Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek počen podplat – se da popravit?

počen podplat – se da popravit?

Na čevljih mi je počil podplat. Se da popraviti? Jaaaa, saj bom nesla k čevljarju in vprašala, ampak me zanima, če se da, če je kdo že delal kaj takega.

PS: čevlji dr.martens, gumijast podplat, stari dve leti …

najbrž se da, morm tud jst svoje martenske nest k čevljarju ker mam isti problem

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ne, a ti tud?????? 🙁

Ker moji prvi so zdržali preko 10 let in še potem ni šel podplat.

In sem mislila, da bodo tudi ti zdržali malo dlje, ko so tako svinjsko dragi in ko so tretirani kot neuničljivi .

eh ja 🙁

men so pr ta prvih po žnj letih šli šivi, podplat je bil pa cel ( k so bli še tisti rumeni ) zdle k mam pa te, mi je pa po ene 3 letih poču podplat na obeh čevljih… vmes sm mel getta grip.. po 2 mescih sm podplat čist znucal, tistih šraufov je blo v podplatu sam za vzorc :))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kolk maš pa štvilko?

47

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

sj res, mavro, kaj če so tvoji predn si se rodil bli pod hrvaškmu priimkom, pa so se pol prepisal v slovensk priimk?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

bemti miško na laptopu :S

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ker si nog ne umivaš ti je od smradu še miška pobegnila, he, he

Ej, jaz imam še tudi tiste z rumenim gumo na podplatu in so praktično neuničljivi. Jih imam približno 15 let. sicer jih zadnja leta ne nosim več toliko, ampak nekaj let sem jih nosila pa praktično skoraj skozi celo leto.

Vulkanizer ? :))) Po moje bi znal zaflikat.;)

ok, zdaj vidim, zakaj se je fajn registrirat – ker mene pa RES ne zanima, koliko imaš Gunnar št. čevljev.

Je ena druga izkoristila priliko in se pozanimala v mojem imenu. pač ja.

New Report

Close