Forum.Over.Net

Starševski čvek

seneni nahod - zdravilo Aerius - nasvet prosim

Default avatar

quella

Zaradi kihanja, srbenja oči in nahoda sem dobila tablete Aerius. Jemljem jih 3 dni, Oči so boljše, prav tako ne kiham več toliko, nos pa imam še vedno čisto poln in se mi ne odpre. Uporabljam tudi Operil, pa ne pomaga. Ima kdo kakšne izkušnej, koliko časa moram jemati zdravilo, da se doseže boljši učinek? Kaj pomaga pri zamašenem nosu?
Default avatar

prehladek

Mogoče si pa pač prehlajena in to zdravilo na to ne vpliva. Nos se bo odprl, ko bo nahod minil.
Default avatar

eksplozija

operil ne pomaga? meni vedno, samo ga nalivam v nos dokler ne pomaga (več kot piše v navodilu)
Default avatar

quella

prehladek je napisal/a:
Ne ni prehlad, ker je kihanje že omililo, pa tudi predolgo že traja.
Default avatar

Naya83- neprij.

Jaz Aerius jemljem praktično vsak dan po eno tabletko... Mi je nuja, drugače imam pač ornk probleme z alergijo.
V kombinaciji z Aeriusom mi je zdravnik predpisal še sprej Flixonase... Pred tem sem imela Nasonex... Pa kar pomaga- odmašit nos ali omilit pretirano vlaženje. Samo s temi spreji ne gre pretiravati, ker sušijo nosno sluznico tako, da obvezno zraven še najmanj 1x dnevno (najbolje pa 2x, zjutraj in zvečer) sprat nos z veliko fiziološke... Nato pa našpricaš malo tega spreja- dobiš navodila, jaz imam 2x v vsako nosnico.
Default avatar

dežek pada

pridi k nam, že cel popoldne dežuje
Default avatar

Bibita npr.

poleg Aerius tablet mi je predpisala tudi sprej za nos Avamys z navodilom naj najprej fino sperem nos s fiziološko, nato naj si dam po 2 vpiha v vsako nosnico. mislim, da je poleg tablet potreben še spraj, ki deluje protivnetno. tako se omili vnetje sluznice, ki povzroča občutek polnega nosa.
Default avatar

nasonex

meni je dala zraven aerus še nasonex, pršilo za nos
Default avatar

pemina

Meni ne pomaga Aerius niti malo, nobeni spreji, nič.... Peniš, kihaš, brišeš in čakaš, da je mimo....
Default avatar

Še ena z alergijo

2x Aerius zjutraj, sprej Avamys zjutraj, zvečer tabletka Monkasta in sem kot nova. Prej pa groza in strah...Nisem več funkcionirala. Xyzal ni pomagal, Nasonex ni pomagal. Če pa oči še vedno srbijo pa si kapnem še Zaditen kapljice.