Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na živce mi grejo…..

na živce mi grejo…..

….zategnjeni,nesramni,prepirljivi,prepametni,hudobni ljudje…..
Na žalost je vse več takšnih,ki mislijo,da so najboljši,najlepši,središče vsega……………
….pa sem se izkašljala…..že lažje diham.

Hvala za kompliment…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ni za kaj…

nova
Uredništvo priporoča

Joj, a se lahko še jaz izkašljam? Prosim :-)))!

Na živce mi grejo ljudje, ki kljub temu, da pred vsakim ograjenim dinozavrom stoji napis: “Prosimo, ne plezajte po dinozavrih. Ne prestopajte ograje,” svoje otroke posadijo na vsakega dinozavra posebej in ga slikajo.

Pa kaj je s tem folkom? Nepismeni? Nesramni? Neumni? Saj ne more biti tako težko NE zlest čez ograjo in splezat na dinozavra.

Uf, mi je že bolje. 😉

Meni gredo na živce bivša tast in tašča in njihova hčera. seveda ša tudi njihov sin.

Sodelavka tako smrdi po nekem gnilem parfumu, da celo stavbo zasmradi. Nobeno zračenje ne pomaga. Gasmaska?

Na živce mi gre sodelavka, ker neprestano jamra, kako se ji ne da več, kako težko službo imamo, da ne prenaša več šefa in strank, da bo poslala vse nekam, da si bo poiskala novo službo… in to vsak dan že skoraj eno leto! Meni se bo zmešalo!

Meni pa najeda folk, ki ne upa mnenja povedati direkt v obraz.

Evo, glih tole sem mislil zdele napisat….sami drekači…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Evo,jaz tudi eno tako.Skoz njuri in se zgovarja na neke pravice in sindikat in kolektivne pogodbe; ko pa je treba konkretno povedat se pa posirje in se bebasto smehlja. Naslednji dan pa jovo na novo: kolk je sita vsega…pismo, poišči si drugo službo…japajade, je čist nesposobna za kaj takega. Kolk bom srečna, če se mi je uspe znebit.

Men se gravža sodelavka, ki skoz prdi in se zraven bedasto reži, ko zasmradi…

Meni pa ne gredo na živce ljudje. Na živce pa mi gre kakšna njihova lastnost, to pa.

New Report

Close