Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na katerem kanalu vaši otroci gledajo risanke?

Na katerem kanalu vaši otroci gledajo risanke?

Seveda poleg slovenskih programov. Mi smo danes s Telemachom preklopili na digitalno Tv, pa me zanima, če so kaki kanali z dobrimi risankami, našadva precej gledata Cartoon – je kje kaj boljšega? Hvala.

Boomerang, Jetix, mogoče še JimJam, al nekaj takega

Uf, ne bi bila rada pametna, ampak po mojih izkušnjah je verjetno vse boljše od Cartoona. Naši gledajo na SLO televiziji in to je to. Sicer sem pa slišala pohvale za tale JimJam – najbolj se pa prepričaš lahko sama: usedi se z otrokoma in skupaj poglejte kakšno risanko 😉

Pa brez zamere!

nova
Uredništvo priporoča

Sam men se zdi JimJam za bolj male, moja dva sta šolarja, ponavadi hitr preklopimo. Cartoon je pa tud zame predivji in ga ne dovolim gledati veliko, ponavadi eno, dve risanki tam, pol pa dam raje na Boomerang, tam maš tom in jerrya, pa scooby dooja,…

Super RTL…bolj prijazne risanke (bolj dopoldan)

Jah, jaz mu prestavljam na SLO – ŽivŽav, POPTV, on prestavlja na Cartoon N, kaj naj..pustim da gleda bedarije kot so Chawder, Ben 10, pa še neke, ki jih sploh ne poznam…a on sedi in gleda…star 4

Kaj čem pol.

Tiji

Naši nikoli ne hledajo risnak na tujkih programih..

živ, žav na SLO, ringaraja na poptv… pa tiste na slo ob 18:35
največkrat pa jte posnamemo na PC in jih potem predvajamo na TV in gledata po delih…
pa kakšen DVD spečemo priljublejnih risank, reklame izrežemo in naredimo DVD meni, da sama z daljincem izbirata, kaj bosta gledala.

Ja kolk so pa stari vaši otroci, da gledajo vse te programe, Cartoon pa to?

Moj je 8 pa gleda samo TV SLO ob sobotah zjutraj – križkraž in spet TV SLO ob nedeljah zjutarj – živžav. Pa mogoče 1x na teden ujame večerno risanko – spet na TV SLO. Že tega se mi zdi velik.

Naši so 11, 8 in 5 in tako kot tvoj – če ni tekem, ob vikendih dopoldan križkraž in živžav (pa še to tavelka skoraj ne, občasno), pa večerno risanko. Pa kadar mami (beri: jaz) zboli, da gor kakšno risanko na DVD, da lohk mal zakinka zraven 😉

A je ta boomerang plačljiv program? Meni piše, da nimam dostopa.

[quote=”risanka

Odvisno od starosti otroka, za mlajše je bolj baby tv, naš 2.5 leti se je naučil že ogromno angleških besed iz tega programa.

pr nas enako.

Moj otrok pa sploh ne gleda risank, samo discovery in animal planet. Je pa ja treba bit razgledan v današnjih časih, ne pa gledat neko poneumljanje ;-))

Ja, nič kaj češ, a ne. Pogovori se z njim, zakaj misliš, da to ni ok. In če ne upošteva – ugasni. Če 4 letniku dovoliš, da je po njegovo, če ti veš da to ni ok, kaj šele bo…

New Report

Close