Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj bi lahko bil razlog, da se suhci ne morejo zrediti

kaj bi lahko bil razlog, da se suhci ne morejo zrediti

Zanima me kaj je razlog, da se suhi ljudje ne morejo zrediti? Da lahko vse pojejo, pa se jim ne pozna? Ali je to presnova? Kaj potem na to vpliva?

tud suhci se lahk zredijo, je pa res, da veliko vlogo igra presnova, eni bodo lahk pojedl 2x vač kt en k ma preveč teže, pa se jim nau nč poznal, eni bodo pa pojedl recimo 1kg čokolade pa bo vaga koj več pokazala drug dan

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

drug razlog je pa lahk, da pol k kej vase vržejo jih najdeš v sekretu, k z eno roko skret objemajo, drugo majo pa v mešalcu…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

tisti, k školjko pol objemajo, največkrat sploh niso suhci…

lahko zaradi nepravilnega delovanja ščitnice

Vsak izgovor je dober…
Če bi se suhec cele dneve nažiral in samo ležal na kavču, verjem da bi bil če nekaj mesecev lep bajsek…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Vsak izgovor je dober…
Če bi se suhec cele dneve nažiral in samo ležal na kavču, verjem da bi bil če nekaj mesecev lep bajsek…[/quote]

Imam 45 kil pri 168 cm. Vedno sem utrujena,srce mi razbija kot noro,potne srage mi pogosto “frišajo” obraz. Lačna sem kar precej,pojedla bi še moževo in otrokovo porcijo! Ko se oblečem,pa cunje visijo na meni,kot na štangi.Kaj bi dala za 10 kil več.imam bolno ščitnico in jemljem zdravila,pravzaprav jih bom do konca življenja… 🙁

Vsak izgovor je dober…
Če bi se suhec cele dneve nažiral in samo ležal na kavču, verjem da bi bil če nekaj mesecev lep bajsek…[/quote]

Imam 45 kil pri 168 cm. Vedno sem utrujena,srce mi razbija kot noro,potne srage mi pogosto “frišajo” obraz. Lačna sem kar precej,pojedla bi še moževo in otrokovo porcijo! Ko se oblečem,pa cunje visijo na meni,kot na štangi.Kaj bi dala za 10 kil več.imam bolno ščitnico in jemljem zdravila,pravzaprav jih bom do konca življenja… :([/quote]
To so že znaki hipertiroze, definitivno se pa tud napačno prehranjuješ….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

– veliko se gibljejo;
– jedo sicer veliko, vendar zdravo;
– ne kadijo in ne pijejo alkohola;
– ne preživijo celih popoldnevov in večerov pred televizijo in pred računalnikom;
– …

genetika -ce so sicer zdravi ali napacno delavanje hormonov

Ma to je čisto napačno razmišljanje.

Sploh ni res, da bi suhci lahko pojedli kolikorkoli, pa se en bi zredili (izjema so bolezenski suhci – npr. ščitnica).

Suhci smo suhci zato, ker ne žremo, ampak jemo – vedno ko smo lačni in samo dokler nismo siti. In zato lahko jemo karkoli – od cvrtja do sladkarij.

Meni tudi v službi marsikdo pravi – skoz ješ neke kalorične bombe, pa si tako suha. Pojem pa samo sendvič zjutraj in neko pravo kosilo (od juhe do sladice). Potem sem pa sita do večera in več kot lahke večerje ne potrebujem (kake testenine ali enolončnica ali kak narezek). Vmes pa samo kako sadje pojem.

Moje sodelavke pa večinoma tekom dneva jejo samo kako sadje ali solate, doma se pa nažrejo obilne večerje, pa še kile piškotov, čokolade ali čipsa pred tv, pa jamrajo, kako nič ne jejo, pa imajo viška kil.

