Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prodam knjigo Konec težav s težo dr. Phil McGraw

Prodam knjigo Konec težav s težo dr. Phil McGraw

Kot je že v naslovu. Knjiga je popolnoma NOVA (resnično) – dobila za darilo, pa jo že imam.
Cena je 10€, pošljem po pošti – poštne stroške plačam jaz.

Moj mail: [email protected]

http://www.emka.si/konec-tezav-s-tezo/PR/31252,464

lp

Če si jo ti sama dobila, je edino prav, da jo tudi ti podariš dalje, verjetno maš kako kolegico, žlahtnico, ki ji bo ta knjiga v veselje?

tega služenja na darilih ne zastopim………

Lej, če ti ne razumeš, ti pač ne morem pomagati, ane??

Jaz dveh knjig (prvo sem si kupila sama, pa še veliiko dražja je bila – je cena na njej) nimam kaj rabiti, torej, bi pač rada del tistega, kar sem dala zanjo dobila nazaj. Ne bom pa obdržala nove knjige in prodajala stare. Preprosto. Pa dobila sem jo od nekoga, ki sem mu povedala, da bom to storila in je čisto zadovoljen:-)))

Je pa zelo fajn knjiga!

Zdaj pa ključno vprašanje: glede na to, da knjigo že imaš – ali je tvojih težav s težo zdaj konec ali ne?:)

Kokr češ, ne rabiš mi razlagat. Jaz če dobim kaj dvojnega za darilo, zamenjam obdržim “novo”, “staro” pa podarim naprej……….

jaz sem jio naročila prejšnji teden in sem jo prebrala (ene pol).
Knjiga mi je čisto mimo. BV.
Sem se po glavi tolkla.
Jo takoj zamenjam za Jem torej Hujšam.
Sicer nimam pretiranih težav s težo (173 cm, 70 kg) me
pa vedno zanima vse o zdravi prehrani.

QD

Poglej, čisto prav si se odločila. Knjigo prodaj, ne je podarit. Morda ne bi bilo treba vsem razlagat zakaj jo prodajaš, ker potem pametujejo. Kaj pa koga briga. Jo pač prodajaš in tisti, ki jo bo kupil, bo zadovoljen, ti pa tudi. Uspešno prodajo želim!


kaj se pa imaš ti za vtikovat v odločitve drugih? Njena stvar je, kaj naredi s svojimi stvarmi

Je že prodana, hvala B.

Btw: knjiga opisuje kako se spoprijeti s čustveno lakoto oz. kako spremeniti odnos do sebe in hrane… Ni pa to neka knjiga o zdravi prehrani, tako da verjamem, da ti je bv, saj ti očitno nimaš takih problemov s kg na tvojo višino. Hvalabogu!

Jaz pa precej delam na tem, že kar nekaj časa, velikokrat mi pride prav nasvet iz te knjige (nekaj je takih, ki jih v nobeni drugi knjigi nisem zasledila, pa sem jih že zeloo veliko na to temo prebrala).

lp

jaz sem knjigo prebrala in zame je dobra! Tako kot pravi Bojana, ni knjiga o prehrani in dieti, pač pa z drugega vidika opiše zakaj pride do debelosti, psihično, okolje..da malo analiziraš sebe in svoje navade..
Toplo priporočam v branje vsem s prekomerno težo kot tudi raznim osebnim trenerjem, ki se v stranke ne poglobijo dovolj, pač pa predpišejo dieto in to je to..pa ni samo to!

Se pravi, če ti nekdo podari denar za darilo in ga v tistem trenutku ne rabiš, ga tud podariš nekomu naprej? Saj ni nič narobe, če podarjaš, ampak tole knjigo je tud nekdo moral kupit, da jo je lahko podaril njej. Ne vem, zakaj bi jo ona morala po tovje podarit naprej. Samo zato, ker eno že ima? Kaj pa če je ne bi bi imela in ji pač knjiga enostavno ne bi bila všeč?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če bi jo še kdo želel, jo imam tudi jaz za prodati.Lp

Glede na to, da ima dr. Phil sam kakih 20 do 30 kilc viska, njegova metoda ni prevec uspesna.

New Report

Close