr. Dimnikovi, ki je v drugi izmeni v isti ordinaciji. nikoli več k tej ženski!
Dr. Žigonova pa je super ginekologinja. Svetovala mi je že od prvega dne ko sem bila prvič pri njej, ko sem ji predstavila problem pri zanositvi me je takoj poslala na preglede in tako sem prišparala kar celo leto, če bi šla najprej na klomifen, pa na leonišče. šele ko so mi odstranili pregrado sem odšla na leonišče. tudi potem mi je šla na roko in bila že v 2 mesecih na 1.icsi.
punce toplo vam jo priporočam, upam, da še sprejema pacientke, telefon njen pa je 01/300-33-60.

Tudi moja ginek. je dr. Žigonova in je res faca od zdravnice. Naredi vse zate. Ravnokar spremlja mojo prvo nosečnost in mi je naredila tudi že dodatni UZ na mojo željo, ki pa sicer ni bil več mišljen, ker sem kvoto že porabila. Pa skoraj vsakič me da v laboratorij, pa tko.

A mogoče kera ve, a je ona tudi pri porodih v porodnišnici zraven ali kako?

dr. Žigonova je baje nekoč bila dejansko bila zraven pri porodih, sedaj pa je “le” ginekologinja. Če mene vprašate je to resnično škoda za vse porodnice, saj je izjemno strokovna, človeška, predvsem pa imam edino le pri njej občutek, da nisem le številka in da sem obravnavana kot človek. Želim si, da bi bilo slovensko zdravstvo takšnim doktorjem bolj naklonjeno.

Živjo!
Berem vaše pohvale in ker želim zaradi nestrokovnosti zamenjati G me zanima, če katera ve, ali dr. Žigon sprejema nove pacientke in če ima koncesijo? Čakalna doba mi ni problem, ker imam do decembra stalni recept za KT, bi pa rada preverjeno dobro G.
Za vsako informacijo bom hvaležna 🙂

Drage iskalke osebne ginekologinja ali ginekologa,

že dolgo nisem obnavljala svojega znanja, kako do informacij o izbiri zdravnikov. In sem naredila vajo. Opozarjam: morda se motim in nisem razumela. Obnašala sem se kot začetnica in mislim, da mi je uspelo. Če bo katera ugotovila, da se motim, bom vesela popravkov.

Morda bo koristilo tudi vsem, ki ste pred tem, da bi si izbrale osebnega zdravnika/zdravnico ali ginekologa/ginekologinjo, ker tega še niste storile, ali ker bi ju hotele zamenjati.
Najbrž malce preizprašate ljudi, ki jim zaupate, ali takole na forumu preverite izkušnje drugih. Potem imate nekaj imen. Kako veste, ali so še “prosti”?

Ena enostavna poteza: pokličete v zdravstveni dom ali v ordinacijo in se pozanimate. Lahko pa pogledate tudi na spletno stran Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije http://www.zzzs.si.

Tam poiščete kazalko Izvajalci zdravstvenih storitev. Pod to kazalko je Seznam izvajalcev zdravstenih storitev.

Kliknite na seznam aktivnih osebnih zdravnikov, ginekologov in zobozdravnikov.

Eh eh, še malo …. tu boste našli nanizane tabele in med njimi Limit količnikov v ginekologiji, ki jih posodabljajo štirikrat na leto (v Excelu). Evo, kliknite tisto z najboj zadnjim datumom.
Dobite seznam vseh aktivnih ginekologov in ginekologinj …

Poiščite ime in priimek zaželenega. Potujte po njegovi/njeni vrstici. V zadnjem stolpcu z naslovom DOseganje povprečja je navedeno število. Če presega 110, potem vas ima ginekolog/inja pravico zavrniti, ker je že polno “zaseden/a”.
Za podrobnosti kliknite še eno datoteko v Wordu, kjer so dodatna pojasnila.

Torej, glede na podatke dne 30.11.2009 je gospa Lena Žigon že nad 110 in lahko reče, da ne more več nikogar “vzeti”.

Ja, gre za ginekologe in ginekologinje v javnih zavodih ali zasebnikov s koncesijo.

Kolikor poznam razmere, je kar težko najti prosto mesto, vsaj v Ljubljani in okolici. ALi pa se motim? Ali se vam zdi, da imate nosečnice malce prednosti?

Lep večer,

Torej: če

dr. Zalka Drglin, ženske študije transakcijska analitičarka - svetovalka Združenje za informiranje,svobodno izbiro in podporo na področju nosečnosti, poroda in starševstva Naravni začetki www.mamazofa.org obporodne stiske individualno svetovanje, podpora in informiranje za ženske in svojce [email protected]

Ona je tudi moja zdravnica, trenutno je žal na bolniški. Kolikor vem še sprejema nove, vendar je čakalna doba vsaj 8 mesecev.

Zalka sem gledala ta seznam za mesec januar in na njem ni bilo nobenega ginekologa iz Ljubljane, zato sem sklenila povprašati tukaj, bom pa seveda poklicala v ordinacijo, če še sprejema in če bi me sploh sprejela.

Pozdravljene,

sem pacientka dr. Lene Žigon. Ravno danes sem bila v ordinaciji in iz prve roke vem, da naročajo nove pacientke za oktober, pri dr.Dimnikovi pa že za april. Kar se tiče nosečnic, ki kličejo in bi kar naenkrat zamenjale ginekologa: teh ne sprejemajo, ker jih ne morejo pogledati do oktobra – ne bi bilo fer do drugih, ki zaradi tega čakajo še dlje (ravno danes je sestra eno odslovila). Pred časom (ko še nisem bila noseča) se s tem načinom nisem strinjala, vendar sedaj, ko sem sama noseča in posledično večkrat v ordinaciji in čakam velikokrat po dve uri in več, ker je res nenormalna gužva, se s tem načinom strinjam.

Pa še moje mnenje. Dr. Žigon je res odlična ginekologinja. Jaz sem pred njo zamenjala dva ginekologa in ona je njuno živo nasprotje. Je prijazna, topla, vse razloži, si vzame čas, nima problemov z izdajanjem napotnic, skratka res se potrudi, da se težave razišče in razreši.
Edino kar me moti je, da ima toliko pacientk in je res potrebno dolgotrajno čakanje, ki se zavleče tudi več kot uro po dogovorjenem terminu, tako da kar se mene tiče, bi bilo fino, če bi delala tudi privat. Skratka vse pohvale!

New Report

Close