Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izguba teže z Madal Balom-vaše izkušnje?

Izguba teže z Madal Balom-vaše izkušnje?

Danes sem kupila Madal Bal, s katerim bom naredila očiščevalno kuro- 10 dni. Rada bi izgubila cca 4 kg, seveda tudi z gibanjem- rolanje.

Zanimajo me vaše morebitne izkušnje.

Hvala za vaše odgovore.

A.

http://www.mojplanet.si/forum/viewtopic.php?t=586

Enka, hvala za link.

Lep vikend ti želim,

A.

Pred dvema letoma shujšala 5 kilogramov v desetih dneh. Med dieto nisem bila lačna, sem pa potem kmalu dobila vse kg nazaj. Tako, da če imaš plan kile zadržat, si izdelaj dober prehranjevalni načrt na dolgi rok, potem ko boš z Madal balom izgubila željene kilograme.

O, hudoooo!!! 5kg v desetih dneh!!! To je pa res malo prehitro. Saj največji problem je potem vzdrževanje :/ ampak pri meni gre za cca 4 kg… upam, da bom toliko disciplinirana, da ne bom potem pa nazaj dobila 5kg…

Hvala za tvojo izkušnjo in lep vikend ti želim,

A.

v mesečni kuri izgubila 12 kg …….jedla nisem nič razen jabolk, kakšno banano, nič konkretnega, sem se pa napajala s tem napitkom, v pol litra stisnila pol limone in dodala nekaj rdeče paprike v prahu —— sčasoma vse kile dobila nazaj .
Kura je odlična za čišenje ; enkrat letno.Moje mnenje

Adijo pamet! Sem se pustila enkrat nasrati 🙁 Trpela tistih nekaj dni kot hudič, izgubila nekaj kg in nahitro pridobila vse in še več nazaj. Nikoli več.

New Report

Close