Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Saša E. … sedaj postaja pa grdo :((

Saša E. … sedaj postaja pa grdo :((

http://www.tocnoto.si/sok-sasa-einsiedler-zaradi-mozevih-udarcev-pristala-na-urgenci

Upam, da ta stvar med njima čimprej konča. 🙁 Ker to pa res ni več hec.

Ima pet otrok, dva bivša moža, jasno da ni lepo – za otroke ni lepo. Ona si je vse tole sama zakuhala.

No ja, menda ne verjamete vsega, kar napišejo na eni taki trač strani?

nova
Uredništvo priporoča

Bogi otroc……… da je ona kakršna je, me ne preseneča, jo poznam iz mladih dni. In njene rajske podobe “Big mama s katoliškim poudarkom” nikoli nisem kupila.
Bogi otroc.

Saj na tej trač strani so samo prepisali iz današnje Nove, kjer so tudi Sašine izjave in policija je potrdila incident…

Jaz te njene podobe tudi nisem kupila. Nekatere pa verjamejo, da verjeti ne moreš.

Tilen je zelo lepo povedal na njenem blogu, da se ona še vedno išče, da jo je pri tem podpiral, da je naredil vse, da bi rešil družino, ona pa kofetka z ločenimi prijateljicami in išče samo sebe.

Pa je Saša to lepo zbrisala z njenega bloga. Ker je bilo tisto, kar je napisal, tako zelo res.

Odgovoren starš “se najde” preden dobi otroka.
Ali vsaj drugega.
Ali vsaj tretjega
itn itn itn itn

Jaz te njene podobe tudi nisem kupila. Nekatere pa verjamejo, da verjeti ne moreš.

Tilen je zelo lepo povedal na njenem blogu, da se ona še vedno išče, da jo je pri tem podpiral, da je naredil vse, da bi rešil družino, ona pa kofetka z ločenimi prijateljicami in išče samo sebe.

Pa je Saša to lepo zbrisala z njenega bloga. Ker je bilo tisto, kar je napisal, tako zelo res.[/quote]

AMPAK TO MU NE DAJE PRAVICE, DA JO PREMLATI!!!
BASTA!

Kakršnakoli že je Saša, tale Tilen je beda od dedca.

Če bi mene kdo ugriznil, bi najbrž tudi končal na urgenci.

spet mate poscane cajtnge na čez 😉

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Seveda jo ne sme premlatit, to se strinjam.
In ona tudi nesme gristi, to se tudi strinjam.

Ej, kako daleč prideta lahko dva, da fizično obračunavata med seboj…………..

Ja, ZELO ŽALOSTNO.

Se pa sprašujem, zakaj se še ni odpokal, recimo k ljubici, jaz ga ne bi gledala v bajti, res ne.

čakajte malo, ugriz ni fizično nasilje, klofuta pa je? oziroma .. kaj delamo ženske, grizemo, lasamo, cukamo, frcamo, klofnemo … to ni fizično nasilje, če te pa kdo klofne trikrat pa je? dejte no … kakorkoli že … saša dobro ve zakaj ni hotela vpletat policije. ženska, ki je ali pa je kao deležna nasilja pa ne vpleta policije, že ve zakaj je ne. kakor si bo postlala tko bo spala. on enako.

Glavno, da je poklicala novinarje, a ne. Če bi poklicala policijo, bi plačala kazen OBA. Ona za svoje fizično nasilje, on pa za svoje. Skratka sama škoda, nobene koristi od tega. Če pa pokličeš novinarje, pa dobiš objavo v medijih in spet malo prilezeš iz pozabe.

Najbolj se mi smilijo otroci, ker imajo tako neuravnovešeno mater, oče pa zgleda da tudi ni dosti boljši… Tudi tukaj bi moral malo posredovati CSD.

ajoj, spet same perfekcionistke, ki imajo doma vse pošlihtano in se naslajajo nad tujo nesrečo..

Koliko pa so otroci stari?

dosadna sta že…oba skupaj:(

Ženska je vedno žrtev… Vsaj ona se bo zdaj prikazovala kot uboga reva, ki ona seveda ni nič kriva. Kaj pa je en ugriz, lepo te prosim…

ja tam od 14-15….pa do ne vem 1,5 let

in še enkrat bruh-to je vse, kar se da reči na takole stanje…

Od prvega moža: 15 letna Manca in 14 letni Gašper

Od drugega moža: 7 letni Martin, 3 letna Polona, 1,5 letna Urška

Sicer pa naj bi se to zgodilo 27. 5., oddajo pa je posnela 29. 5. – vsa krasna, nasmejana in brez sledu kakšne otekline, črnice, modrice, karkoli… v zelo kratkih rokavih… Puder ne zakrije otekline… Očitno le ni bilo tako hudo, je pa seveda teatralno, če greš na urgenco, pa četudi zaradi malenkosti.

Mogoče bi pa še Tilen moral na urgenco zaradi ugriza. Pa seveda novinarje poklicat…

Joj, prejoj. Samo žal mi je zaradi njunih otrok. Otroci niso krivi, da imajo neuravnovešeno mamo, ki se pri 5 otrocih in 42 letih še vedno išče.

pa kako je lahko takšna ženska kot je ona imela tri otroke s tem nagravžnežem.Res je bla lahkomiselna.Poleg tega je še pa zelo grd.Kot lepotica in zver.Res se mi smilijo ti otroci.

Oddaja se ne snema v živo, temveč nekaj dni prej, ponavadi sreda..

New Report

Close