Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek P.Gantar:”od 1968 sodeloval na številnih demonstracijah, a kaj takšnega v tej državi še nisem videl.”

P.Gantar:”od 1968 sodeloval na številnih demonstracijah, a kaj takšnega v tej državi še nisem videl.”

porkaflek, kake svetovljanske kvasa ta parlamentarec. ma dej Gantar a si res zaplankan ali glumiš. ti si očitno 68 leta spal na demonstr… pa daj malo odpri oči. najprej pljuvate z ukrepi proti mladini, po teh dogodkih pa spet pljuvate s primitivizmom mladine. pa očitno naši politiki živijo v oblakih ali na marsu ali pa so pod vplivom neverjetnih substanc. ne imet mladino za norce. in ne delovat dvolično. Kar ste sejali, to ste želi. in Vam ostalim šokiranim “starejšim” Slovencem in sindikatom ki se jim ne da riti dvigniti da bi mal zažugali vladnim kolobocijam: to ni bila katastrofa, to je bil dolgo pričakovan razburljiv dan.
se vidimo na naslednjih demonstr.

tudi jaz opazam da ljudje v sloveniji pravzaprav zivijo na marsu..kot da so prvic videli kaj takega,jaz prizgem tv,pa samo tole lavfa na vseh koncih sveta,tako da rajsi kar ugasnem,povsod stala..
kje je zdaj tista gospa z vilini ,ocitno smo slovenci res vilini,v nasi zeleni mirni dezelici ni bilo nikoli nasilja,vanadalizma in upora do danes al kako haha

KOnčno so vsaj študenje imeli ” jajca ” , medtem ko mi tastari kot ovčke sledimo lopovom in prefinjenim pasjim princesam , ki so na oblasti.
Ne njih ( študentov ) nas je lahko sram , da smo tako pasivni.

nova
Uredništvo priporoča

Kva ti je hudega? Kva klobasaš?

Spizdi u LJ pa pucaj. Pa daj keš za vso škodo, ki so jo naredili mulci!
Kaj bi še rada?

Zakuri svoj dom ……….pa ti bomo pomagali? A ŠTEKAŠ??

Doslej si noben ni upal, ker so bile vedno sankcije ali vsaj strah pred njimi. Še vedno smo v policijski državi..ne pozabit tega…in ne pozabit, da smo dali skozi komunizem, kjer je imelo vsako podjetje vsaj enega ovaduha, ki je javljal v Ljubljano od tam pa naprej, kdo se smeji šalam o rdečih…zato so ljudje zdresirani..ii…uprli so se pa kot psi..ugriznili nazaj…

sam še vedno mislim, da še ni čas…še več ljudi bo moralo čutiti stisko, ne imeti hrane…

sedaj se vse tiste, ki so ful revni, ne sliši, nimajo moči, .. še več ljudi bo moralo životariti, da se bodo upali upreti svojim lastnikom

Sem dama v zgodnjih štiridesetih, ki pa ji je zelo všeč, da so se končno pred tole vlado zgodile čisto prave divje demonstracije, ne pa neko šetanje s plakati gor pa dol pred parlamentom. Bravo, študentje!

Manjšina slovenske študentarije, ki se je včeraj šla Grčijo v Ljubljani, je navadna NEUKA drhal. Ovce za šišanje! Takim ne pomaga noben študij, če berejo, pa ne vedo kaj berejo. Če poslušajo, pa ne vedo kaj poslušajo. Če mislijo, kar drugi hočejo, da mislijo.

Y generacija: sebična, razvajena in narcisoidna generacija!

Kakšen bravo?

ŠOU naj PLAČA!

NYCI – a dama si? Doma iz fotelja a?
Kaj pa tisti varnostniki in policisti, ki so mirili mladce in kasirali u brez veze. Pa polovica njih ima otroke dijake ali pa študente.
Sramota, v svoje očete so metali flaše.

ne, ne—-najboljši komentar je absolutno ta, da: KDOR IMA ZA JAJCA METAT-NI LAČEN!”

Če bi bili policijska država, specialci ne bi samo stali, ampak bi uporabili silo.
In sram je lahko tiste študente in dijake, ki so bili včeraj tam.

Ja, sem za demonstracije, vendar ne za take.


Tudi sama sem takšnega mnenja. Škoda je, da je mladina morala biti prva in pokazati, da misli resno.
Ko bomo delavci in navadni smrtniki v tej državi “upali” pred parlament v takšnem stilu, jezni in podivjani- potem se bodo začele spremembe.
Res je, dokler se nekdo samo šeta s plakati pred parlamentom (kravatarji pa jih brez strahu gledajo skozi okna) se ne bo spremenilo ničesar.
Dokler se bodo politiki brez skrbi sprehajali in nasmihali nam naivnežem pa nehajte jamrat tukaj po forumih.


Tudi sama sem takšnega mnenja. Škoda je, da je mladina morala biti prva in pokazati, da misli resno.
Ko bomo delavci in navadni smrtniki v tej državi “upali” pred parlament v takšnem stilu, jezni in podivjani- potem se bodo začele spremembe.
Res je, dokler se nekdo samo šeta s plakati pred parlamentom (kravatarji pa jih brez strahu gledajo skozi okna) se ne bo spremenilo ničesar.
Dokler se bodo politiki brez skrbi sprehajali in nasmihali nam naivnežem pa nehajte jamrat tukaj po forumih.[/quote]
In potem vam bo parlament dal večje plače, pa boljše službe pa …. Dejte,dejte, babe neumne se skulirat. In kakšne naj bodo spremembe, naj dajo tebi, meni pa vse vzamejo. Ja, pa ljube duše tole je kapitalizem in ni več socializma. Takrat ste imeli kao oblast, pa je niste hoteli. Sedaj ima kapital pa oblast tisti, ki si je to “prigrabil” in glede na Evropo, je tam tudi tako. Torej, kaj bi rada, trupla po ulicah, ki si bodo upala štalo delat? Al kej druzga, sam da bo teb bulš !

Ko bi se že zdavnaj na primer upali Merkurjevi delavci v takem stilu nad Kordež & Co. ter drugi delavci nad vse druge tajkune, bi se mogoče že kaj spremenilo, tako pa se ne bo. Mladim ni potrebno biti nikomur pohleven. Bravo! Kar pejte še razbijat’ Samo moj avto puste na mir!

MOjih 54 let podpira korajžo mladih , sprehajanje gor pa dol ni do sedaj prineslo nič.
Podpora študentom !!

[/b]
Zzadnjim rekom so pokazala svojo ozkost in primitivnost.

New Report

Close