Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovina za močnejše postave

Trgovina za močnejše postave

Včeraj sem dala gor prepozno link, že po službi, pa je hitro pobegnil na drugo stran.

Kot je bilo že enkrat rečeno, počasi pa bo. Za začetek bomo veseli mnenj in kakega obiskovalca, da malo pogledate kaj ponujamo, potem pa z nadzvočno hitrostjo naprej.

Če imate kako močnejšo prijateljico, pa lahko link pošljete tudi njej.
Na ogled je tudi že veliko slik, za pokušino.

http://www.facebook.com/pages/Popolna/120184321335309

Ojla

Krasne stvari!!!!

Mi je v očke padla tiste bela torbica – kakšna je cena?

Želim vam veliiiiiiiko uspeha!

Le tako naprej.
Čimveč svežine, mladostnih krojev….mislim, da si na pravi poti.
Veliko sreče!

nova
Uredništvo priporoča

A veš, kaj bi ti jaz samo rekla: hitro odprite, ker maš super cunje!

Sem pogledala, če želiš konstruktivne pripombe:
1. ideja z lajbiči je prav ok,
2. majica + pajkice – ne!!!!!!!!!!! Dejansko če si močnejši zgledaš kot knedl. Prosim, ne spodbujaj tega, ker ja, vidim kar velik debelušnih v taki opravi in sori, ne zgleda.
3. hlače – mogoče še kakšen ne oprijet kroj?
4. črni oblekci sta ok.

Če si debele, potrebuješ nekakšne šale, tančice, lajbiče. Zato bi jaz delala v to smer.

Želim ti veliko uspeha!

Točno to sem včeraj rekla, NE leginsk in pajkic in oprijetih hlač, ker je debela ženska v tem videti kot povezana šunka – no go !!!!

Ok, razumem, da je tebi cilj prodati, ampak fajn bi bilo, da prodajaš take reči, ki debelušk ne naredijo smešnih in čudnih.

Oblekice so krasne! Tudi nekaj zgornjih delov je fantastičnih. Pri zgornjih delih se mi zdi da mora biti in super kroj in malo bolj kompakten material, ne sme biti cunjasto. (s kod so ta oblačila sicer, izvor mislim?)

pa manekenka je luštna, mi je zelo všeč! 🙂

Glede na zgornji kometar.
Sama nimam težav s težo ampak sem opazila, da včasih ženske izgledajo še močnejše, če si nadenejo ohlapna oblačila in se odenejo v sloje.
To opažam tudi na lušni punci na zgornjem linku.
Tako da bi rekla, da pri močnejših ženskah sploh niso nujna le ohlapna in črna oblačila, kot nekatere menite. O tem je tekla debata enkrat tudi na Oprah, kjer so to tudi nazorno pokazali in se strinjam s tem.
Čeprav je veliko odvisno tudi od samega kroja oblačila in strukture/postave ženske.

Noro dobr, jaz sem ena izmed popolnic:)) in bom z veseljem kupovala – zlasti me zanimajo krila in obleke! Kje bo, kdaj bo??

Jap, se strinjam z off topic – najlepše izpadejo rahlo po telesu ukrojena oblačila, vreče naredijo vse še slabše. Tudi z barvami ni nič narobe. Ampak PAJKICE in KORENČEK kroj pri hlačah to pa je za debeluške NO GO !

No, moje mnenje, samo res is ne narediš usluge s takimi rečmi.

Super, super, se je razvilo. Sem pa res res vesela, da so vam zadeve všeč. Bom na hitro odgovorila, pa kasneje več, ker me čas baše.

Predvidene cene lepo prosim na mail, da lahko okvirno povem.
[email protected]

Glede pajkic. Se nosijo tudi pod dolgimi krili ali krili ki se končajo preko kolen, pride zelo lepo. Žal imam samo uradne slike, kjer so cotke oblečene, kakor so oblečene.. Gre predvsem za prikaz kako hlače izgledajo na telesu.

