Forum.Over.Net

Starševski čvek

turistična agencija Palma

Default avatar

palmaagencija

Kakšna izkušnje imate glede ponudbe turistične agencije Palme? Oz. če iščete dopust preko agencije za katero se odločite?
Default avatar

karmensita

odvisno od destinacije. dolgo let sem delala v tem fohu, tako da je to moje merilo. vem kdo kaj dela in kdo je v tem tudi dober. vem kam rem čisto v svoji režiji, in vem kam grem raje z agencijo.
sicer pa greš lahko v Palmo, ker so dobri. potem pa odvisno kam potuješ. saj so zastopniki tudi za druge agencije.
Default avatar

turistično naselje Horizont

Samo na Hrvaško, v turistično naselje Horizont bi šla. Nič posebnega.
Default avatar

dgfdgdgf

DOPUST:
jaz sem bila 1x z njimi na dopustu in mi je bilo vse OK. agencije zelo menjam, ker nimajo vse agencije destinacije, ki jo želim in potem mi je prioriteta hotel in šele nato agencije.

POTOVANJE:
vedno gremo sami, edino v Egipt bomo šli z njimi.
Default avatar

karmensita

ma za Horizont, mislim da nobenega problema. zrihtajo, itak.
Default avatar

ceneje

Ja, ne pride me nič ceneje, če pokličem direktno na Hrvaško in tam rezerviramo oz. preko interneta. Zato, bi kar pri agenciji.
Default avatar

odvisno

Agencije so načeloma dobre, vprašanje je kakšen je vodič-ka, ki ga angažirajo za potovanje.

Velikokrat se izkaže ceneje potovati v lastni organizaciji, kar seveda zahteva malo več časa za pripravo kot obisk agencije.
Default avatar

neodgovornostinprevara

s Palmo nikoli več, plačala sem hotel s 4*, dobila s 3* (poleg drugih nevšečnostih). Po poslani pritožbi ob vrnitvi domov, nisem dobila vrnjenega nič denarja.

Skrajno neodgovorna in prevarantska ''agencija''.