Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trenutek resnice…..

Trenutek resnice…..

…bodoči očka in očka…fuja!

Svet gre u p.m

Trenutek resnice je hvala bogu samo trenutek,… IN JE ŽE MINIL!!! YEEEAAAAH!!! LET’S ENDEAVOUR TO TOMORROW!!! YEEEAAAH!!!

No, offence, li@n@, darling, but I’m drunk as a goat, and those people are the shit the late cows have first forgotten to shit and afterwords shat in their psychedelic dreams.

Če slučajno kdo še do sedaj ni vedel, je glagol to shit nepravilen: shit shat shat.

Očitno ti ni tak fuj, če še kar zijaš in uživaš? Jaz sem videla pol prve oddaje in potem nobene več. Me res ne zanimajo posamezniki, ki so se pripravljeni takole razgaljati. Tako bedno je. Ampak Slovenci očitno gledate in uživate.

Ne gledam,ampak sem ujela.In še vedno mislim enako,fuja!!

jebeni fagot party

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Meni je bil ta fant na Trenutku resnice zelo všeč. Lepo je govoril in se izražal in bi ga takoj imela za soseda tudi če je gej. Taki odprti in pošteni fanti so fantje od fare.
Škoda, da ni nič dobil, ker si zasluži že s svojim pogumom ko se je tako izpostavil. A kdo ve če dobijo kakšen honorar tudi tisti ki morajo oddajo prekiniti zaradi”laži”?

Tudi meni je bil všeč. Od vseh, ki so nastopali v tej sezoni, najbolj. Odprt, normalen, komunikativen, nepokvarjen. In njegova spolna usmerjenost je pri tem vsem skupaj nepomembna.

In kulturen, mislim, da bi bil res krasen sogovornik o tej temi za kakšno restavracijsko mizo ob pijački. Morda bi mi odprl oči, vsekakor mislim da bi skušal in povedal svojo plat. Ki jo mi še vedno zaplankanci ne poznamo. Kako je lepo rekel, vsi iščemo ljubezen, sonce in ravno tako se kot me boji, da bi bil zapuščen. V čem je potem človeška razlika, al sam na seks mislite.

Eni boste žal večno zaplankani

tudi meni je bil ta dečko prvi, ki je bil “normalen” .prav lepo se je izražal, nobene kriminalne preteklosti.. če je pa gay me pa nič ne moti, dokler mene pusti pri miru. škoda, da ni kaj dobil.

nikoli ne bi hotela , da si ti moja mama….reva v glavi ! res upam , da nimaš otrok !

nikoli ne bi hotela , da si ti moja mama….reva v glavi ! res upam , da nimaš otrok ![/quote]

Da nisi ti bolnik na duši pokvarjeni?

nikoli ne bi hotela , da si ti moja mama….reva v glavi ! res upam , da nimaš otrok ![/quote]

Da nisi ti bolnik na duši pokvarjeni?[/quote]

zakaj že ?

se popolnoma strinjam.
poznam kar nekaj homoseksualno usmerjenih moških in z njimi ni čisto nič narobe. nasprotno, so prav prijetni in čudoviti prijatelji. in to koga ljubijo in s kom so v postelji je čisto njihova osebna stvar.

Tudi meni je bil tale dečko všeč. Prav žal mi je bilo, da ni dobil ničesar. Realno in lepo je odgovarjal, jaz bi ga še poslušala. Res je bil edini v redu tip do zdaj. Jonas mi je tudi všeč kot voditelj, včeraj pa sem mu kar malo zamerila, da ni pustil sogovornika malo bolj do besede. Me je res zanimalo, česa se je vse lotil študirat in zakaj ni končal študija, pa tudi druge stvari… Pa je Jonas kar naprej nekaj filozofiral…:-)

Od vseh,ki so bili v tej oddaji je bil ta tip včeraj še najbolj normalen.In vsa čast mu,da ne skriva da je homoseksualec.

tkole mislim………..

Če koga zanimajo usluge njega kot maserja:

http://maserprimoz.webs.com/[/url]

New Report

Close