Drugače se pa strinjam, da je mariskaj odvisno od postave same in od tega kako ženska zna nosit, so pa tudi nekatera nepisana pravila, ki žal ne grejo skupaj z debeluško in oblačili. Vseeno je okusov kot je ljudi in jaz verjamem, da bo vsaka našla nekaj zate.

🙂
Lep dan, pa kasneje več-

Se nosijo tudi pod dolgimi krili ali krili ki se končajo preko kolen, pride zelo lepo.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Nikakor, če nogice niso res nogice in so stebri. Jao! 🙁

S tem se pa ne morem strinjat. Videla ogromno zelo mocnih punc, z mocnimi meci, crnimi pajkicami in crnim krilom. Pa zelo dobro zgledajo v tem. Je vse kako nosis. Debeluska je itak debeluska, ce skriva, ne naredi sebe nic bolj suhe. 😉

Tiste punce, ki so na tvoji FB strani niti niso debeluške. Vsaj za moj okus ne. V njihovem primeru tiste pajkice pod krilom še grejo. Bolj ko se teža večja, manj je prostora za to kombinacijo. Oz. bolj ko teža raste, bolj morajo biti kroji klasični. No, vsaj za moj okus.

Mislim,da boš kar imela odjemalke. Skratka pozdravljam tvojo odločitev imeti e-trgovino z oblačili za močnejše postave. 🙂

Tvoja niša je morda v tem, da punce oblečeš od glave do pete. Ne prodajat kose oblačil na sliki kar tako, da visijo v zraku! Pokaži, kako lahko en kos skombiniraš kot kežual varianto in potem tako bolj fino. V tem kontekstu si super dala notri tudi tisti album s torbicami in nakitom. Pa ne pozabi na čevlje, pasove!

Minus je v tem, da prek neta punce z višjo kilažo težko kupijo oblačila brez da bi jih probale.
Zato vseeno poskusi, da bi imela neke probe v živo. In takrat prodaj ne samo kos oblačila, ampak celoto. Obleci jo od glave do pete!

Predlagam ti, da vključiš več kosov džinsa. (tudi krila, to se super nosi na puncah L in XL), poleg tega je džins letos zelo zelo v modi.
Ravno tako kak kos usnjene jakne (lahko tudi imitacijo).
Blazerji v barvi kave so super, pa temno modri tudi.
Skratka tisti album s plaščki je super, dodaj še enega z blazerji oz. jaknicami (črna usnjena, v barvi kave, temno modre in to kombiniraj s hlačami, krili, oblekicami).

Upam, da sem kaj pomagala 🙂

Super! Res, sem vesela za vsako besedo, vsak nasvet!
Hvala!

Sem dolžna še od prej, oblačila so šivana v Angilji.
Trgovina bo v roku meseca, dveh.
Planiram sicer pisarno v Celju, ne pa trgovine. Zaenkrat. Se pravi, se lahko pride tudi poskusit, ampak to šele proti koncu leta.

Se bomo vsi po malem učili, pa upam speljali tako, da bo za vse ok. Namreč, res si želim naredit eno prijazno trgovino, kjer bodo stranke imele glavno besedo, vseeno pa razumele, da sem majhno podjetje in da si žal ne morem privoščit vsega kot velika podjetja.

Vseeno obljubljam, da bo pa zato pristnega kontakta več in upam da to šteje.
Ne govorim o cenah, le te bodo dostopne vsakemu žepu, pač pa o drugih stvareh, saj veste.
🙂

Lep dan

Naročam črno oblekico, kdaj jo lahko pridem iskat? :-)))

Skratka, čimprej zalaufaj, srečno!

Meni je tudi črna obleka všeč, pa kakšne pajke bi tudi, sam jih mam zaenkrat dost na zalogi:))))), sem pa približno take postave, kot tale dama na fotkah.
Pa še predlog: nabavi še kakšne odštekane čevljce.

LP in pogumno!

Joj, tista črna oblekca se da dobit tudi za suhce, npr. 36. Saj vem, da je prodaja namenjena bolj polnim, ampak poskusit ni greh, ane?

mene pa zanima kje je ta trgovina????

New Report

Close