Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

grmi, treska, dežuje.....vse črno nad nami

Default avatar

naravarka

Pa imamo dež - grmenje.......strele. Luč, ker je zunaj vse črno.

Jaz ful uživam, če je svinjsko vreme in sem doma na varnem.
Zvečer pa gumb pritisnem - pa bo še toplo.
Default avatar

Domžalčanka

Predvidevam, da si v vzhodnem delu Slovenije?
Default avatar

njet njet

Gorenjska.

Okolica Škofje Loke.
NAJBOLJ RAZVITA POKRAJINA V SLO! SAMA INTELIGENCA IN PRIDNI LJUDJE NA KUPU!
Default avatar

ha ha......

gornjska naveza..... to ste
Default avatar

Da se nasmeješ...

[quote=""njet njet""]
Gorenjska.

Okolica Škofje Loke.
NAJBOLJ RAZVITA POKRAJINA V SLO! SAMA INTELIGENCA IN PRIDNI LJUDJE NA KUPU![/quote] Kaj se hecaš ali res tako misliš? Ker ostali državljani SLO vas čisto drugače "vidimo".
Default avatar

NatašaH

[quote=""Da se nasmeješ...""]
Kaj se hecaš ali res tako misliš? Ker ostali državljani SLO vas čisto drugače "vidimo".[/quote]

Potem pa hitro po očala, da se pogled zbistri. :)))))

Res pa je, da je pogled na isto stvar iz vsakega zornega kota drugačen......
Torej ti ne preostane drugega, kot da pogledaš iz vseh strani, da si ustvariš pravo sliko.

Je že po nevihti. Vsak čas bo jasno! :))))
Default avatar

me ne briga

Me sploh ne gane, kaj si ti misliš. Zihr kšna Štajerka.
Al pa Dolenjka.

Je pa res, da je "v naših krajih" veliko priseljencev - Slovencev! In vam dajemo kruh (službe).
Drugače bi še zmeraj štepali luknjice v Palomi, spičili lesene zobotrebčke, šivali 10x dražje cunjice kot so v ponudbi, pridelovali kislico namesto vina......itd itd.
Default avatar

SRAKA45

[quote=""me ne briga""]
Al pa Dolenjka.

Je pa res, da je "v naših krajih" veliko priseljencev - Slovencev! In vam dajemo kruh (službe).
Drugače bi še zmeraj štepali luknjice v Palomi, spičili lesene zobotrebčke, šivali 10x dražje cunjice kot so v ponudbi, pridelovali kislico namesto vina......itd itd.[/quote]
SRAM TE BODI in ne PONIŽUJ LJUDI !!!!!!!
Default avatar

Borat Poljanski

[quote=""njet njet""]
Gorenjska.

Okolica Škofje Loke.
NAJBOLJ RAZVITA POKRAJINA V SLO! SAMA INTELIGENCA IN PRIDNI LJUDJE NA KUPU![/quote]

A niso štosi zgoraj pod lepljivo?
Sej kakšne zadeve majo pa verjetn dobr razvite, sej nej bi bla rodnost menda visok nad Slo povprečjem.
Tkole zgleda pa vpadnica v središče najbolj razvite pokrajine v Slo:

http://web.vecer.com/portali/podatki/20 ... 54-300.jpg

Špegu gor na bajt je pa zato,da Polanc lahko u špeglu vid, če mu ruzak dobr stoji, k gre u Loko.
Default avatar

32423

[quote=""Da se nasmeješ...""]
[quote=""njet njet""]
Gorenjska.

Okolica Škofje Loke.
NAJBOLJ RAZVITA POKRAJINA V SLO! SAMA INTELIGENCA IN PRIDNI LJUDJE NA KUPU![/quote] Kaj se hecaš ali res tako misliš? Ker ostali državljani SLO vas čisto drugače "vidimo".[/quote]Potrebuje kdo mogoče tole? http://www.css-sl.si/
Default avatar

oblaček5

V Celju se je pooblačilo,
Default avatar

MMMm

[quote=""Borat Poljanski""]
[quote=""njet njet""]
Gorenjska.

Okolica Škofje Loke.
NAJBOLJ RAZVITA POKRAJINA V SLO! SAMA INTELIGENCA IN PRIDNI LJUDJE NA KUPU![/quote]

Sej kakšne zadeve majo pa verjetn dobr razvite, sej nej bi bla rodnost menda visok nad Slo povprečjem.

Špegu gor na bajt je pa zato,da Polanc lahko u špeglu vid, če mu ruzak dobr stoji, k gre u Loko.[/quote]

tole me je pa nasmejalo:)))))))))
Default avatar

ej BORAT

Borat - saj Poljanci niste mišljeni pod okolico Škofje Loke ha ha ha.

In tak dostop kot ga imate - čist dost vam je za v intelektualno življenje.
Počasiiiii....... he he he he
Default avatar

dsimon1

[quote=""me ne briga""]
Al pa Dolenjka.

Drugače bi še zmeraj štepali luknjice v Palomi, spičili lesene zobotrebčke, šivali 10x dražje cunjice kot so v ponudbi, pridelovali kislico namesto vina......itd itd.[/quote]
Pol se pa odcepite. Včasih smo slovenci ves denar dajali v Beograd in smo zato šli. Ali ste že takrat vi bili center napredka?
P.S. Če ni bila Štajerka, ali Dolenjka, je pa bila Primorka ali Prekmurka. Možnosti je kar nekaj.
Default avatar

NatašaH

[quote=""Borat Poljanski""]
[quote=""njet njet""]
Gorenjska.

Okolica Škofje Loke.

Špegu gor na bajt je pa zato,da Polanc lahko u špeglu vid, če mu ruzak dobr stoji, k gre u Loko.[/quote]

Če bi se razvitost štela po številu semaforjev na km ceste, potem definitivno spadamo med najbolj razvita področja Slovenije :)))))
Default avatar

jajasevede

[quote=""me ne briga""]
Al pa Dolenjka.

Kakšne službe pa dajete? Sej druzga ko u bogca gledat pa otroke štepat itak ne znate.
Default avatar

Mojkica

Ja otrok pa je res na tone in vagone.
Default avatar

En dogodek

Na hrvaški plaži smo pred leti ogovorili neko slovensko družino "oj Slovenci, kako ste kaj?" pa je bil odgovor " Mi nismo Slovenci, mi smo GORENJCI " - smo se samo spogledali in bili tiho.