Najdi forum

Zanima me kje je Ferrari v Italiji, mogoče v Modeni, pr Bologni?
Če ve kdo natanko naj mi please pove bolj točno, če bom že nekje tam v bližini te dni, bi si šla salon pogledat, baje je tam tud tovarna a ne?

ja pa kaj še v MARANELU to je menda neka mala vasica

Kje imaš zdaj e-mail?

nova
Uredništvo priporoča

Sej res nekaj sem že slišala o Maranelu……pa je to tam nekje kjer sem jaz opisala?

ej zdravo cel dopoldan sem se zajebaval s e-mailom da sem ga naštimal ne vem če deluje ampak naj bi . [email protected] zdej grem pa na kosilo se slišmo pol…….

Ja to je točno tam nekje kjer si ti opisala. Ko boš enkrat tam samo za ferrari vprašaj in z veseljem ti bojo vsi povedali kje točno je to. Sploh pa če voziš ferrarija. Če pa ne imej vsaj njihovo majčko ali kapco. : )

He, he, he, jezik ti se pozlatil, da b’ vozla Ferrarija, vsaj od bliz bi si ga rada pogledla, k grem že tja. Kapco mam pa res, original F., morda bo bolj zažigala, da nam domačini pokažejo pot, he, he!!!!

Seveda bo zažigala. Italijani so itak penasti, pa še če jih kdo pohvali al pa kaj njihovega nosi pol je pa gotovo.. E vai Ferrari !

Ah dobr slin’la pa lih ne bom……hm no ja vsaj dokler ne začnem mlatiti po špagetih s pravim parmezanom…..njam…sem že skoraj pozabila, da se menimo o Ferrariju. 🙂 !

preveri pošto

ja sem jo pa dela sam ti moram povedat da je moj IBM za v kanto je tolk počasen tko da bom pošto bral samo enkrat na dan po 2 uri , sicer pa kako si kaj danes se mi zdi da se dons nič ne dogaja

sicer pa ti tud previr če deluje upam da ni šlo kam drugam

Nč se ne dogaja ne, še Vodnar nas je zapustil.

asi ti še tuki a je pošta prišla

Tuki, tuki. Je prišla. Sem ti odgovorila.

aha ja kaj pa?

Kaj, kaj pa?

za danes imam dovolj preveri pošto ČAO

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close