Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo za ženske, ki jih varajo možje

samo za ženske, ki jih varajo možje

Torej. Kaj je tisto, kar vas veže na može, ki vas varajo? Finance? Otroci?
Se ne cenite dovolj, da bi prekinile tako ničvredno in ponižujoče stanje? Ste finančno odvisne od svojih mož? Imate za kasneje npr. ko otroci odrastejo , plan, da zaživite po svoje?
Prosim za odgovore, ki niso cinični ali hudobni.

Nisem bila še nikoli v tej situaciji, sem pa enkrat razmišljala o tem, torej je moje mnenje zgolj hipotetično. Mene bi najbolj zaviral strah pred neznanim. Če bi bila brez otrok, bi odšla takoj, otroci pa zahtevajo več načrtovanja in dogovarjanja, ne moreš jih dvignit kot kovček in oditi skozi vrata. Sama lahko tudi travo grizem in delam 24 ur, za otroke je pa malo težje. Bi pa v končni fazi vseeno odšla, ker ne bi zmogla življenja s človekom, ki mu ne zaupam in ga ne cenim.

če bi žene malo večkrat dale kot dajo, bi varanje izumrlo čist

nova
Uredništvo priporoča


pa ja de ja

a teb ne pase vsake tolko cokoladna torta namesto sadne,ki jo jes vsak dan ali obratno

Besede ene že zelo stare, ki jo je mož skoz varal: Jaz sem pa le vedno bla in bom gospa doktorjeva.
Poleg financ je nekaj tud status. Tej ženski, ki ni mela dneva službe, je velik pomenil, da so jo kao spoštoval zarad moža. Brez njega bi bla obična nula, nekej tazga kot una iz nadaljevanke Fina gospa. Sam, da bo nardila vtis. Mož pa nikol ni zbral tok poguma, da bi jo skenslal, pa je mel kr nekej pametnih, razgledanih, luštnih, s kterimi se je tud kot oseba štekal.

na napačen forum si naslovila post!
Monovk vendar nihče ne vara!!:):)


pa ja de ja

a teb ne pase vsake tolko cokoladna torta namesto sadne,ki jo jes vsak dan ali obratno[/quote]

Se strinjam z Gejšo. Tort pa ne jem.


pa ja de ja

a teb ne pase vsake tolko cokoladna torta namesto sadne,ki jo jes vsak dan ali obratno[/quote]

Se strinjam z Gejšo. Tort pa ne jem.[/quote]

Gejša je najbrž ena, ki ji je življenje dalo visok libido in še nič otrok. Moški, ki se gre zakon, otroke in vara, ker ne dobi doma dovolj, se mora vprašati, kako problem rešiti doma. Kaj bi se dalo narediti. Se pogovoriti. Prerazdelitev del. Gospodinjska pomočnica. Če kdo ljubi svojo ženo, bo svojo ženo sprejel takšno kot je, ko je vse optimalno in ona še vedno nima enakega libida kot on, si ga bo pač na roke…ne bo iskal okoli spb in vsega ostalega, kar prinaša varanje.

ja vi kar zivite v pravljicah..jaz zivim v reali,lahko imas zeno,moza s katerim vsak dan 3x sexas pa to se ne pomeni,da nebos sosede naskocil..odvisno od spostovanja do zakonca,ce ga spostujes in ne sexas z njim,bos reseval problem doma kot pravis magdalena,ce ga ne spostujes pa sexas z njim,bos sexal tudi drugje,ce ga ne spostujes pa ne sexas z njim bos pa sploh iskal sex drugje..
a se niste slisali zensk ki pravijo,vse sem naredila zanj,sexala kot on zeli,kadarkoli zeli pa ima vseeno drugoooooooooooo..in obratno seveda..

ce mu dam veckrat ziher nebo sel drugam-to ni nobeno pravilo,ki bi se obdrzalo v praksi..

prej bi rekla,ce me ljubi in spostuje nebo sel drugam pa sex gor ali dol..

Gejša
Re: samo za ženske, ki jih varajo možje
15.05.10 10:10

če bi žene malo večkrat dale kot dajo, bi varanje izumrlo čist
Odgovori • Citiraj sporočilo

nima veze, dedci /vsaj 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}/ imajo to v genih… bedarija

Te forume berejo tudi moški in ne samo ženske, zato prosim, da tega, če želite, da to berejo samo ženske, ne pišete sem.

In poanta tvojega sporočila je….??

Kako malo se ženske cenijo res. Kaj vse so pripravljene narediti in požreti za….kaj že? ljubezen? udobje? kaj bodo ljudje rekli? In vstrajajo, da so le “gospa doktorjeva”v svojih očeh.
Okolica jih pa bolj pomiluje kot spoštuje.
Varanje ne bi izumrlo tudi če bi žene nonstop sexale. Verjetno bi se pa precej zmanjšalo če bi žene dale možem vedet da tega ne bodo tolerirale. In tako tudi naredile. Ne pa potem prosjačijo in se ponižujejo, prevzemajo krivdo za moževo varanje ker mu vsak dan niso izpolnile želja.
Na žalost je tudi družba vse bolj tolerantna do varanj, moralnih vrednot ni,nobenih meja spoštovanje kaj je že to?
Vzori pa vlečejo.Če se starši trudijo narediti kaj v tej smeri družba to kaj kmalu izniči.
Od desetih zapovedih jih je več kot pol (6) napisanih za dobre odnose med ljudmi. Ker pa je moderni človek sam sebi bog tudi teh ne upošteva.
Tisti ki mislite tako, moški imajo to v genih pa, a pameti nimajo v genih?
Ne delaj drugemu tistega česar ne želiš sebi.

Grobo rečeno:

potrebe moškega pred froci so čisto iste kot potem, ko ima 2 ali pa 4, žene pa so potem kar naenkrat čisto zgarane. Zakaj že?

pravljice o razumevanju peljejo k ljubicam.

New Report

Close