Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je Peter Poles malo pijan?

A je Peter Poles malo pijan?

Poles se na SIT obnaša precej čudno: Valiču kar sega v besedo, ima neke čudne kretnje, kot da bi bil pijan. Je še kdo dobil tak občutek?

Evo si tipična monovska čarovnica.
Opravljiva vohljača. Kar nekaj sumi!

Poles je CAR, ti pa ena siva miš.
Pejt no si lulo umit pa se malo razvajaj – če te nima nihče drug.

Jaz se jima vedno nasmejim, meni sta oba super. Poles pa daleč od pijanega, si pa res hecna:)

Pihni v alkotest ti, za spremebo!

Ma obadva sta carja.

izjemoma se strinjam, brez njiju niti pol ne ostane od oddaje!!

Ja, je pijan! Pred oddajo je napihal 1,5 promila. Videla na lastne oči.
Zadovoljna?

Tudi meni sta carja. ……………..Ker imajo vsake oči svojega malarja in mojemu možu pač nista všeč, enako tudi -SIT, pa gre na drug TV gledat drugo oddajo…

Ja, redko vidiš iskrenega Velenjčana…morda si pa ti skoz pijana, da ne veš več. kaj je pristnost.

Peter Poles je tak kot je…meni deluje, kot da res hoče vsakega prikazat- najti vsaj nekaj pozitivnega na njem,.

Peter je kul.

zaradi njiju se sploh splača gledati ta šov!

Tudi sama sem to tamalmu rekla včeraj, namreč, da se zaradi njiju (VV in PP) sploh res splača gledat talente v prvi vrsti. šele potem so talenti. Kako sem se včeraj režala, ko je kotalkal. Mislm – ta tip je d best na slovenski zabavni sceni, takoj za njim VV, par mesecev za njima pa Bizo, še nekkaj časa za njim pa Zrno.

včeraj sve se z možem nasmejala, kot že dolgo ne…super sta bla, PP je VV parkrat celo prekašal…

New Report

Close