Nihče ne bi bil suh, če bi se nažiral potem, ko je že sit.

sem bila do nedavnega tega mnenja kot ti,dokler me ni skoraj kap ko sem videla tole..oseba se prehranjuje samo s sladkorjem za zajtrk ,kosilo,malico in vecerjo (krofi,torte,zavitki,testenine,kruh z maslom,marmelado itd..)sadje,zelenjava kaj je to ze..dnevno poje toliko kot jaz v celem tednu,seveda jaz namesto cukra in ohjev,raje sadje in zelenjavo,oseba je suha,zdrava in tako celo zivlenje..
pa si razlozi ce si lahko,jaz si ne morem..

edinia razlaga ki je smiselna je geni..

sem bila do nedavnega tega mnenja kot ti,dokler me ni skoraj kap ko sem videla tole..oseba se prehranjuje samo s sladkorjem za zajtrk ,kosilo,malico in vecerjo (krofi,torte,zavitki,testenine,kruh z maslom,marmelado itd..)sadje,zelenjava kaj je to ze..dnevno poje toliko kot jaz v celem tednu,seveda jaz namesto cukra in ohjev,raje sadje in zelenjavo,oseba je suha,zdrava in tako celo zivlenje..
pa si razlozi ce si lahko,jaz si ne morem..

edinia razlaga ki je smiselna je geni..[/quote]

Sploh ni važno, kaj oseba je, ampak koliko. Gre za kalorično vrednost vnosa hrane v telo.
Tudi jaz jem zelo malo sadja in zelenjave (pa še to samo zaradi zdravja), za kosilo dostikrat cvrtje, za zajtrk sendvič (slama, sir, majoneza) ali tudi kak krof ali zavitek.
Samo bistvo je, da tega pojem toliko, da sem sita in ne več.

sem bila do nedavnega tega mnenja kot ti,dokler me ni skoraj kap ko sem videla tole..oseba se prehranjuje samo s sladkorjem za zajtrk ,kosilo,malico in vecerjo (krofi,torte,zavitki,testenine,kruh z maslom,marmelado itd..)sadje,zelenjava kaj je to ze..dnevno poje toliko kot jaz v celem tednu,seveda jaz namesto cukra in ohjev,raje sadje in zelenjavo,oseba je suha,zdrava in tako celo zivlenje..
pa si razlozi ce si lahko,jaz si ne morem..

edinia razlaga ki je smiselna je geni..[/quote]

Sploh ni važno, kaj oseba je, ampak koliko. Gre za kalorično vrednost vnosa hrane v telo.
Tudi jaz jem zelo malo sadja in zelenjave (pa še to samo zaradi zdravja), za kosilo dostikrat cvrtje, za zajtrk sendvič (slama, sir, majoneza) ali tudi kak krof ali zavitek.
Samo bistvo je, da tega pojem toliko, da sem sita in ne več.[/quote]

Ma dej ne pametuj preveč, ker je pač dejstvo, da so metabolizmi različni.

Če bi jaz jedla tako kot ti, bi se ful zredila. Kaki krofi in zavitki, lepo te prosim. Testenine za večerejo?? Da ohranjam težo, moram res pazit, da ni OH-jev preveč, da ni prepozno zvečer ipd. In tudi jaz jem samo in izključno do sitega!

Tako da nehajte eni tako blazno pametovat, ker en človek ni enak drugemu, tudi metabolizme imamo drugačne. Moja frendica poje sama ta veliko pico, kar je meni nepojmljivo, zvečer je bureke in pomfrije, pa je vitka ko breza. Giblje se nič kaj posebnega.

Eni se nažirajo, ja, a dejstvo pa je, da eni lahko pojejo več pa se ne bodo redili, eni pa se morajo stalno pazit. Ker imamo pač različne telesne ustroje, že zdrava pamet pa pove, da je človeški mehanizem daleč preveč kompleksna zadeva, da bi jo zreducirali na 1+1 = 2, vedno in povsod.

je jedel zajtrk, v šoli malico, s sabo je imel dodatnio malico, vsak dan vsaj čips, ali čokoladico,
doma ga je čakalo kosilo, pa do večerje še kaki dve malici, pa ponoči je večkrat vstal in jedel …

Suh je bil, da te kap!
Jedel je ogromno, kaloročno,
jaz sem pojedla mogoče 1/10 tega kar on pa sem bila lepo popolnjena.

Tako da draga *katka* nisi najbolj pametna in neveš vsega.

Definitivno so geni. Pri nekaterih je vzrok ščitnica, nekateri nimajo določenih prebavnih encimov in hrane tako ne “izkoristijo”, ampak roma v stranišče … Imam takega prijatelja in poje ogromno, suh je pa kot trlica, samo mu manjkajo določeni encimi.

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/922750.png[/img][/url][url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/av487735.jpg[/img][/url]

New Report

Close